Google Adwords

От: Google Adwords

Има ли някаква връзка между неиндексирането ми в g (все още) и непоказването на рекламите ми, трети ден стана ми изписва, че кампанията ми е активна и ще се покажат скоро :(
 
От: Google Adwords

А защо се бави според теб? По принцип колко време отнема, за да тръгнат рекламите? :)
 
ако има ръчна проверка на рекламата до около 5 работни дни тръгва просто изчакаи :) нма да откажат д ати вземат парите иначе гугъл лърнинг центъра е най доброто място за учене
 
От: Re: Google Adwords

ако има ръчна проверка на рекламата до около 5 работни дни тръгва просто изчакаи :) нма да откажат д ати вземат парите иначе гугъл лърнинг центъра е най доброто място за учене
Ами, днес ги правя 5 дена, да видим дали ще почнат да се показват, вдигнах малко цените за клик, вече съм и индексиран в Г... чакаме :oops:
 
От: Google Adwords

Да му се невиди една кампания не мога да си пусна без проблем - Използвах купон,регистрирах се и добавих кредитна карта.Сложи ми парите в акаунта,кампанията е създадена но със статус съспендед си стои.Влизам и гледам сега кредитната карта ми я отхвърля,при получаването на купона нямаше проблем,в един момент се оказва че има.Звъня на банката,а те ми казват че имам отказана транзакция поради недостатъчна наличност.ОТ адуърдс явно са искали да ме шмулнат със седемдест левчета,колкото е купона.Има ли някой подобен късметлия като мене,който има идея как се решава тоя проблем ?
 
От: Google Adwords

аз имам голям въпрос за adword хубаво ше си направя рег ала бала трето пето. но какво ми трябва зада плащам на гоогле. +тва горе видях че ми трябва някакво фактуриране. какво фактуриране като съм физическо лице примерно .
 
От: Google Adwords

Някой авно е кликвал безразборно много на моите реклами, и от гугъл ме баннаха, кофти
 
От: Google Adwords

а ако направо сложиш линк от афилиейт програма ще те баннат ли от гугъл адуордс?
 
не те от адурдс не банват :) само слагат кампании на пауза

но така нямаш контрол над лендинг пеиджа и може да ти излезе по скъпо кампанията отколкото да си вземеш един домеин да сложиш темплеит и да барнеш малко текста
 
От: Google Adwords

аз работа по сайт ама много ме бави английския,щото като чета нещо не е проблем ма като трщбва да пиша нещо е ми много кофти и за тва си викам докато се справя с това да пробвам направо така.
Някой пробвал ли е и дали е имал някъв ефект
 
От: Google Adwords

Абе adword имат ли PPS (Pay Per Sale) примерно си отворя онлайн магазин и пусна PPS програма да не плащам на кликове ами на закупена стока по 1-2 лева примерно.
 
От: Google Adwords

PPS - Pay Per Sale трябва да е добрият вариант... така плащаш само при продажба но не съм го пробвал и немога да ти дам някакво лично мнение.
 
От: Google Adwords

обединили са регистрациите беше отделно за Google Affiliate Network

но не съм го пробвал и немога да ти дам някакво лично мнение.
като всяка друга партньорска мрежа зависи дали е добра отделната програма в нея
 

Горе