Google AdSense

zeis

New Member
Здравейте,чисто нов съм тук и не съм изчел повечето от темите,за което се извинявам ако дублирам постове.Бих искал да чуя вашето мнение за Google AdSense.
Още не съм навлязъл в материята но определено ме заинтересува напоследък печеленето на пари от интернет.
 
За да печелих от АдСенс ти трябва сайт, с реални посетители и с интересна тематика ;) Всекидневни уникални посещения и такива неща ;) Препоръчително е да не е български по простата причина, че не потържат реклами за съдържание,а само сърч бокс ;) това се сещам за сега ако имаш въпроси пиши
 
zeis, здрасти и добре си ни дошъл във форума за онлайн бизнес, интернет реклама, оптимизация за търсачки, правене на пари онлайн, affiliate programs, онлайн маркетинг, бизнес възможности в нета:)

Надявам се да си изкараш много яко тук с нас.

Да печеленето с адсенс става със сайт с добър контент и добре посещаемост.
 
забравих да допълня, че ще е най-добре ако съдържанието на сайта ти е уникално.
 
DeyanMarkovski каза:
И да не мамиш Google и да не си кликаш по AdSense-а, защото един мой познат мамил Google и изял бана.

То като се замисля май милионер така ама грам не се тава, не че тук сме - но предполагам че повечето искат да са.

Аме то че банана ще си го изядеш, спор няма - обикновенно е към края на месеца.

Ако иска някой да се занимава с Адсенса трябва да си направи сайт с голяма директория и СЕО оптимизации за да хване големите търсачки да го рангнат добре и да му дадът добри позиции. А това за директорията го споменавам за да се знае че освен за опримизацията ще е в помощ и за трафик от линк партьорите ви. Удобмо и пректично:)
 
vitohol каза:
Е Blinky, това което казваш се отнася за всякакъв вид сайт. :) Иначе Adsense e добра програма ако си начинаещ. Проблема е че нямя да изкараш с нея много пари, освен ако нямаш информационен сайт с много посещения дневно :)
Това също важи за всеки сайт :)
 
Здравейте,посещавам форума от доста време но не ми се е налагало да се регна значи има прекалено много информация,поздравления за което :) Та някъде бях чел,не съм сигурен дали в този форум, че като имаш адсенсе може да си купиш реклама в адбрите.Така ли е наистина или отнасяш бана?
 
Здравей Ivailo и добре си дошъл във форума за онлайн реклама. По въпроса, да има такива мастори на PPC-то които разменят трафик чрез адове и остават на печалба.

Не отнасяш бана според мен, не виждам какво нередно има - то си е един вид размяна на трафик чрез адове. НАпълно в стандарта си е.
 
Здравей Ivailo,

Има някакви слухове, че напоследък доста народ изял бана за арбитраж, но аз все още не съм срещал някои които да му се е случило.

До преди няколко месеца в нета се носеше инфо че Гугъл разпознава бизнес модела на арбитража като легитимен.... и смятат само да премахват сайтовете които не докарват достатъчно качетвени кликове на рекламодателите, като използват данните от google analytics ........

до колко е истина всичко не се знае ще трябва да почакаме да разберем 8)
 
re

Az ot edna sedmica sum slojil Adsense na saita si i sum dovolen imam okolo 50 dolara po 7-8 dolara na den padat
 
Re: re

godjara каза:
Az ot edna sedmica sum slojil Adsense na saita si i sum dovolen imam okolo 50 dolara po 7-8 dolara na den padat

хух или имаш доста добър трафик или се ебаваш с google. надявам се да е първото :) честито
 

Горе