Facebook - промени и новости

При има доста голям... не знам кога ще се оправи от 10 дена и повече е така
 
При някой да има сериозен спад на рийча от вчера? Чудя се дали не правят нещо.
 
Доколкото виждам, новото е, че вече можем да каним хора и при страници над 100К, когато става дума за хора, харесали поста :)
 
Някой знае ли на какъв принцип действа "предложени за вас", което е за постове с линкове в страниците.
 
На някой да му е направило впечатление, че са почнали да блокират за щяло и нещяло?

то това е винаги и за съжаление ще става все по-строго. тия са алчни много.

————————————————————

днес на мен ми блокираха един профил, верифициран с телефон, искат за проверка на самоличността да ми пратят СМС, за съжаление вече нямам достъп до този номер, някой знае ли някакъв чалъм да го спасим или да пия една студена вода. пък ако някой успее да даде акъл как да го оправим, ще почерпя.

Добре че профилът беше малък 1800 приятели и няма страници и групи които управлява еднолично...
 
Някой знае ли на какъв принцип действа "предложени за вас", което е за постове с линкове в страниците.

И аз търся информация за това...
 
то това е винаги и за съжаление ще става все по-строго. тия са алчни много.

————————————————————

днес на мен ми блокираха един профил, верифициран с телефон, искат за проверка на самоличността да ми пратят СМС, за съжаление вече нямам достъп до този номер, някой знае ли някакъв чалъм да го спасим или да пия една студена вода. пък ако някой успее да даде акъл как да го оправим, ще почерпя.

Добре че профилът беше малък 1800 приятели и няма страници и групи които управлява еднолично...

Ако картата е била на ваучер и е изтекъл пробвай да презаредиш 8 лв. На някои се получава, на някои не. Аз така спасих 1 профил, но друг си замина :)
 
Ако картата е била на ваучер и е изтекъл пробвай да презаредиш 8 лв. На някои се получава, на някои не. Аз така спасих 1 профил, но друг си замина :)

Не, телефонът не е български и вече нямам никакъв достъп до него, за съжаление.
 
Интересно развитие по темата - преди малко влязох във профила и този път не ми поиска верификация с телефон, а директно ме пусна да работя с профила. Явно съм изял накакъв временен бан. Приличаше ми на стандартната забрана на профил, където иска снимка на лична карта и т.н, но явно този път ми се размина. :)
 

Горе