Google AdSense

cerberpeter каза:
Aми какво ще стане ако си кликаш на рекламите, но с браузер който е анонимен и ти генерира други ИПта какъвто например е Torpark?

Google няма да те хване от 1вия път, но имай в предвид, че ще изгориш само да те засекат, а в това са много добри.
 
не че смятам да го правя - доста е кофти най-вече за този който плаща, но мисля че доста хора биха се възползвали
 
cerberpeter каза:
но мисля че доста хора биха се възползвали

жалко, че google не оповестяват колко човека са банати. аз залагам над 1-2 милиона тарикати до момента.
 
cerberpeter каза:
не че смятам да го правя - доста е кофти най-вече за този който плаща, но мисля че доста хора биха се възползвали

Здрасти, cerberpeter и добре си ни дошъл във форума. Еми то има и хора които го правят и то се наговарят наколко души и цъкат, като ненормални по рекламите си. Отчаяна история ти казвам. :roll:
 
re

Аз изгорях първия пут така и сега акаунта ми е на един авер на името :)
И ве4е не правя така :). Искам само кликвания по 1.5 долара те са ми най - сладки.
 
От къде ги вадиш тези кликвания по $1.5? Моят максимум мисля че беше около 70 цента
 
DEATH каза:
cerberpeter каза:
Aми какво ще стане ако си кликаш на рекламите, но с браузер който е анонимен и ти генерира други ИПта какъвто например е Torpark?

Google няма да те хване от 1вия път, но имай в предвид, че ще изгориш само да те засекат, а в това са много добри.

Определено са много добри в прехващането на fraud. Няма смисъл да ги лъжеш, за Гогъл работят само "дъ бест" :)
 
Argentum каза:
От къде ги вадиш тези кликвания по $1.5? Моят максимум мисля че беше около 70 цента

Еми за големите пазари се харчат много за кликове, напримерно ако продукта ти е с голяма комисиона - например мебел, компютър...и.т.н. Тогава ще се надбидваш с останалата конкоренция, която е също много мотивирана да дава по $3-4 на клик.

Абе зависи от сайта ти, нали показва сходни реклами на Гугъла - ако имаш сайт с такъв трафик и тематика - кликовете ще са ценни и адсенса ще е добра оферта тогава. :)
 
r

Днес ми пристигна пина от гууглето и другия месец 4акам 4ека :))) А за линковете по 1.5 незнам от каде ги вади гуугъла но имам няколко такива
но не са масово за съжаление.
 
Аз на сайта си съм сложил само AdSense за търсене, защото в контролния панел: Настройка на AdSense/Продукти има само за търсене, за БГ език. Но не разбирам защо е така - виждал съм много български сайтове които си имат текстови реклами от гугъл на български. И ми пише че в момента не се предлага AdSense за съдържание или препратки в български. Някой може ли да ми каже защо е така.
 
CrAzY-MaST каза:
То вече не е ли позволено и за БГ сайтове ?
Забелязвам че дори и калдата го ползват ?
Официално AdSense не поддържа български сайтове. Но изглежда, че правят тестове и нямат нищо против малко тестъри :eek: Отскоро програмата работи прекрасно с българските сайтове, само че понякога бърка с руски език.
 
Реклами има и на vbox7.
Доскоро забелязвах реклами и в Гювеча.
А знаем, че те имат договор за търсачката, от което може да се предположи, че са им дали разрешение да тестват.
Адсенса може и да бъде много скоро официално и на БГ.
 
CrAzY-MaST каза:
http://adsense.blogspot.com/2006/06/blog-post.html]
Коментари ?
Following the successful Hebrew launch in April, we've now launched AdSense for search in two new languages: Greek and Bulgarian.

Има голяма разлика между AdSense за търсене и AdSense за съдържание.
 
И аз си мисля че скоро можеби (да се надяваме) ще пунсат AdSense за съдържание на БГ, но не разбирам как така има толкова много сайтове с текстови реклами от гугъл където си пише: "Реклами с Google"
 

Горе