Google PR Update

georgimateev каза:
ами ако на 21-ви е започнал, някъде в началото на август трябва да е готов. Не става за 2 часа :)
Абсолютно - доколкото знам седмица и малко му е нужно за да упгрейтне по всичките центров. Започва и се ъпгрейтва постепенно, докато не завърши и с последният. :lol:
 
Blinky каза:
georgimateev каза:
ами ако на 21-ви е започнал, някъде в началото на август трябва да е готов. Не става за 2 часа :)
Абсолютно - доколкото знам седмица и малко му е нужно за да упгрейтне по всичките центров. Започва и се ъпгрейтва постепенно, докато не завърши и с последният. :lol:
Аз мисля че му трябва поне около 3-4 седмици. Първо бота минава по всички страници да отчете backlinks и после идва на твоята и преместя за какво става въпрос...чак след това е ъпгреида на центровете :)
 
coolice каза:
Ъпдеита е много близо спамаръти са се аквивизирали като за последно над 20 бота изтрих последните 24 часа
Всеки се е вкопчил в бек линка за последно, а? :lol: А ботовете даже и агресират. :) Даже си ги набавят от контент. Ебати пичовете. Ама без нас. :wink:
 
stancho1234 каза:
ами ако си направя сайт примерно в хит.бг и му сложа некаът туп контент колкото да има и го наблускал с линкове кум блога ми 10-20 ще ме накажат ли от гугъл?
Няма нищо да направиш.

По-добре разменяй линкове с други, чужди сайтове, които имат качествено съдържание.
 
впредвид на ужасните условия за индексация в hit.bg и dir.bg по добре го направи в google pages или wordpress
 
И напиши статия която описва блога ти и сложи 3-4 линка

Можеш да напише статия за блога си, на блога на ilianskim тои дава и да сложиш няколко линкчета а и награда можеш да спечелиш :)

И при нас има ъпдеит на линковете
 
Да така си е , coolice е прав че можеш да плеснеш едно ревю на блога си на друг и да му сложиш в него 3 линка към твоят сайт и ето ти трафик и бек линк и то от контент, тези линове са готини, Защото бота чете, чете...и в един момент на ключовата ти дума се озовава на сайта ти. Това е много далавера, затова в последно време се предлага усилено в повечето webmaster forums.

И аз осещам упгрейдване на линкове, дано да е на хубаво. Забелязвам че контент линковете са "едни гърди напред" пред тези в някои директории. Но и другите линкове няма да закъснеят с появяването си на бял свят. :)
 
Ужас. Днеска гледам пр на блога ми е 0/10. Ако в края на ъпдеита нямам поне 2ка ще се гръмна.
 
Може някъде да е обсъждано, но не видях, горе-долу колко трябва да чакам google и yahoo да ми индексират сайта?
 
Няма определено време.
За да го индексират трябва да им кажеш за него. Те не са магическа пръчица и хоп тука имало нов сайт я да го индексирам.

Най-добре е да те открият чрез друг сайт който вече индексират на който имаш линк към своя сайт.
Иначе може и ръчно да събмитнеш ама има по-голяма вероятност да те пратят в пясъчника да си играеш :)
 

Горе