Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Май ми звучи като бг. :)

Да за БГ трафик става на въпрос.

но би ми било интересно и за чуждестранния.

Мога да споделя какво съм чел без личен опит - умножаваш по 3 или 5 или казано около 5 евро на 1000 посетителя от US, UK, DE i т.н, говорим за средни стойности винаги има изключения.
 
Мисля, че @ReminD беше споделил нещо, което много ми хареса. Монетизацията на един сайт почва след 10 000-20 000 думи в съдържание.

10/20К думи... Ама.... Не за една статия нали??? Баси хахахаххаха
 
И 5 статии да има -пак може да се докара трафик.
Съгласен съм...

Между деугото една малка поправка, 4275 думи са само за този месец... Иначе са към 23к думички! И честно казано наблюдавайки гугъл сърч конзолата и адсенса си.... Ми има някакво минимално движение... Но щом това е началото(демек има файда от бъхтенето макар и мъничка), представям си как ще е на 50к думички... Хъм... А до два месеца като станат 100к... Брвй брей.... А да видим ххахахаха
 
Some metrics for May 1 and May 2 have been delayed. We are working to fix the issue. There is no impact to ad serving or payments.

Не ми се беше случвало. Като за 1 и 2 май ми донесе доста по-малко доход от очаквания.
При вас?
 
И при мен е така и имам същото съобщение. Всъщност при мен само вчера приходите бяха по - малки, до обяд беше забил нещо и не отчиташе кликове.
 
Some metrics for May 1 and May 2 have been delayed. We are working to fix the issue. There is no impact to ad serving or payments.

Не ми се беше случвало. Като за 1 и 2 май ми донесе доста по-малко доход от очаквания.
При вас?

Нищо претеснително и това ще мине :)
 
Връща ли пропуснати средства или само известява, че е имало проблем? :D

Принципно връщат, ако проблема си е от тях - в този случей 90% би трябвало да върнат някое друго евро.. :)
 
Ще кажа какво е станало после.
Днес също не са ОК нещата. Поне такова чувство имам.
 
При мен проблема е от 10 дена поне.Приходите ми са 80% на долу.Чудих се какво става и изведнъж на 3-ти получих въпросното съобщение.Кореспондирам си с колеги от Щатите и ми казаха ,че трябва да се подготвя поне 30 до 60 дена ще бъде така.......и те чули ,че има някакъв сериозен проблем.Не знам на кой да вярвам вече.
 
Не знам. При мен приходите почти се удвоиха, говоря за worldwide трафик, но забелязвам, че преди CPM бяха 50% от трафика, а останалите 50% CTR, а сега CTR офертите са около 65-70%. Може би някой конкретно рекламира в моя сайт и затова така приходите ми скочиха.
 

Горе