Facebook ще премахва Харесвания на Страниците от неактивни FB акаунти

От: Facebook ще премахва Харесвания на Страниците от неактивни FB акаунти

Ами аз днес гледам по моите страници никаква промяна.
Сигурно още не са започнали да махат.

Купувал ли си лайкове? :) Според мен, който не е едва ли ще усети нещо.
 
От: Facebook ще премахва Харесвания на Страниците от неактивни FB акаунти

Какво общо има купуването на лайкове с махането на неактивни потребители ????
 
От: Facebook ще премахва Харесвания на Страниците от неактивни FB акаунти

Какво общо има купуването на лайкове с махането на неактивни потребители ????
Може би има в предвид, че при купените лайкове няма гаранция, че потребителите са активни.
 
От: Facebook ще премахва Харесвания на Страниците от неактивни FB акаунти

Може би има в предвид, че при купените лайкове няма гаранция, че потребителите са активни.

То няма гаранция и при нормалното набиране на фенове , че всички ще продължават да са активни.... така че няма никаква разлика.
Купените лайкове не се правят от неактивни акаунти , а от акаунти , който в повечето случаи нямат представа , че са харесали дадена страница.
 
От: Facebook ще премахва Харесвания на Страниците от неактивни FB акаунти

При по-старите и големи страници е логично да има и повече неактивни потребители. Тъй че всеки може да е засегнат, като му дойде ред...
 
От: Facebook ще премахва Харесвания на Страниците от неактивни FB акаунти

Аз по някога си мисля, добре купил си 10 000 лайкджагинг фена, а какво ще стане, ако тези фенове са си активни, но тъй като не са харесали реално твоята страница и не се и сещат за нея, защото не знаят за съществуването и, не я посещават.
Тоест ами, ако почнат да отпадат фенове които не се интересуват от твоята страница изобщо това възможно ли е или фейса ще си го набият здраво по този начин?
 
От: От: Facebook ще премахва Харесвания на Страниците от неактивни FB акаунти

Аз по някога си мисля, добре купил си 10 000 лайкджагинг фена, а какво ще стане, ако тези фенове са си активни, но тъй като не са харесали реално твоята страница и не се и сещат за нея, защото не знаят за съществуването и, не я посещават.
Тоест ами, ако почнат да отпадат фенове които не се интересуват от твоята страница изобщо това възможно ли е или фейса ще си го набият здраво по този начин?

То не трябва специално да я посещават . Рано или късно нещата , които публикуваш в страницата ще им излезе на стените и тогава ако нещото е интересно - ще го кликнат. А ако ги дразни ще напуснат страницата най-вероятно , въпреки , че повечето ги мързи и това да направят.
 
От: Facebook ще премахва Харесвания на Страниците от неактивни FB акаунти

Да де, ама като имат харесани 10 000 страници вероятността да попаднат на твоя публикация намалява правопропорционално на броя публикации от твоя страна, плюс това няма начин да го заинтригува тема която не харесват, примерно имам страница за футбол, а феновете са ми жени, абе има хиляди условности:).
 
От: Facebook ще премахва Харесвания на Страниците от неактивни FB акаунти

Пичове неактивните акаунт не се отнасят за лайкджакинг страниците :) Точно страниците правени с лайкджакинг потребителите им са най-активни и кликат най-много на линкове. Единствената разлика е, че лайкджакинг потребители харесват дадена страница без тяхното знание и позволение, но това няма никакво значение :)

Дали страницата ви е с натурални фенове или лайкджакинг също няма значение. Неактивни фб акаунти означава, че ще премахват акаунтите които са фалшиви и не се използват а LJ феновете не са фалшиви !
 
От: Facebook ще премахва Харесвания на Страниците от неактивни FB акаунти

Тогава няма за какво да се притеснявате и изобщо няма смисъл да се коментира, кво ви пука, че ще махат неактивни фенове на страниците ви и без това от тях файдЪ йок.
 
От: Facebook ще премахва Харесвания на Страниците от неактивни FB акаунти

АЙДЕ честито на мене, от страница с 227 000 фенове, ми отписаха автоматично днес около 10 000...
Макар е неактивни е неприятно да гледаш как ти намалява цифрата на феновете.
 
От: Facebook ще премахва Харесвания на Страниците от неактивни FB акаунти

И при мен над 10000 надолу :(

По другите ми страници няма толкова много промяна ...

Screen_Shot_2015_03_14_at_10_16_13.png
 
От: Facebook ще премахва Харесвания на Страниците от неактивни FB акаунти

При мен с около 1000 фена на долу в пощи всички страници.... но не са и големи 5-20к ...
 
От: Facebook ще премахва Харесвания на Страниците от неактивни FB акаунти

аз не го вярвах но на фирмената ми страница ми се случи!!! има 17 100 харесвания и днес видях че са баднали на 16 700 харесвания. Като да добавя че нямам нито един фалшив (купен) , а съм ги събирал през годините чрез реклами в мрежата на фб.
 
От: Facebook ще премахва Харесвания на Страниците от неактивни FB акаунти

А и съдържанието ми не е забранено или нещо такова ! Много внимавам.
 
От: Facebook ще премахва Харесвания на Страниците от неактивни FB акаунти

Е, поне видях, че на всичките ми страници хората са активни, нямам спадове никъде. :)
 
От: Facebook ще премахва Харесвания на Страниците от неактивни FB акаунти

Явно продължава :)

Предната снимка е от сутринта, тази е от сега ... 20 000 надолу :(
Screen_Shot_2015_03_14_at_18_22_42.png
 
От: Facebook ще премахва Харесвания на Страниците от неактивни FB акаунти

И при мен падат, имам нови харесвания, но фактически страниците намаляват.
 
От: Facebook ще премахва Харесвания на Страниците от неактивни FB акаунти

При мен цяла седмица отпадат по 2-3 на ден и идват нови,не го отразих особено,но днес съм с 70 на долу. Мисля,обаче че е добре всичко това за хората с реални фенове,защото рийча ми се повиши драстично много и съответно активността в сайта :)
 

Горе