Google AdSense

Re: re

DEATH каза:
godjara каза:
Az ot edna sedmica sum slojil Adsense na saita si i sum dovolen imam okolo 50 dolara po 7-8 dolara na den padat

хух или имаш доста добър трафик или се ебаваш с google. надявам се да е първото :) честито

по-скоро мисля че е второто :)
 
godjara добре дошъл във форума за онлайн бизнес, интернет реклама, оптимизация за търсачки, пари от интернет и всичко свързато с тази област. Да си изкараш добре тук... :)

Честито за добрите печалби от Google и ти пожелавам да се увеличават. Трафика ти трябва да е добър, за което евалата, може само да го увеличаваш и да си намираш нови методи за реклама в мрежата.
 
Здравейте , аз сам чисто нов тук :) исках да попитам някой да ми каже освен за тъпите форекс ситове може ли да ме ориентирате към някой който пак дават парички ? от бг кликс ? щотото повечето трафик на ситес-а ми е от бг кликс амм някой полезен съвет на webmaster molq
Blagodarq !
 
Alexin каза:
Здравейте , аз сам чисто нов тук :) исках да попитам някой да ми каже освен за тъпите форекс ситове може ли да ме ориентирате към някой който пак дават парички ? от бг кликс ? щотото повечето трафик на ситес-а ми е от бг кликс амм някой полезен съвет на webmaster molq
Blagodarq !

Здрасти бате, радвам се че си ни открил и добре си ни дошъл. Еми аз какво да ти кажа за бг трафика. Нямам мнго опит с него - но си мисля, че доста неюа биха могли да се измислят - какво да се прави с този трафик. Пример е изграждането на DownLine - хора под теб в някоя програма. Знам със сигурност че Българите са добри програмисти и интернет животни. Може да се предлагат услуги, като дизайн, оптимизация за търсачки, събмит по директории и др.

В крайна сметка може и да се пробва и продукти, но не е много широко разпрострабено пазаруването онлайн в БГ. А и може да продаваш Ad Space. Има всякакви вариации. :wink:

Успехи.
 
искам да питам и още нещо , ако имаш 2 3 страници лични и на всяка която има адсенсе код-а , на тях може ли да се слага iframe към другата... забранено ли е това как мислите ?
 
Alexin каза:
Извинявай за въпроса , но какво е да продавам Adspace ?
нали не се сърдиш че питам :)

На мен ми е приятно да отговариям на въпроси - нали пълниме форума с content :) Еми това е да даваш място на някой да рекламира върху сайта ти - обикновенно рекламудателите са със сайтове сходни с твоят - за да се възползват от таргетираният ти трафик. Освен ако нямаш голям PR - тоигава говориме за линк селс.

Много webmaster-и по форумите се хвалят че рекламирайки по други сайтове сходни с техните, получават трафик който те конвертират в продажби. Това е напълно възможно, защото съм виждал както добре направени сайтове с добър текст, така и обратното - много лоши, които губят своя трафик по рекламите в тях.
 
Ами аз предпочитам да направя точно това което казваш само че незнам как да го направя :))) искам да продавам моя трафик на тези които им рекламирам рекламите и как да го напрвя този номер :)
 
Въпрос

Някои който работи с адсенса може ли да ми каже как да направя така 4е да ми излизат реклами които плащат пове4е на клик? Щото на мене ми е средно 10 цента на клик.
 
Няма такава възможност.
Цената на кликовете се определя от рекламодателите ,който плащат в зависимост от думите ,който са си избрали.
А при теб излизат такива реклами в зависимост от съдържанието ти.
 
bjjt

Още едно въпрос4е за адсенса. Някои които е получавал пари от адсенса може ли да ми каже за колко време му пристигна писмото с PIN кода за освобождаване на плащанията.
 
rr

да тва го про4етох за 4ековете но пише 4е първо ти прашат PIN за идентефикация на адреса за него питам за колко жреме се полу4ава на саита на адсенса пише 3 седмици.
 
Re: rr

godjara каза:
пише 3 седмици.

Щом пише 3 седмици значи тогава ще дойде в България. От там вече когато кориера реши ще ти го донесе(освен ако не се иска обратна разписка). Общо взето пак 1 месец.
 
Моя пин пристигна точно в последния ден от трите седмици.
Ползват БГ пощи.
Ако ти стане активно бутончето за искане на нов пин не го натискай .
Изчакай още 2-3 дни и тогава ако не е дошъл поискай нов.
 
Re: bjjt

godjara каза:
Още едно въпрос4е за адсенса. Някои които е получавал пари от адсенса може ли да ми каже за колко време му пристигна писмото с PIN кода за освобождаване на плащанията.

След 3 седмици и 1 ден намерих ПИН в пощенската кутия :)
 
Re:

Благодаря за инфото. Тези три седмици откогато се регистрираш за адсенса ли те4ат или откогато надхвърлиш 100 долара?
 
Aми какво ще стане ако си кликаш на рекламите, но с браузер който е анонимен и ти генерира други ИПта какъвто например е Torpark?
 

Горе