Google AdSense

re

Ве4е има адски много Български сайтове които ползват google adsense за съдаржание и невиждам защо всеки да не може да си сложи на страницата адсенс. Някои беше написал 4е някои саитове имали уговорка с гоогле-то за да показват бг реклами което силно ме съмнява. Според мене няма проблеми да си сложиш гоогле на Български саит. Моя макар 4е е на английски понякога излизат бг реклами.
 
coolice каза:
Аз лично бих изчакал да стане официално че гугъл много режът. Няма да се пропусне чак толкова печалба през времето което остава

Не се тревожи и слагай, вече е съвсем официално. Изпратиха мейл на всички БГ издатели и ги уведомиха за това. А преди да стане официално и аз имам съмнения за по-големите сайтове като елмаз и вбокс, че са имали уговорка с гоогле, защото имам информация, че когато станеш от "големците" имаш други преференции, като например в кода на рекламите да се указват точно определени ключови думи и тн (това го видях даже в един сайт), но как се стига до там все още незнам.

Пожелавам на всички предприемачи тук да успеят до това ниво.
 
Blinky каза:
Argentum каза:
От къде ги вадиш тези кликвания по $1.5? Моят максимум мисля че беше около 70 цента

Еми за големите пазари се харчат много за кликове, напримерно ако продукта ти е с голяма комисиона - например мебел, компютър...и.т.н. Тогава ще се надбидваш с останалата конкоренция, която е също много мотивирана да дава по $3-4 на клик.

Абе зависи от сайта ти, нали показва сходни реклами на Гугъла - ако имаш сайт с такъв трафик и тематика - кликовете ще са ценни и адсенса ще е добра оферта тогава. :)

Миналата седмица по чиста случайност хванах два клика - единият беше от $1.78, а другият от $1.43. Интересното е че това стана сутрин между 10-11:00.
Имам и друго наблюдение. Пак сутринта между 10-12 получавам по 20-30 цента без да имам кликове.
Сега чакам онези кликове от по $3-4.
Успех на колегите!
 
На ква тематика ти е сайта ?
Кви са тия кликове по долар-два , мойте са по 10-30 цента
 
аз от сайт който е за имоти имам кликове от 27 цента до 1.43$
от други сайтове имам по 2-20 цента.

Един въпрос имам.
Някой знае ли защо след клато от 25 юни до 25 юли съм направил 108$ нямам payment issued?
 
ще имаш август , просто това е заработено през юли и се преизчислява следващия месец
 
Проблем с Google AdSense

Имам проблем с Google AdSense. От сутринта се подменят рекламите на Google AdSense с някакви други. Как е при вас ?
 
Сложил съм текстови реклами на вътрешните страници на сайта рекламите на Google AdSense , като избереш някоя от тях трябва да се покажат рекламите на Google AdSense , а излизат други на тяхното място . Порових са и в други сайтове и те имат същия проблем.
 
letal каза:
Сложил съм текстови реклами на вътрешните страници на сайта рекламите на Google AdSense , като избереш някоя от тях трябва да се покажат рекламите на Google AdSense , а излизат други на тяхното място . Порових са и в други сайтове и те имат същия проблем.
Когато кликнеш на текстова реклама от AdSense, обикновено те праща към сайта рекламодател, не към "рекламите на Google AdSense"...
 
Някой знае ли колко трябва да е % CTR на страница? Някъде бях чел, че трябва да е под 15%, а ако е примерно 18-19% това проблем ли е?
 
bad_boy каза:
Някой знае ли колко трябва да е % CTR на страница? Някъде бях чел, че трябва да е под 15%, а ако е примерно 18-19% това проблем ли е?

При мен 1.12% имам 112 клика на 10к импресии и 10$ за това всичкото.
 
Средно 2% при мен
Просто не знам що се получава така , но във всички дни които имам кликания кликаемостта е около 8% , нямам ден под 6 , обаче има такива без кликове ;)
Некви страннотии :) Ще видя аз кои дни се клика най-много и ще провокирам повече в тези дни :)
Ще го измисля ;)
 

Горе