Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Здравейте,

Искам да мигрирам домейна на сайт с адсенс към друг домейн. Сайтът, както и съдържанието остават същите. Въпросът ми е, след като вече новият домейн е активен и са направени 301 пренасочвания, тогава ли добавям новия домейн в профила в адсенс или преди това? В периода след активирането на новия домейн и преди одобрението му от гугъл, трябва ли да се спре тракинг кода през това време?

Благодаря!
 
Здравейте колеги,
един малко ...глупав въпрос: За плащане чре Western Union само име и фамилия ли въвеждате, или на фамилия въвеждате презиме и фамилия?
 
Абе, какво става с тоя Adsense... 4-ти ден се одобрява сайт да показва реклами и още нищо. Нито инфо, нито развитие. Не знам и какви действия да предприема, тъй като никакво известяване няма .. пише само, че се подготвя да показва реклами.

Сайта е нов и в момента се пълни със съдържание, но в общи линии си отговаря на изискванията и от към съдържание и т.н.
Скоро закачали ли сте сайтове за одобряване и колко време отнема да им дойде кефа..
 
Миналия месец пуснах нов сайт и пак беше така, като пуснаха плащането на 22-и и веднага го одобриха. Може би ще трябва да чакаш до тогава.
 
С силното настъпване на Facebook, вече го няма момента да чакаш от Google толкова време за някакви елементарни неща. Гледат да изчистят тия тъпни, които бяха спънка от едно време - да се чака по месец и нещо за одобрение, да не се отговаря бързо в съпорт форумите им и подобни.
 
Здравейте колеги,
един малко ...глупав въпрос: За плащане чре Western Union само име и фамилия ли въвеждате, или на фамилия въвеждате презиме и фамилия?
Аз съм само с име и фамилия. Знам, че някои банки, като ЦКБ, не плащат по-големи суми без презиме, но за другите банки няма проблем.
 
Колеги, какво мислите за ads.txt файла, който Google иска да се сложи в основната директория на сайта?
 
Към колегите с чуждестранни проекти - бихте ли споделили с какъв трафик какви доходи генерирате на 1000 човека влезли в сайта ви. Разбира се и тематиката.
 
От коя банка си теглите уестърн юниън, че последните пъти ми казват, че трябва задължително да ми ги изплатят в лв, през курса на уестърн юнион, а той е по-лош от банката. Преди ставаше да се теглят в евро и по курса на банката да ги взема в лв.

Вие как си теглите печалбата?
 
От коя банка си теглите уестърн юниън, че последните пъти ми казват, че трябва задължително да ми ги изплатят в лв, през курса на уестърн юнион, а той е по-лош от банката. Преди ставаше да се теглят в евро и по курса на банката да ги взема в лв.

Вие как си теглите печалбата?
СГ Експресбанк ползвам винаги аз. Поне този офис, на който ходя всичко е нормално и курса е приличен. Един път се наиграх с Пощенска, толкова врътки и превръщанки, че се чудих накрая дали ще остане нещо. Исках да си ги получа в евро както ми ги пращат гугъл и от банката искаха да ми ги превърнат по някакъв трънски курс в лева и след това пак в евро, че се отказах. Те и евро нямаха, ама това е друг въпрос.
 
СГ Експресбанк ползвам винаги аз. Поне този офис, на който ходя всичко е нормално и курса е приличен. Един път се наиграх с Пощенска, толкова врътки и превръщанки, че се чудих накрая дали ще остане нещо. Исках да си ги получа в евро както ми ги пращат гугъл и от банката искаха да ми ги превърнат по някакъв трънски курс в лева и след това пак в евро, че се отказах. Те и евро нямаха, ама това е друг въпрос.

да и аз със СГ Експресбанк, досега винаги са ми ги теглили в евро и по техния курс на банката ми ги обръщат в лв и си ги вземам в лв, но вече няколко пъти ми казват "изпращача е заявил да ги получите в лева" няма как да ви ги изтегля в евро, а аз леко озадачен се питам, а защо ги изпраща в евро и казва да ги получа в лв по курса на уестърн юнион.

между другото СГ Експресбанк спира да работи с уестърн юнион след 19 декември 2019
 
Аз съм само с име и фамилия. Знам, че някои банки, като ЦКБ, не плащат по-големи суми без презиме, но за другите банки няма проблем.
Просто си пишете на полето Surname - презиме и фамилия. Всички го приемат - проверено.
 

Горе