Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

По принцип сайта го прехвърли на мое име (Whois го потвърждава DNH Ltd., Dimitar Hainov), само че аз не съм получил и стотинка от там или от него. Казвам го, че после някой да не каже, че плюя някого без причина.
Сори - аз съм "виновника" за тази нова тема. А си мислех, че съм единствения.
 
Последно редактирано:
И между другото, Блинки, ще ми е нужна малко информация от теб за един потребител, ако не възразяваш, че моята мнителност, а и след подобна тема днес, май ме карат да влизам в някакви паранои ;)

Разбра се, имаш я. Днес така разбрах, за този мишкар - попитахаме на лично дали имам впечатления. :) Имам, едни такива топли.

Хахаха, пиши ми лично. :) То мишкарите вече си ги знае, освен да се преродят, няма друг начин.
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Как се дават такива суми пари без договори , нотариуси ? Вие на доверие ли правите тия сделки. Като чета за какви суми става въпрос... В днешно време - вяра никому. Приятелството си е приятелство - сиренето е с пари.
 
ktomov не съм писал защото реално не съм загубил нищо от него. Просто поредния перко, който ми губи времето. Това че аз съм шаран и започнах работа предварително поръчвайки статиите си е моя работа. Той не ме беше подтиквал към това.

Реално просто ми беше загубил времето, ба ли го, че той може да се е претрепал с някоя кола и затова да не се е обадил, определено не беше повод за оплакване, докато не видях, че "нарушенията" му са системни.
 
Разбра се, имаш я. Днес така разбрах, за този мишкар - попитахаме на лично дали имам впечатления. :) Имам, едни такива топли.

Хахаха, пиши ми лично. :) То мишкарите вече си ги знае, освен да се преродят, няма друг начин.

Щях, ама направих малко по-задълбочено проучване. Всичко си е моя параноя, момчето си е наред ;)
Кофти информация от whois сървъри, или по-точно .... един съвет и обеца на ухото за всички:

НЕ ПОЛЗВАЙТЕ ВАШ ИМЕЙЛ ЗА РЕГИСТРАЦИЯ НА КЛИЕНТСКИ ДОМЕЙНИ, ПЪК БИЛО ТО И ЗА ПРИЯТЕЛИ! НИТО ПОЛЗВАЙТЕ ВАШИ ДАННИ, КАКВИТО И ДА СА ТЕ, ОСВЕН ЗА АДМИНИСТРАТИВНАТА ЧАСТ!

По принцип paliamo.com го прехвърли на мое име (Whois го потвърждава DNH Ltd., Dimitar Hainov), само че аз не съм получил и стотинка от там или от него. Казвам го, че после някой да не каже, че плюя някого без причина.
Сори - аз съм "виновника" за тази нова тема. А си мислех, че съм единствения.

А ти смени тази информация, че не се знае на теб какъв х*й се точи, точно заради тази whois информация ;)
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Ето ме и мен. "Великията мошенник мечтател и всичко останало".
Благодаря първо за комплиментите на всички които ми направиха.
xainov - Благодаря ти за доверието. Няма да изкарвам моите забележки към теб пред хората. Няма и да споменавам началото което ти забрави да споменеш. Няма да спомена и нищо от това което ти направи.
Казвам ти само нещо пред хората което ти казах и преди 1 седмица.
Аз хамал за 1000 лева не искам. Кажи ми да ти върна 1600 лева които ти даде... ще пропусна историята там и въпроса да приключва м/у нас. Всичко останало няма да коментирам тук, за счетоводителки измислени и разни други.
Ще пропусна също да споменавам кой къде ходи и кой къде какво плаща и от къде 100 пъти пътува. Ще пропусна и това което ти казвах в продължение на 7 месеца че ме дразни а ти упорито правеше напук. Нека да ти е чиста репутацията пред тези хора поне.

Fozzy - нямам си и на идея за теб. Ако се криеш под нечие име което няма да спомена тук и което ми изпрати един договор да разгледам и аз трябваше да одобря или откажа и една скъсана фактура за 5000 лева. Няма проблем да ти слушам оплакванията че не си успял да вземеш някоя работа. В случая радвай се. Според думите на хората тук сигурно съм щял да те измамя.

Blinky - приятелю щом си мислиш че съм тарикат на дребно с развинтена фантазия. Ок. И аз си мисля за теб. Това че ти не взе проекта и аз ти обещах да го правим с моя инвестиция а ти се отказа. Решението беше твое. Ето Xainov да потвърди че зад домейна m....bg има готов сайт. Не съм те отписал, ти сам се отказа от проекта. Обади се на колегите си 3w-bg.com да ги попиташ и тях с колко пари съм ги излъгал и какво ли още не.


Даниел Маринов не те знам кой си. Какво си правил, но не мисля че не си получил това което си изработил.

Нанко Нанев - и писа човека разследван за банкови измами.
Защо не спомена че преди този случай ние с теб обменяхме няколко пъти не малки суми?
Добре че си копирал разговора в който ти написах че има проблеми и да ми дадеш обяснение. Очакваш ли да ти дам 216 евро, за това че аз ти пращам пари а ти превеждаш пари от крадени карти от Англия ?
Ако някой не вярва, да се обади в ЦКБ и да спомене името му.

Има и недоволни в работата с мен. Разбирам го, но не беше това начина да изкарвате вината в хората преди да се замислите вашата каква е.

Във форума има достатъчно хора които познават сайта и са работили върху него честно и коректно и са получили това което им е било обещано.

Благодаря ви на всички за комплиментите още веднъж.

xainov - Това че ти си будала и искаш да останеш такъв. Бъди Си! Мен не завличай. Аз съм този тарикат с фантазии и мошенник който няма да си остави магарето в калта. 1600 лева си ми дал и толкова ще си вземеш. Отивай да ме съдиш каквото искаш прави. Само пред съда не споменавай кой е счетоводителя, че по закон този човек не може да е счетоводител, каму ли консултант или пък да прави оговорки да му се дават пари.

Когато не можеш да излъжеш един човек, най добрия метод е да го изкараш него лъжеца.

Успех на всички.
 
От: Re: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Ее, бате не са много като правиш много. И винаги искаш да ги завътиш. Иначе иде момечето: http://www.predpriemach.com/member.php?u=19295 - да си знаете.

Нека дойде, аз ще съм любопитен да чуя версията му. Ако си записвах всяка лъжа, която ми е казвал на книга, най-вероятно щях до сега да съм издал сборник.

Евала, чухме, само, че аз мога да копирам всички разговори и да ги представя за доказателство. И от там личи всичко. Айде кажи какво си ми платил - обясни. 3 сметки за общо не повече от 100 лв ли? Имаш ли представа колко пари съм дал само за сметки за телефони. Мога да дам и голямата история, само, че на края пак ти ще си виновен. Ти обеща да изпълниш нещо - финансов ангажимент пое към мен. Аз направих фирма, намерих счетоводителка, говорих с нотариуси за камиони, със Skrill, PayPall, Epay, отделно с повече от 4 банки, дето съм говорил и от всякъде ти отказаха виртуален ПОС на сайта ти. Няма как да стане за сайт, който претендира, че продава оригинали, а няма сертификати и позволение от марката. Колко пъти те карах напред-назад? Изгърмях си цялата отпуска (и повечето заради теб-обещаваше да регистрираме камиони, глупости и нищо). Ще говоря и с този, дето ми натресе в скайп, и той да се пази от теб, споко. Няма проблем, върни ми тези 1600 лв, аз ще дам твоята информация на счетоводителката. Тя да те търси и да се занимава с теб. А счетоводителката - да, работи в НАП, заради това и счетоводната фирма е на сина и. Ако тя не знае законите, не знам кой?!
И само още нещо можеш да кажеш да широката аудитория тук - кога и с какво съм те излъгал аз теб? Аз мога да посоча хиляди примери за твоите лъжи, ти за мен колко можеш да посочиш? Някога да не съм дошъл на уговорена с теб среща? Да съм ти затварял телефоните, без да съм ти се обаждал?! Да съм правил всякакви такива дребни номерца? Да, будала съм. Будала съм, че ти гласувах някакво доверие. Ще видя и кога ще ги получа тия прословути вече 1600 лв. Имаш ми информация за 3 банкови сметки, не за една, да видим.
 
Последно редактирано:
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Тука темата стана за прокуратурата.... крадени кредитни карти , някакви суми се разменят ...
 
ЕЕЕЕЕЙ ПУТЬОООООООООООООООООООО КАКВО НЕ СИ ОДОБРИЛ БЕЕЕЕ?

ПРАТИХ ЛИ ТИ ДОГОВОРА ДО ИТАЛИЯ?????????? ПЛАЩАХ ЛИ ЕДНА СЕДМИЦА СКЛАД, ЧЕ НА ТОЯ АДРЕС НЯМАШЕ НИКОЙ????????

ПОСЛЕ КАТО ГО ВЗЕ И КАЗА, ЧЕ СИ ПОДПИСАЛ ПЛАТИХ ЛИ ОБРАТНИЯ ТРАНСПОРТ БЕЗ ДА ПОЛУЧА НИЩО?????????????

ИЗДАДОХ ЛИ 3 ФАКТУРИ 3 ПОСЛЕДОВАТЕЛНИ МЕСЕЦА? ЩОТО МИШОК ТЪП, КАТО СЪМ РЕГИСТРИРАН ПО ДДС И НАКРАЯ НА ВСЕКИ МЕСЕЦ ГИ ОСЧЕТОВОДЯВАМ, А НА 5 БОНА ДДС НЕ МИ СЕ ПЛАЩА ЗАРАДИ МИШОЦИ КАТО ТЕБ!!!

ПРАТИХ ЛИ ТИ И ФАКТУРА ОРИГИНАЛ ДО ИТАЛИЯ БЕ? ВЪПРЕКИ ЧЕ И ПО ИМЕЙЛА ВЪРШИ РАБОТА?

ДА ТЕ ЕБА В МИШОКА ГНУСЕН!
 
Re: От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Blinky - приятелю щом си мислиш че съм тарикат на дребно с развинтена фантазия. Ок. И аз си мисля за теб. Това че ти не взе проекта и аз ти обещах да го правим с моя инвестиция а ти се отказа. Решението беше твое. Ето Xainov да потвърди че зад домейна m....bg има готов сайт. Не съм те отписал, ти сам се отказа от проекта. Обади се на колегите си 3w-bg.com да ги попиташ и тях с колко пари съм ги излъгал и какво ли още не.
Хехехе, весел си. Къв проект бе пич. Ти тотално беше изгубил реална представа за нещата. Били не знам си кво, не зависило от теб, квото и да измрънкаш, завлякъл си не малко хора, малко е тъпо да седиш и да им се обясняваш. Бъди мъж и се разбери с всеки един по отделно.

Кои са по дяволите 3w-bg.com и защо да им звъня? :) Човек, оправяй си тук бъркотии, мен ми е все едно какво си ми казал, обещал и направил. Отказал....ще набутам пари за сайтове и после ще се откажа? Ти си забавен. Даже заглавието малко те описва. :)
 
КОЙ Е ДОВОЛЕН ОТ ТЕБ БЕ? АЙДЕ ЕДИН ДА ДОЙДЕ ДА КАЖЕ ЕЕЕЙ ДЕЯНЧО 5 ЛЕВА МИ ПРЕВЕДЕ ЗА СВЪРШЕНАТА РАБОТА! ЕДИН ДОВОЛЕН ДА ИМА ДОКАРАЙ, БЕ! И ПРОДЪЛЖАВАШ ВЪВ ФИЛМА ДА ВЛИЗАШ ДЕБА МИШОКА ТИ :lol:
 
Re: От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Във форума има достатъчно хора които познават сайта и са работили върху него честно и коректно и са получили това което им е било обещано.

Някой да го защити този паляч. :) Смешко, излиза, че с половината хора, с които си работил не ги помниш. Баси цирка, това е петъчната тема. Усещам. :)
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Нанко Нанев - и писа човека разследван за банкови измами.
Защо не спомена че преди този случай ние с теб обменяхме няколко пъти не малки суми?
Добре че си копирал разговора в който ти написах че има проблеми и да ми дадеш обяснение. Очакваш ли да ти дам 216 евро, за това че аз ти пращам пари а ти превеждаш пари от крадени карти от Англия ?
Ако някой не вярва, да се обади в ЦКБ и да спомене името му.

Точно тия суми бяха с диспути в пейпал после. И за какви банкови измами говориш? Преди 2 дена бях в ЦКБ и си оперирах със сметката, ако съм бил разследван щях ли да мога?


А ето му я банковата сметка на великия мислител и лъжец:

IBAN: BG21 FINV 9150 1015 0203 58 (BG21FINV91501015020358 )
BIC: FINVBGSF
банка: ПЪРВА ИНВЕСТИЦИОННА БАНКА
 
А ЗА КАКВО МИ ДАВАШЕ ТРИ !!! ТРИ!!! ТРИИИИ ПОСЛЕДОВАТЕЛНИ ПЪТИ БУЛСТАТА НА ЕКО БУЛПАК И СЪМ ТОРМОЗИЛ СЧЕТОВОДИТЕЛКАТА ДО ОТКАТ, ТЯ ДОБРЕ МИ КАЗА ЖЕНАТА, ЧЕ ТАКЪВ БУЛСТАТ В ИТАЛИЯ НЯМА. ЗА КВО МЕ КАРА ДА ПИША ФАКТУРИ НА ТЯХ БЕ ЧЕСТЕН?

КАКВА СДЕЛКА СЪМ ОПУСНАЛ, ПРИ ИЗДАДЕНИ ТРИ ФАКТУРИ И ПРАТЕН ДОГОВОР ИЗГОТВЕН ОТ АДВОКАТ (ЕЙ ТЕЯ 50ЛВ ГИ ЗАБРАВИХ) ТОВА ЗНАЧИ ЛИ, ЧЕ СЕ ОТКАЗВАШ ДА РАБОТИШ С МЕН???
 
Re: От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Точно тия суми бяха с диспути в пейпал после. И за какви банкови измами говориш? Преди 2 дена бях в ЦКБ и си оперирах със сметката, ако съм бил разследван щях ли да мога?

Чакай, точи се някакъв много касов сценарии. :) Фози добре почна предисторията с куфарчето. :) Силният увод предвещава силен край. :)
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Fozzy не ми е проблем да дойдеш на Хайнов на гости да ми говориш така какво си пратил и какво не и къде колко си платил.
Аз от теб получих 1 договор и 1 скъсана фактура. Не съм получал след това нищо от теб.

Blinky - ако се правиш на мъж и ти кой какво е мрънкал заради 2-ма 3-ма "почтенни хора" давай. Относно проекта, когато не зависише от мен не зависише. Когато зависише правих. Нямам намерение да ти давам обяснение какво що. Търпение трябваше и толкова. Ти го нямаше аз го имах и го направих. Сега да ми казваш кво що и към тарикат съм бил аз. Безмислено. Относно с хората които съм "завлякъл" няма как да се оправя с тях.
Казвам същото че те се опитаха да завлекат мен. Просто им го връщам както трябва, сега да реват!

Относно xainov - да реве колкото иска тук. Аз съм взел 1600 лева и толкова ще му дам.
Нанко Нанев - ти докато не ми дадеш обяснение за тези пари. Другите 216 евро няма да ги оправя.

Другия вариант е ако искате да ви дам утре пари на всички и да се извините за приказките? Поне за пари правите всичко, правете го както трябва
 
Re: От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Чакай, точи се някакъв много касов сценарии. :) Фози добре почна предисторията с куфарчето. :) Силният увод предвещава силен край. :)

30 бона беше подготвил. Един приятел има мераци за сценарист, ще му дам линк да извади нещо касово :)

Яд ме е, че съм го блокнал в скайп и не се пази хронологията да видите вие филм :lol:
 

Горе