Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

А ако си сменя адреса в Adsense, ще мога ли да ги изтегля от съответна държава..
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Здравейте,
поздравления за форума.
Искам да си направя AdSense акаунт. Когато бях 7-8 клас имах акаунт, злоупотребявах и ме отстраниха. Много несериозно от моя страна, но бях малък и ....
Ако сега кандидатствам за нов акаунт, дали ще ме одобрят? Със сигурност нямам намерение да нарушавам правилата по какъвто и да е начин.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Здравей и добре дошъл тук при нас. ;)

Преди колко време се е случило това? Мисля, че няма да има проблем, но все пак ще трябва да направиш проучване. Ще се иска нов мейл, IP (дано се е стигнало до там), детайли и прочие. Но за това може някой с опит да каже. Поне един приятел си откри наскоро и беше в същото състояние. Преди години се правеше на велик, а сега е реши сериозно да го кара и успя да си отвори. Успехи и приятен престой тук. ;)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Като се замисля преди ~5-6 години и съм бил 10-11клас, малко се поизхвърлих в предния пост /не го сметнах/.
Нов имейл имам от 1-2 години, IP-то.. мисля че смених доставчика от тогава.
Ами да опитам? Само се опасявам, че ако ме отхвърлят повече няма да приемат сайта, дори и на друг на име /защото сме екип, но ми се искаше на мое име да е регистрацията/.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Да, няма причина да ти откажат. Освен дано нещо не хванат по име. НО се съмнявам. Все пак почваш на чисто. Мисля, че кандидатстването с точно определен сайт, вече разработен и носещ трафик, ще е идея по-добре като опция, пред това да си отвориш сега без нищо. Но както прецениш де. ;)

А защо не пробваш на партньора ти да регнете AdSense? Не е ли по-логично в тази ситуация? Така де, нали парите ще са и за двамата, така или иначе. ;)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Здравейте, аз имам друг въпрос. В акаунта ми в Adsense пише, че парите са ми задържани затова, че адреса не е верифициран. Досега минаха почти 2 месеца и си използвах всичките 3 опита за генериране на нов пин. Сега единственият вариант е да кача снимка на личната карта с адреса. Проблема е, че като се регистрирах не посочих адреса по лична карта.

Има ли някакъв друг начин да си верифицирам адреса? Или трябва да изпия чаша студена вода.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Проблема е, че като се регистрирах не посочих адреса по лична карта.

...Или трябва да изпия чаша студена вода.

Като си се правил на тарикатче, сега ще си носиш последствията!
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Не съм се правил на тарикатче, просто от доста години не живея в адреса по личната карта. Никъде не видях, че при регистрацията трябва да се въвежда постоянния адрес. Все пак благодаря за ГРАДИВНИЯ коментар.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Все пак благодаря за ГРАДИВНИЯ коментар.

Не беше градивен коментар, беше градивна критика!
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

И кое беше градивното? Че и тарикат съм бил. Не всеки знае всичко и затова е форума, за да си помагат хората, а не веднага да се хейтфа по default. Не напразно от над 10к посещения на ден пишещите във форума не са повече от 250-300.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

И кое беше градивното? Че и тарикат съм бил. Не всеки знае всичко и затова е форума, за да си помагат хората, а не веднага да се хейтфа по default. Не напразно от над 10к посещения на ден пишещите във форума не са повече от 250-300.

Всичко е полезно и градивно. Това, че сте допуснали грешка - няма как да го отречете, факт е.

А аз пиша от моята гледна точка. И аз като теб и като всички други не знаех. И търсех информация, учех се. Питах, никой не казваше, и за това още повече търсех сам информация. И сега знам и мога!

Щом аз мога, значи и другите могат!


Е, поради една или друга причина преди си се правил на тарикатче, плащаш си дяволията.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Това, че сте допуснали грешка - няма как да го отречете, факт е.

Факт е, не знаех за това. Но не разбирам защо хейтваш по дефолт. Може и да има градивна критика без хейт по подразбиране.


Е, поради една или друга причина преди си се правил на тарикатче, плащаш си дяволията.

Добре, кажи как стигна до този гениален извод? Ако това не е хейт по дефолт ...
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Да използвам темата и да попитам. Възможно ли е да се поставят реклами в един сайт от два акаунта? Т.е Ако един сайт има няколко собственици може ли всеки един да слага реклами в сайта?
Да, от опит знам, че може.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Добре, кажи как стигна до този гениален извод? Ако това не е хейт по дефолт ...

Ето как:

Проблема е, че като се регистрирах не посочих адреса по лична карта.

Доколкото знам, трябва да посочиш точни имена и адрес по документи, за да могат да ти изпращат пари, това го пише в условията им. Щом не си го направил - значи си се правил на тарикатче. Харесва ти или не, няма друго обяснение, това е логиката и сега ще си носиш последствията.
Или посочваш всичко коректно или лъжеш!
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Да, от опит знам, че може.
Благодаря за отговора.


Доколкото знам, трябва да посочиш точни имена и адрес по документи, за да могат да ти изпращат пари, това го пише в условията им.
Пак преглдах условията, не пише нищо изрично за адреса. Ще кажеш, че се подразбира, ОК съгласен съм.

Щом не си го направил - значи си се правил на тарикатче.
Едно е да не си го направил защото си не знаел, друго да си се опитвал да ментиш отваряйки 10 акаунта. Вярно е, че не знанието не те оневинява, но затова е форума, за да си помагат хората, а не по дефолт да се хейтва.
Ще те помоля да не ми отговаряш, за да не оспамим темата повече.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Ще те помоля да не ми отговаряш, за да не оспамим темата повече.

Моли ли се колкото искаш - когато знам и ако поискам ще отговарям, ако не искам и да ме молиш - няма да отговоря на никого!
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Всичко е полезно и градивно. Това, че сте допуснали грешка - няма как да го отречете, факт е.

А аз пиша от моята гледна точка. И аз като теб и като всички други не знаех. И търсех информация, учех се. Питах, никой не казваше, и за това още повече търсех сам информация. И сега знам и мога!

Щом аз мога, значи и другите могат!

Айде сега никой не казвал... Тука си говорим за адсенс още от 2008-ма, че и от по рано...
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Айде сега никой не казвал... Тука си говорим за адсенс още от 2008-ма, че и от по рано...

Може да е така, но аз намерих този форум в последствие. Не съм питал тук и за това не ми се иска да обиждам никого от тук, като казвам, че съм питал и никой не е казвал. Имах предвид моето обкръжение и хората до които имах досег.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Може да е така, но аз намерих този форум в последствие. Не съм питал тук и за това не ми се иска да обиждам никого от тук, като казвам, че съм питал и никой не е казвал. Имах предвид моето обкръжение и хората до които имах досег.


В интерес на истината тука бяхме малко тези дето се занимавахме с адсенс по него време. Тука се говореше главно за афилейт. Блинки и Кул точно щяха да направят първия милион и гогле бастисаха генбъкс и се разминаха:)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

В интерес на истината тука бяхме малко тези дето се занимавахме с адсенс по него време. Тука се говореше главно за афилейт. Блинки и Кул точно щяха да направят първия милион и гогле бастисаха генбъкс и се разминаха:)

Аз още не съм опрял до афилейта... .
 

Горе