Google Adwords

От: Google Adwords

Добър вечер. Точно за тези промоционални кодове (ваучери) искам да попитам. Днес получих в пощата писмо, в което има промоциоален код. Въпроса ми е как да го използвам, как да активирам тези 60 лева. Също така ако това е подходящата тема може ли да предложа на някой който му трябва да го използва (ще се споразумеем). Просто аз нямам сайт и няма да го ползвам..
 
От: Google Adwords

И как ги получавате тези ваучери по пощата, без да имате сайтове? Аз имам 10 сайта и нищо не получавам :)
Ако някой има ваучери за подаряване - да свирка, имам още 12 дни.
 
От: Google Adwords

Имам един въпрос, мога ли от някъде да наглася рекламите да излизат в точно определен сайт, който е включен в адсенс, примерно imot.bg?
 
От: Google Adwords

Направих си регистрация и вкарах вътре ваучер, всичко изглежда активирано но рекламите не се показват ( вече 2 часа от предполагаемата активацията ).
Трябва ли да натисна някаде ( защото не виждам да пише активирай )

Моля за инфо - как се активира акаунта.
 
От: Google Adwords

Вкарах 20лв, сега чакам или ?
 
Последно редактирано:
От: Google Adwords

Да, изчакваш да мине превода. В зависимост от картата минава известно време. Някога кампанията ми е стартирала почти веднага, а някога съм имал и ден забавяне.
 
От: Google Adwords

Добре, мерси за инфото.
Сега след като изхабя дадените пари който имам - няма да имам проблем да вкарвам нови ваучари нали?
 
От: Google Adwords

За съжаление ще имаш проблем - промо ваучерите са за само за нови акаунти, т.к за всеки нов ваучер трябва да правиш нов акаунт, за да не го блокират трябва да е от различно IP и да се плати от различна карта. (на някои колеги им минават плащания от една карта известно време)
Ти за кода нов акаунт ли направи?
 
От: Google Adwords

Нов акаунт е но ваучара е едва за 50лв - кофти...
 
От: Google Adwords

Това с различните Ип-та не е съвсем така. Имам над 50 активирани акаунта от едно ИП и нито един баннат.
 
От: Google Adwords

Някой продава ли купони за зареждане на Adwords?
 
От: Google Adwords

баси мизерията, вече чакам 2 ден за да ми активират рекламите,все още няма...пише в процец на проверка,, има ли начин да стане по бързо тази процедура?
 
От: Google Adwords

E, аз съм по зле, одобрени са още на 30.10, но до сега не са тръгнали да се въртят, така си стоят вече 4 дена.
 
От: Google Adwords

баси мизерията, вече чакам 2 ден за да ми активират рекламите,все още няма...пише в процец на проверка,, има ли начин да стане по бързо тази процедура?
Ако са дисплейни реклами (картинки, флаш и т.н) - минава време, защото ги гледат хора, дали отговарят на правилата за рекламиране.
 
От: Google Adwords

E, аз съм по зле, одобрени са още на 30.10, но до сега не са тръгнали да се въртят, така си стоят вече 4 дена.
Зависи какви са рекламните кампании?

Причините може да са много. Например за Search мрежата и CPC кампания : Ниска цена, неправилно подбрани ключови думи. Ако са за дисплейната мрежа и си избрал CPM - най-вероятно е ниска цена или имаш малък брой размери на рекламите или нямаш ключови думи ...
 
От: Google Adwords

С първата от суперхостинг нямах проблем, одобриха я за по-малко от 2 часа, и след още 3 часа тръгнаха рекламите. Сега нямам идея какво става, променях всичко което се сетя, пише че е о'к и пак не тръгват. Много интересно.
 

Горе