Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

след като пише "Плащане в процес" и отсреща има -100us$ например, кога трябва да ми излезне инфото за да ходя да си взема парите?
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Обикновено 1-2 дена след като се появи "Плащане в процес" се появяват и данните за плащането. Значи утре или в други ден най-вероятно.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

от няколко седмици гледам че вече работят и със wu за България, обаче това със имета е малко убъкрващо - не са подредени
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

и така.... да споделя резултатите от нещастната съдба на сайтовете.
Пуснах молба за преразглеждане на 09.11.2008 от Webmaster Central и още никав резултат. Междувременно пуснах и сигнал за спам на 24.11.2008 (щото ми писна да ми крадат статиите дословно) ама и там нищо още. Пичовете дето ми гепаха статията са си на 2-ра страница при търсене.
Междувременно след 20 дни в канала, страниците си върнаха предишните позиции (SERP май му викат в някои краища на България) мо това беше за около 10 дни. После пак 1 седмица в канала и пак се показа за малко и от началото на декември пак се сринаха и до ден днешен си стоят там.
Вече сериозно обмислям варианта с нов домейн и редирект.

Весели празници на всички (вкл. и на Google).
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Как се става Адсенз гуру с три клика? Вижте скрийншота с днешните ми "приходи" , а после вижте http://www.blogiseverything.com/google/fake-google-adsense-earning-generator/ :) .

P.S. Ето затова не се прехласвам по самозваните Адсенз милионери дето пикират по eng блоговете.
 
Последно редактирано:
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Само се залъгват , а пари няма :D ahah
 
Последно редактирано:
От: От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

щото ми писна да ми крадат статиите дословно) ама и там нищо още. Пичовете дето ми гепаха статията са си на 2-ра страница при търсене.


Весели празници на всички (вкл. и на Google).

Да ти кажа мой блогове (2) паднаха от 1-ва страница на Г. за повечето клучови думи и сега даже ги няма в топ 10 pages , точно заради някои копеленца , които са ми steal-вали контента ... а уж Г. наказвал това... сега съм 100 % сигурен ,че са по-напред от мен да не кажа на топ пейджис... Даже някои от тях се подвизават сигурно тук... _)_
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Темата е изключително полезна за хора,решили да се занимават с Adsense
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

ами аз правя по 100 долара за 2 месеца ама много малко пари ми дава за клик....
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Хора я кажете как си зимате парите от google, че тука един фр ме плаши(мисля че ме иска за реферал bidvertiser) найстина ли трябва да им даваш някакви даначни глупости, и че за България работят само с чекове?
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Работят и с Western Union. Бързо, лесно и удобно. Без комисионни. :)
А, за данъчните нищо не даваш. Там отбелязваш, че нямаш бизнес в USA или служители..нещо такова беше.
 
От: От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Хора я кажете как си зимате парите от google, че тука един фр ме плаши(мисля че ме иска за реферал bidvertiser) найстина ли трябва да им даваш някакви даначни глупости, и че за България работят само с чекове?

Данъчните глупости се попълват лесно - щрака се само с мишката върху определени места от страницата (даже не ти трябва клавиатура и няма начин да направиш грешка, ако четеш какво пише на екрана и къде щракаш). Парите можеш да ги получаваш чрез Western Union (ако са до $10 000 наведнъж (десет хиляди долара за едно плащане)). Изплащат се сумите, натрупани за минимум един месец (по желание може да получиш парите за няколко месеца наведнъж, ако не ти се ходи всеки месец за пари). Това значи, че ако желаеш да получаваш плащане всеки месец, и сумата е до 10 000 долара/месец, няма проблем да ползваш Western Union.

За по-големи суми се ползват чекове:




Bidvertiser не го препоръчвам, ако можеш да ползваш AdSense.

Най-добрата банка за Western Union (получаване)
 
Последно редактирано:
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

А да попитам, примерно в 9:37 някой кликне на рекламата ми, след колко време този клик ще се отчете в профила ми?
 
Re: От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

А да попитам, примерно в 9:37 някой кликне на рекламата ми, след колко време този клик ще се отчете в профила ми?
обикновено 30 мин и би трябвало да е там
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Ммм значи сега имам един сайт, ако направя друг и искам адсенс в него, мога ли направо да си сложя рекламите в сайта :)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Здравейте имам блог с адсенс :) как да направя да са по малко рекламите на мен ми излизат 5 линка как да направя примерно 2?Така разбрах че може да плащат повече на клик :) имам и гугъл лента там като напишат нещо и дадат сеарч така ли ми дава пари?Посаветвайте ме някой стратегия :)
 
От: От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Ммм значи сега имам един сайт, ако направя друг и искам адсенс в него, мога ли направо да си сложя рекламите в сайта :)

можеш да си слагаш рекламите в колкото си искаш сайтове стига да не нарушават правилата на играта ...
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Абе хора това нормално ли е, разбирам че понякога кликовете падат, но днес от 6 клика имам 8 цента , попринцип парвия ден от 6 клика имах 1 долар :| аз ли правя нещо не пореда си или ??
 

Горе