Facebook - промени и новости

@monefff
Аз имам същия казус с 1 моя страница. Изчаках си срока на наказанието, качих 1 снимка и пак ме блокираха. Абсолютно нищо не нарушавам, дори линкове не пускам, а само трматични снимки.
Сега мисля след като изтече второто наказание да изчакам преди пак да публикувам.
Факт е, че стават все по-големи педали. Така си повярваха и Google преди време с техните безсмислени ъпдейти и Мат Пръц, който излизаше и с усмивка им го начукваше на всички, обяснявайки за мега сложния и изчистен алгоритъм на търсачката, а всъщност покрай спама горяха и другите, защото толкова им могат и тамошните олигофрени, назначени като девелопъри и какви ли не архитект гурута. :)

И както тогава, така и сега с Facebook, човек разчита на късмета си да си върне загубеното заради "нарушаването на правилата", което я е направил, а не. В повечето случаи не е. И тия малоумници не могат да се оправят със спама. И така ще гледаме аматьорщини още хиляди години, защото провалите им са на лице на всички. ;)
 
Колеги можете да видите сами какво се случи в моята страница. От достигане до 5000 човека средно на публикация, сега едва до 7-8 човека?!...


Според вас дали има някакво наказание?!
 
Новият ъпдейт възнамеряват да сложат отрицателен рийч на страниците, тоест ще има да им даваме трафик. Не изпълним ли лимита от 100 уникални на ден и 10 sign up-а, то закриват пейджа.
Източник: seosemsmmconsultpro-bg.com
 
Новият ъпдейт възнамеряват да сложат отрицателен рийч на страниците, тоест ще има да им даваме трафик. Не изпълним ли лимита от 100 уникални на ден и 10 sign up-а, то закриват пейджа.
Източник: seosemsmmconsultpro-bg.com
Източника ти не се отваря...

Иначе имам 3 страници които ми ги изтриха напълно? Това е няква нова шитня не са депубликувани ами изтрите 2 са с международна насоченост и си мислех че е затова но вчера ми изчезна и 1 бг страница. Няма инафо никаде няма известия
 
При мен дойде съобщение- без разяснение защо.

Поставени са ограничения на Аз съм нациoналист IYI
  • Stories from your Page are not being shown in News Feed. This could be due to activities from your Page that don't comply with Facebook's policies. Това ограничение е временно и изтича в Сряда, 30 октомври 2019 г. в 15:15 ч.
 
Здравейте, моля за съдействие. Когато феновете ми харесат снимка във FB страница има опция да ги каня. Има ли и какъв е варианта ако да да ги каня заедно, а не да цъкам на всеки "покани"?...
има си приложение цъкаш един бутон и то ти ги кани всичките като в това приложение имаш лимит 490 юзера да покани след което пуснаш на ново и пак каниш.
 
Много са те репортвали циганите и турчетата и затва са ти блокирали страницата. Аз имах страници, където всеки намек за цигани или нещ от сорта ме наказваха.. Без значение дали има защо или не. Така, че по-добре се откажи от нея...
 
Ем не може ние, дето си плащаме на Марко за реклама, да сме в по-лошо положение от вие, дето още си мислите, че с органик рийч е по-добре/по-евтино/по-изгодно...
 
Ем не може ние, дето си плащаме на Марко за реклама, да сме в по-лошо положение от вие, дето още си мислите, че с органик рийч е по-добре/по-евтино/по-изгодно...
Има ли такава опция да си платиш за да не те ограничават?
 
Има ли такава опция да си платиш за да не те ограничават?
Не, ама има опцията "boost post" или директно през Ad Manager и така си плащаш, за да достига публикацията ти до повече хора. :)
Може и да го разгледаш като "плащане, за да не те ограничават". :D :D :D
 
Не, ама има опцията "boost post" или директно през Ad Manager и така си плащаш, за да достига публикацията ти до повече хора. :)
Може и да го разгледаш като "плащане, за да не те ограничават". :D :D :D

Тук говорим за медиини сайтове не за продукти и услуги. Безумно е да поддържаш трафик от 100-120К сесии на ден с реклама при положение, че прихода ти е от друга реклама ( и то недиректна и нископлатена)
 

Горе