Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Re: От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Fozzy не ми е проблем да дойдеш на Хайнов на гости да ми говориш така какво си пратил и какво не и къде колко си платил.
Аз от теб получих 1 договор и 1 скъсана фактура. Не съм получал след това нищо от теб.

Другия вариант е ако искате да ви дам утре пари на всички и да се извините за приказките? Поне за пари правите всичко, правете го както трябва

ЕСТЕСТВЕНО, ЧЕ НЕ СИ ПОЛУЧИЛ МИШОК. ЩОТО МОЖЕ ДА СЪМ НАИВЕН НО НЕ СЪМ ТЪП И СЛЕД ПЪРВИТЕ ДРАМИ БЯХА ПРОФОРМИ.

Договора защо не ми върна СЛЕД КАТО КАЗА, ЧЕ Е ПОДПИСАН И ГОТОВ, А? аааааа?

Айде дай ми 30-те бона КЕШ В КУФАРЧЕ и публично ще се извиня С ВИДЕО ПУБЛИКУВАНО ТУК! Ама ти мишко и за 1 месец от това, което говорихме не можеш да платиш, щот си филмар. Ей за тва :) И на xainov нищо няма да върнеш. Щото си путка.
 
Re: От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Пич, зад домейна сега няма нищо. А от едно време каквото си беше. Даже логото леко си ни взел и бекграунда на дизайна ни.

o.jpg
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Аз повече нямам намерение да пиша тук.

Има хора с репутация къде са срали и теб Фози и теб Хайнов - не те препоръчваха да работя с теб, но не ги послушах и си блъсках главата 7 месеца.

Тези хора са работили с мен и съм бил коректен с тях. Ако сами искат могат да го потвърдят тук.
Останалото не ме интересува.
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

И кои са тея хора и защо нямаш намерение да пишеш повече? Говориш неща, после бягаш, защити се подобаващо, само глупости ми се струва, че говориш, защо въобще се пре-регистрира?
 
От: Re: От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

30 бона беше подготвил. Един приятел има мераци за сценарист, ще му дам линк да извади нещо касово :)

Яд ме е, че съм го блокнал в скайп и не се пази хронологията да видите вие филм :lol:

Аз все още си пазя хронологията. Да качвам ли? И кой ще каниш на гости при мен? Я първо виж ти дали си добре дошъл ... Моето име ти забранявам да го даваш или обсъждаш с други фирми, защото то, за разлика от твоето, значи нещо. А има един хубав закон за защита на личната информация. Попрочети го, преди да ми дадеш инфо за личната карта или инфо за фирмата някъде, че да не се налага да се запознаваш отблизо с него. Още утре ще си закрия и фирмата, че да не можеш и нея да използваш. Относно реването - никой не реве, тази вечер попитах Блинки за теб, искаш ли да ти копирам разговора, че да разбереш защо те добавих в "Черния списък" и как намерих и други опарени от теб?!
 
Re: От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Blinky - ако се правиш на мъж и ти кой какво е мрънкал заради 2-ма 3-ма "почтенни хора" давай. Относно проекта, когато не зависише от мен не зависише. Когато зависише правих. Нямам намерение да ти давам обяснение какво що. Търпение трябваше и толкова. Ти го нямаше аз го имах и го направих. Сега да ми казваш кво що и към тарикат съм бил аз. Безмислено. Относно с хората които съм "завлякъл" няма как да се оправя с тях.
Казвам същото че те се опитаха да завлекат мен. Просто им го връщам както трябва, сега да реват!

Бате, не споменавай думата почтен. Губи смисъл, като я пишеш.

Не ми давай обяснения никакви, не съм ти искал. Питах те веднъж като мъж, измрънча ми нещо ("не зависи, не знам си кво, те така решили"), после ми е ясно, че и да те питам - все тази и че срещу мен не седи друг мъж, а да се разбера. ;)

Търпение и бутане на ресурси и губене на време. Ти си много ларж щом може да си позволиш някой да те прави на маймуна и да ти губи времето. Браво, яхта ти пожелавам, брат. :)

Кво си направил бе човек, това първо се прави от по кадърен от теб човек и екип, и второ - кой пак си прецакал? Цял форум срещу милото и крехко момче. Сърце ми ти разсичаш. :)
 
Всичко си пазя аз, за години :)

Ето адреса в Италия:

Roma via del Corsa 25 - поне на тази беше издадена фактурата, за съжаление не пазя адреса, на който пратих куриера.

За Варна, пращал ми е адрес, не знам колко са вярни, но това е пускал:

ж.к. Надежда бл. 5, Аксаково, Варна - имам етаж и апартамент, но не публикувам публично защото не знам колко са достоверни. Някой ако ги иска - на лично.

Банкова сметка:

BG 21 FINV 9150 10 15 02 03 58

Телефон:

+393 488 210 878

Тези данни съм получавал от него, не гарантирам достоверността им. Снимки имате :)
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Пускайте хронология, да се посмеем поне на този, то май само това ще остане
 
Re: От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Има хора с репутация къде са срали и теб Фози и теб Хайнов - не те препоръчваха да работя с теб, но не ги послушах и си блъсках главата 7 месеца.

Кой? КОЙ? Дай един?
 
Re: От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Малииии, отблокирах го и хронологията се пази. Ей сега ще видите :lol:
 
Re: От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Има хора с репутация къде са срали и теб Фози и теб Хайнов - не те препоръчваха да работя с теб, но не ги послушах и си блъсках главата 7 месеца..
Тъпак. Точно с тези хора си пиша често. :) Поне си забавен. Голям екип, викаш големи кинти. ;) Яхти, жени, куфарчета.... :) Забавен си зайо.:)

@xainov, качвай. :)
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Един да има неразбрал, двама да са... ама толкова хора да изпищят за големи суми и много изгубено време и ядове, няма как да си измислят всички. Пуснете и чатовете с него, че да се види кой крив, кой прав, иначе може да каже всичко.
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Fozzy нещо грешно да съм дал? Питай брачед си Xainov
Xainov - мен не ме интересува оправданието вече. Моето предложение към теб си важи още от 1 месец. Ти сам си направи избора. Аз го направих вече.

Blinky - кво що няма значение, сайта си върви и си мисли че съм излъгал който искаш.

Тук да слушам някакъв сопуланко че ми изпратил договор и не съм му отговорил после 3 пъти пращал ся не пращал е безмислено да губя време.

Другите двама сами ще напишат когато проблема е решен с тях.
 
От: Re: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Всичко си пазя аз, за години :)

Ето адреса в Италия:

Roma via del Corsa 25 - поне на тази беше издадена фактурата, за съжаление не пазя адреса, на който пратих куриера.

За Варна, пращал ми е адрес, не знам колко са вярни, но това е пускал:

ж.к. Надежда бл. 5, Аксаково, Варна - имам етаж и апартамент, но не публикувам публично защото не знам колко са достоверни. Някой ако ги иска - на лично.

Банкова сметка:

BG 21 FINV 9150 10 15 02 03 58

Телефон:

+393 488 210 878

Тези данни съм получавал от него, не гарантирам достоверността им. Снимки имате :)
Същите ги имам и аз - и аз знам кой е етажа и апартамента, то след 20 курса до там го научаваш. Баба му и дядо му живеят там. Телефона е същият, имам и 1 български, и 1 на приятелката му, но няма да ги публикувам, да види какъв човек съм.
 
Re: От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Blinky - кво що няма значение, сайта си върви и си мисли че съм излъгал който искаш.
Не знам какъв сайт върви брато, ама на единия има брояч с нашето лого и дизайн, а другия редиректва. Все пак нали два сайта? Или и това си забравил. :D За ония палячи там.
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Аз все още не мога да разбера какви са тия съвместни проекти за толкова пари без предварително подписан договор с клаузи какво и кой трябва да изпълни и какво и колко и кой трябва да плати. Така на договорки и чатове - детска работа.
 
Само ще ви подгрея :lol: Доволни ли сте от разходката до Италия :lol:

ВЕЛИКИЯ ДЕЯН С ЯХТИТЕ каза:
Здрасти колега
[12.2.2014 г. 22:26:36] Gioielli Swarovski: Знам че не си получил плащането
[12.2.2014 г. 22:26:45] Gioielli Swarovski: Не е нужно да ми казваш.
[12.2.2014 г. 22:26:57] Gioielli Swarovski: Блокирани са ми преводите от България.
[12.2.2014 г. 22:27:14] Gioielli Swarovski: Виждаш ли като няма клиентски номер.
[12.2.2014 г. 22:27:22] Gioielli Swarovski: Проблема е че съм българин и в България го виждаш.
[12.2.2014 г. 22:27:35] Gioielli Swarovski: За суми над 15 000 лева правят вътрешно разследване.
[12.2.2014 г. 22:27:51] Gioielli Swarovski: Нищо чудно сега и на теб да ти се обадят за мен.
[12.2.2014 г. 22:48:20] Gioielli Swarovski: Сега се обърка всичко. Трябва да дойда до България.
[12.2.2014 г. 23:45:52] Rank.bg: Съжалявам да го чуя. Като си в България, звънни, ще ти издам фактура с касова бележка направо да се оправим кеш.
[12.2.2014 г. 23:47:05] Gioielli Swarovski: Да
[12.2.2014 г. 23:47:15] Gioielli Swarovski: Ами аз в събота се прибирам
[12.2.2014 г. 23:47:25] Gioielli Swarovski: в понеделник трябва да отида до банката в България
[12.2.2014 г. 23:47:31] Gioielli Swarovski: и до НАП
[12.2.2014 г. 23:47:42] Gioielli Swarovski: нося докуументи за всичко
[12.2.2014 г. 23:48:01] Gioielli Swarovski: Ще ти предплатя
[12.2.2014 г. 23:48:07] Gioielli Swarovski: защото видях че си свършил добра работа
[12.2.2014 г. 23:48:32] Gioielli Swarovski: Тъй като повече не ми се занимава с тъпите банки в България
[12.2.2014 г. 23:48:39] Gioielli Swarovski: на всеки 6 месеца ще се виждаме
[12.2.2014 г. 23:49:22] Rank.bg: значи ще работим с предплащане за 6 месеца, така ли?
[12.2.2014 г. 23:49:33] Gioielli Swarovski: ами сега ще ти предплатя
[12.2.2014 г. 23:49:37] Gioielli Swarovski: за 6 месеца
[12.2.2014 г. 23:49:45] Gioielli Swarovski: след 6 месеца
[12.2.2014 г. 23:49:50] Gioielli Swarovski: ако искаш ела до Рим
[12.2.2014 г. 23:49:53] Gioielli Swarovski: да ти платя следващите
[12.2.2014 г. 23:50:08] Gioielli Swarovski: тъй като нямам никакво намерение да се връщам към България
[12.2.2014 г. 23:50:37] Rank.bg: няма да е проблем
[12.2.2014 г. 23:50:39] Rank.bg: :)
[12.2.2014 г. 23:50:54] Gioielli Swarovski: Имам си лични семейни проблем там поради които не искам да се прибирам в България
[12.2.2014 г. 23:51:03] Gioielli Swarovski: нищо чудно да съм пуснат за национално издирване
[12.2.2014 г. 23:51:18] Gioielli Swarovski: Затова не искам да се прибирам в България
[12.2.2014 г. 23:51:22] Gioielli Swarovski: да се излагам заради семейни проблеми
[12.2.2014 г. 23:51:37] Gioielli Swarovski: Имам интерес да работим затова намери решение за плащане
[12.2.2014 г. 23:51:51] Gioielli Swarovski: Най добре ми е на ръка да идваш
[12.2.2014 г. 23:52:13] Gioielli Swarovski: Сега аз ще си дойда защото са ми задържали парите и докато не подам декларация за пари няма да ми ги върнат.
[12.2.2014 г. 23:52:19] Gioielli Swarovski: Но след 6 месеца измисли да дойдеш ти.
[12.2.2014 г. 23:52:39] Rank.bg: няма да е проблем. даже с удоволствие, не съм ходил до Италия :)
[12.2.2014 г. 23:52:41] Rank.bg: досега
[12.2.2014 г. 23:52:56] Gioielli Swarovski: Страхотно.
[12.2.2014 г. 23:53:05] Gioielli Swarovski: Работя с други Българи също и идват до тук.
[12.2.2014 г. 23:53:11] Gioielli Swarovski: Остават доволни от разходката.
 
[12.2.2014 г. 22:27:51] Gioielli Swarovski: Нищо чудно сега и на теб да ти се обадят за мен.
[12.2.2014 г. 22:48:20] Gioielli Swarovski: Сега се обърка всичко. Трябва да дойда до България

Класик. :) Това е точно от тия шпионските филми - "Нещата се объркаха, трябва да дойда там." :D :D :D
 
От: Re: От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Щом блинки така се изявява в тая тема, нещо нечувано и невиждано досега от колкото години му чета форума, представи си в къв филм си влязъл @gioiello
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Ха, да ви се похваля. Човека ми пусна 40$ по BTC. Направо не мога да повярвам. Каза, че останалите ще ми ги пусне утре. Утре ще пиша какво е дереджето.
 

Горе