Facebook ще премахва Харесвания на Страниците от неактивни FB акаунти

От: Facebook ще премахва Харесвания на Страниците от неактивни FB акаунти

Рийча ми беше добър за около 1 седмица след като ми премахна неактивните хора, сега гледам пак е намалял за всичките ми страници. Едвам едвам правят виждания, иначе имаше много VIRAL неща за тази една седмица...
 
От: Facebook ще премахва Харесвания на Страниците от неактивни FB акаунти

Само не се оплаквайте!!! Лазарчо (Lazar Angelov) го чукнаха с близо милион. Кристяно Ронадлно с над 10 милиона :D Вие тука за няколко хиляди :D

Майтапа настрана, това е много неприятно, особено за хора без информация. Започват да се побъркват. Особено подходящ е момента да търгуваш FB фенове :D
 
От: Facebook ще премахва Харесвания на Страниците от неактивни FB акаунти

Само не се оплаквайте!!! Лазарчо (Lazar Angelov) го чукнаха с близо милион. Кристяно Ронадлно с над 10 милиона :D Вие тука за няколко хиляди :D

Майтапа настрана, това е много неприятно, особено за хора без информация. Започват да се побъркват. Особено подходящ е момента да търгуваш FB фенове :D

И кое му е неприятното ? Тия фалшиви фенове са били само ей така за бройка никаква файда от тях...
 
От: Facebook ще премахва Харесвания на Страниците от неактивни FB акаунти

Рийча ми беше добър за около 1 седмица след като ми премахна неактивните хора, сега гледам пак е намалял за всичките ми страници. Едвам едвам правят виждания, иначе имаше много VIRAL неща за тази една седмица...
Добра седмица беше, направихме по някой лев. Чакаме следващата промоция :D
 
От: Facebook ще премахва Харесвания на Страниците от неактивни FB акаунти

Някой може ли да ми каже как се слага ФБ кутия с лица в блог на Блогър?

Преди предлагаха няколко вида код за интегриране а сега само SDK а ми се струва че той май не може да тръгне на блогър

Отделно че май пишеше че който използва старият код ще спре да работи след юни
 
От: Facebook ще премахва Харесвания на Страниците от неактивни FB акаунти

Да, и аз забелязах по-хубав рийч първата седмица, сега изглежда като преди премахването на неактивните.
 
От: Facebook ще премахва Харесвания на Страниците от неактивни FB акаунти

Махна ми още 2 к от една стр. но наистина не е активна и не я поглеждам
 
От: Facebook ще премахва Харесвания на Страниците от неактивни FB акаунти

и с мен е така от началото на март.
 
От: Facebook ще премахва Харесвания на Страниците от неактивни FB акаунти

ФБ ще премахва само харесвания на основната страница, или индивидуално на отделните публикации? Забелязах, че на публикация, която трябваше по принцип да има поне 100 харесвания и имаше дори 300, поради добрия рийч, изведнъж се озова на 0 /нула/. Претенции не мога да имам, защото те могат да си правят, каквото си поискат с потребителите и системата си, но в случая са си напълно натурални и по собствено желание бяха се натрупали харесвания на определен пост, сега ги няма. Не ми се рови да видя дали има още подобни, но сигурно... след подобни ъпдейти, какво може да се очаква.
Темата е за конкретната "промоция", но сигурно е много по глобално "отсяването" и "ликвидирането" на лайкове от страна на ФБ.
 

Горе