Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

не е разрешено да се споделя колко клика колко пари по принцип :( имаше го някаде по условията

може да си едитнете постовете
 
От: От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Като ти гледам единия блог ми се струва че си променял кода ...
кой? не съм променял никакъв код, това просто така стана, блогър е виновен, ако трябва ще ги махна и това смятам да направя ;)
btw. Гугъл са идиоти :D
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Добър ден на всички
Понеже съм доста бос и зелен в тази сфера, бих желал да ви задам няколко въпроса, свързани с адсенс. :)
1 - Има ли минималната сума за request-ване на чека или колкото си си изкарал, ти се плаща ежемесечно?
2 - Колко време е необходимо, за да пристигне въпросния чек?
Е, надявам се, че не изглеждам пълен нууб, ама за все пак за първи път се захващам с такова нещо.:rolleyes: Имам си идея и смятам да я реализирам, но понеже съм малко притиснат със срокове(по лични причини) та ви моля за малко инфо по въпроса. Благодаря предварително.:)
Поздрави.:roll:
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

1. Като напрашия 10 долара ти пращата пин (може и 6 седмици да го чакаш).
2. Като направиш 100 долара ако не си сложил hold на следващия месец ти изпращат чек - пристига за 2 седмици.
3. След като го дадеш за осребряване - 2-3 седмици и парите са на сметката.
Имай ги предвид тези срокове - около 3 месеца минимум ще минат преди да имаш пари по сметката.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

1. Като напрашия 10 долара ти пращата пин (може и 6 седмици да го чакаш).
2. Като направиш 100 долара ако не си сложил hold на следващия месец ти изпращат чек - пристига за 2 седмици.
3. След като го дадеш за осребряване - 2-3 седмици и парите са на сметката.
Имай ги предвид тези срокове - около 3 месеца минимум ще минат преди да имаш пари по сметката.

Коя е тая банка дето за 3 седмици осребрява чековете?
 
От: От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Коя е тая банка дето за 3 седмици осребрява чековете?

Ами аз съм в ОББ - рекорда е 2 седмици. Зависи от това пощите доколко бързо си вършат работата, защото те изпращат някакви документи насам натам.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Първо се извинявам за тъпите въпроси който ще задам но не съм навътре с нещата все още та... Адсенс могат ли да се рекламират от какъвто и да е сайт примерно Хазартен...?И как се запитваш до тях за да ти дадат банер и т.н. Отново се извинявам за нуубските въпросчета! Айде с здраве.:)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

сам казваш, че са нуубски... отдели 10 минути за да се запознаеш с правилата в адсенс (на всичкото отгоре са на български) и ще си отговориш на въпросите :)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Преди да постна четох 3 дена всякаки неща в форума само не и това,ще се постарая да го намеря!:wink:
Ако може някой да даде линк към тема от която мога да прочета....
 
Последно редактирано:
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Едно бързо въпросче за Гугъл адсенс.. понеже за първи път се получава: при вас застинала ли е статистиката за кликове/печалби от сутринта насам? Колкото и пъти да изчаквам по 30 минути и да ме логва наново и наново, все същото си се показва.. :rolleyes: - друг път ако е имало зацкляне, не е било за повече от 2 часа, сега вече са 7-8.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

ммм да.. и при мен е така , показва, че имам само 2 импресиики за всичиките сайтове което според тяхната си статискита е далече от истината :)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Едно бързо въпросче за Гугъл адсенс.. понеже за първи път се получава: при вас застинала ли е статистиката за кликове/печалби от сутринта насам? Колкото и пъти да изчаквам по 30 минути и да ме логва наново и наново, все същото си се показва.. :rolleyes: - друг път ако е имало зацкляне, не е било за повече от 2 часа, сега вече са 7-8.

случва се редовно май, но пък след тва имресии и кликове си идват на мястото дори и да има опреснения на статистиките (където честотата на опреснение варира от 15 мин до 1 час в зависимост от форума където го четеш:) , то също не е риъл тайм така че споко пии една бира и изчакай
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Спокойно, при доста хора стават тези бози, няма страшно всичко се възвръща след часове.. :>
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Да явно е било масово явление, сигурно покрай вкарването на нов*тип*търсачка*за*твоя*сайт ;)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Сега се чудя друго за Гугъл: като ползвател на AdSense като луд си правя собствени канали, давам да са достъпни за рекламодатели (да поставят реклами на тези канали)... сега реших да ползвам този ваучер за AdWords - ми то никъде не мога да избера дори на кой сайт да рекламирам (поне БГ версията на AdWords), да не говорим за избор на канал в даден сайт! А на мен URL каналите са ми достатъчни, досега се бъхтех да измисля имена, описания, ключови думи на собствени канали специално за рекламодателите... изпонаправил съм сигурно над 100 канала (с описания на български + ключови думи) - е има ли смисъл поне засега да продължавам?!
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Въпроса ми за да ми превеждат пари от google каква банкова карта или сметка трябва да имам ?
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Каквато и да е сметка върши работа. Гугъл пращат чекове.
 

Горе