Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

По принцип обичам да помагам обаче напоследък станаха много питащи един върос безплатен на ЛС имаш за друго google.bg/com
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

slu4valo li vi se e da imate 0$ eCPM imam 14 klika 0 centa :(
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Да, като кликовете ти са невалидни.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Друг вариант е да ти се показват социални реклами те същи не носят приходи
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

еCPM на страница 0,00 US$ Кликвания:18 Сумарни доходи
0,00 US$ za6to stava taka?
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Засекли са ти манипулирани кликвания. Може и да е нещо друго де, не знам. В каква ниша са ти рекламите?
 
От: От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

еCPM на страница 0,00 US$ Кликвания:18 Сумарни доходи
0,00 US$ za6to stava taka?

ОК, хората ти обясниха, питаш втори път, но по мненията ти съдя, че едва ли ще захапеш нещо от "манипулирани кликове", затова пиша в прав текст: кликал си на собствените си реклами или си подтиквал други да го правят? Ако отговаряш положително, то няма какво да се чудиш защо не се причисляват пари към сметката в акаунта ти, :).
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

toku 6to poglednah 4e purviq den mi be6e taka a na vtoriq napravih 11 dolara moje bi ot vreme na vreme stava taka ako iskate moga i to4na informaciq da sloja za spe4eleni pari vseki den i za eCPM na stranicata
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

NEVEROQTNO za 10 klika 3.93$ :D za purvi put vijdam tolkova visoka cena za bg sait
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

И на мен не ми се вярва, но уви, явно е възможно ! А дано всеки му :)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

искам да ви попитам каде го пращат този ПИН по емаила или на адреса и колко време се чака защото от 10 дни имам над 10 долара
 
От: От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

искам да ви попитам каде го пращат този ПИН по емаила или на адреса и колко време се чака защото от 10 дни имам над 10 долара

Трябва да бъдете търпеливи. Изпраща се по пощата като писмо. Само, че те писмата пътуват доста време, така, че трябва да почакате.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

а имали проблем ако не напиша пощтенския код на 1 ден защото аз днес го написах а аз преди 10 дни имам над 10$ това проблем ли е?Дали са го пуснали да се изпраща
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Писмото може да получиш до 2-3 месеца, момето толкова му отне, за да пристигне. Не се отчайвай. Иначе си изкарвай паричките, то не му пречи ;) :p Но пък за пощенския код не знам. И още нещо, ако трябва да избираш между получаване на чек и Western Union превод, препоръчвам превода, тъй като и чек съм получавала, но става за повече от 2 месеца -> получаването му + осребряването. Докато превода на парите го получаваш за 10 дни след зануляването на сметката ти ( когато си надвишил 100$ )
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

здравейте, първо поздравления за темата изчетох я цялата.
ето ви един примерен скрипт чрез който да насочите google какви реклами да показва като му зададете ключови думи свързани със съдържанието на сайта ви.
код:

<!-- google_ad_section_start -->Тук съдържанието, което google да използва с предимство приопределяне на рекламните елементи.<!-- google_ad_section_end --> можете също да окажете на google кои думи и фрази да не взема под влияние при определянето на рекламните елементи.код:<!-- google_ad_section_start(weight=ignore) -->тук поставете съдържанието което google да не взема под влияние. не забравяйте да отделяте ключовите думи със запетая.<!-- google_ad_section_end -->
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Честно казано малко не ми стана ясен смисъла на този скрипт, може ли алко по-обстойно пояснение като за русички :)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Честно казано малко не ми стана ясен смисъла на този скрипт, може ли алко по-обстойно пояснение като за русички :)

То това не е точно скрипт, а повече са скрити тагове, които като поставиш в тексста не се изобразяват на екрана, но ботът на гугъл ги вижда и взема под внимание това което пише между тях.

За пример имате една статия да кажем дълга 100 реда. Но 60 от тези редове са "слама" за пълнеж а в останалите 40 е важното и ако искате гугъл да показва реклама адекватна на думите в тъези 40 реда, то ги пграждате с тези елементи: <!-- google_ad_section_start --> - това се поставя в началото на важния текст, <!-- google_ad_section_end --> - това се поставя в края на важния според вас текст.

С другите два такива елемента съответно се указва на гугъл коя част от текста да не взема предвид при избирането на рекламите, които ще показва.

Само трябва да имате предвид, че в указанията дадени от гугъл не е препоръчително между тези елементи да има много малко или прекалено много текст, без да е уточнено какво значи малко или много. Във всеки случай има изискване текста да е смислен, а не подбрани ключови думи отделени със запетайки, т.е. трябва да отбележите част от текста на статията, а не специално подбрани думи.
 

Горе