Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

workaholic

New Member
Май ми звучи като бг. :)
Да за БГ трафик става на въпрос.

но би ми било интересно и за чуждестранния.
Мога да споделя какво съм чел без личен опит - умножаваш по 3 или 5 или казано около 5 евро на 1000 посетителя от US, UK, DE i т.н, говорим за средни стойности винаги има изключения.

Милен Вълов

Active Member
Мисля, че @ReminD беше споделил нещо, което много ми хареса. Монетизацията на един сайт почва след 10 000-20 000 думи в съдържание.
10/20К думи... Ама.... Не за една статия нали??? Баси хахахаххаха

Милен Вълов

Active Member
И 5 статии да има -пак може да се докара трафик.
Съгласен съм...

Между деугото една малка поправка, 4275 думи са само за този месец... Иначе са към 23к думички! И честно казано наблюдавайки гугъл сърч конзолата и адсенса си.... Ми има някакво минимално движение... Но щом това е началото(демек има файда от бъхтенето макар и мъничка), представям си как ще е на 50к думички... Хъм... А до два месеца като станат 100к... Брвй брей.... А да видим ххахахаха

PavelAndreev

Active Member
Some metrics for May 1 and May 2 have been delayed. We are working to fix the issue. There is no impact to ad serving or payments.

Не ми се беше случвало. Като за 1 и 2 май ми донесе доста по-малко доход от очаквания.
При вас?

s.ivanova

New Member
И при мен е така и имам същото съобщение. Всъщност при мен само вчера приходите бяха по - малки, до обяд беше забил нещо и не отчиташе кликове.

V.Andreev

Well-Known Member
Some metrics for May 1 and May 2 have been delayed. We are working to fix the issue. There is no impact to ad serving or payments.

Не ми се беше случвало. Като за 1 и 2 май ми донесе доста по-малко доход от очаквания.
При вас?
Нищо претеснително и това ще мине :)

hiddentruth

New Member
При мен проблема е от 10 дена поне.Приходите ми са 80% на долу.Чудих се какво става и изведнъж на 3-ти получих въпросното съобщение.Кореспондирам си с колеги от Щатите и ми казаха ,че трябва да се подготвя поне 30 до 60 дена ще бъде така.......и те чули ,че има някакъв сериозен проблем.Не знам на кой да вярвам вече.

momcheto

Well-Known Member
Не знам. При мен приходите почти се удвоиха, говоря за worldwide трафик, но забелязвам, че преди CPM бяха 50% от трафика, а останалите 50% CTR, а сега CTR офертите са около 65-70%. Може би някой конкретно рекламира в моя сайт и затова така приходите ми скочиха.

Горе