Google Adwords

От: Google Adwords

Ох сетих се че имам ваучер за adwords на стойност 55 лева.Но нещо не мога да намеря къде да въведа кода които са ми дали.Някои да помогне?
 
От: Google Adwords

Имам малък проблем, тъй като за първи път пробвам adwords. Значи , преди ден поличих един купон , направих си акаунт , въведох си данните , дебитна карта, адрес , и т.н... Въведох също така и бонус купона , но след като беше приет, се оказа че трябва да платя 10 $ за да ми тръгне кампанията. Трябва ли тези пари да ми ги вземат от картата ( тя е празна ) и може ли по някакъв начин да се таксуват от сумата на купона. Аз ли нещо бъркам или се оказва, че заради 1 глупав купон трябва да ти взимат всеки път пари от картата , вместо да се таксуват от стойноста на купона... :(

???
 
От: Google Adwords

Так verify-ват, че е твое дело цялото нещо. Таксата мисля, че е еднократна на акаунт.
 
От: Google Adwords

Значи за всеки нов ваучер ще трябва да си правя нов акаунт и нови 10 $ ... така ли ?

:(
 
От: Google Adwords

Тя не беше ли $5 за БГ таксата? И да за всеки нов акаунт трябва да даваш по $5-10 за верификация.

Activation fee: $5.00
 
От: От: Google Adwords

Значи за всеки нов ваучер ще трябва да си правя нов акаунт и нови 10 $ ... така ли ?

:(
Написах, че е еднократна за акаунт. В един акаунт може да има до 50 кампании ако не се лъжа. Както и до 10 000 ad groups, пак не съм 100% сигурен в цифрата.
Ваучери има 2 вида – за новосъздаден акаунт и нормален ваучер. Първите са по-често срещани.
 
От: Google Adwords

За всеки нов акаунт ти трябват 10$ (5$-те за verification), Например имаш 100$ voucher + payment 10$ minimum = 105$ balance за адоурдс кампаниите
 
От: Google Adwords

Не е точно така.
Аз си активирах един ваучер с настройка за отложено плащане и системата си дърпа парите от ваучера.
Има доста писано по темата...
 
От: Google Adwords

Не е точно така.
Аз си активирах един ваучер с настройка за отложено плащане и системата си дърпа парите от ваучера.
Има доста писано по темата...



Форми на плащане:

Отложено плащане: MasterCard, Visa, и дебитни карти с фирмения знак на MasterCard или Visa
Предплащане: MasterCard, Visa, и дебитни карти с фирмения знак на MasterCard или Visa

май и аз съм дал отметка на това плащане ама нещо не се получава ... :(
 
От: Google Adwords

Не е точно така.
Аз си активирах един ваучер с настройка за отложено плащане и системата си дърпа парите от ваучера.
Има доста писано по темата...

coolice каза:
и аз така го активирах преди години и ги дръпна от ваучъра
E добре тогава кажете как ще стане ,значи имам:
един 250$ voucher
10 CC с различни имена
VPN с dynamic ip(San Fransisco,New York,London)

Kaк ще направя 10 акаунта без payment (с 0$ вложени)?
Аз ги правя акаунтите без проблем .но всеки път ми проверяват картата и задърйат 5$ и искат са им направя payment 10$

Не че ми трябва,аз и така съм доволен, при моя случаъ не може без payment, понеже voucher-a не е с код в емаил или автоматично да се зарежда, а трябва всеки път да говоря със support-a
:mrgreen:
 
От: Google Adwords

Да питам 2 ваучера на нов акаунт могат ли да се боднат или само по 1 е разрешено? Един регистрирах вчера, сега гледам че съм и имал още един (пак за нов акаунт) ама май е изтекъл. :( Ако е разрешено да го бодна и него, пък ако стане - стане. :)
 
От: Google Adwords

Ваучерите за нов акаунт важат само за нова регистрация.
Тоест можеш само един да ползваш и то ако не си имал адуърдс преди това.
 
От: Google Adwords

Значи няма да стане да го ползвам дори и да не е изтекъл, щото заредих един вече.

Някой ако има с нов акаунт мога да му го дам да го провери ако е валиден да го ползва за $100.:)

PS:Даден е вече :)
 
Последно редактирано:
От: Google Adwords

Днес получих писмо от Google Analytics <[email protected]>
в
което ми предлагат да ползвам безплатна реклама за 60 лв, за да пробвам. Смятам да се възползвам и без това имах намерение да опитам - имам безплатен ваучер, може и него да включа ако е възможно.
 
От: Google Adwords

Тия промоционални кодове дето ти ги пуска Гугъл наистина ли важат само 15 дни от откриване то на Адвордс акаунт ? Че май съм си пропилял един ...
 
От: Google Adwords

Тия промоционални кодове дето ти ги пуска Гугъл наистина ли важат само 15 дни от откриване то на Адвордс акаунт ? Че май съм си пропилял един ...

Тези кодове трябва да се заредят в първите 15 дни на новия акаунт. После можеш да си ги ползваш колкото време си искаш ;)
 

Горе