HostGator ли е най-великия доставчик на хостинг?

happyslacker

New Member
Гледам, че масово се хвали доставчикът на уеб хостинг "HostGator".

Наистина ли е толкова велик? Или всички се лакомят за комисионни?

Този месец HostGator два пъти се излага
HostGator забранява сайтовете за Forex!

Гледам, че най-популярни се водят HostGator, Lunarpages, GoDaddy. Имам акаунти и в трите доставчика и мога да кажа, че и с трите съм имал проблеми.


Lunarpages спря да работи
FTP достъпа до аканут в Lunarpages
Lunarpages DNS - намерих му цаката
Lunarpages пак се осраха - изчезнаха ми add-on домейните от cPanel
Разочарован съм от LunarPages

хостинга на GoDaddy се скапа...
 
От: HostGator ли е най-великия доставчик на хостинг?

Едва ли HostGator са най-великите, но са удачни за много проекти. Щеше да е супер, ако имаше тяхна българска алтернатива.
Мненията са различни, но аз съм доволен от предлаганите услуги, без да се влияя от отстъпки и комисионни.
 
От: HostGator ли е най-великия доставчик на хостинг?

Какво значи "българска алтернатива"? Контролния панел да е на български език? Или фирмата да е регистрирана в България и да начислява ДДС?
 
От: HostGator ли е най-великия доставчик на хостинг?

Означава - за тези пари да се предлагат подобни характеристики на хостинга и да можеш да добавяш повече адон домейни (неограничен брой).
 
От: HostGator ли е най-великия доставчик на хостинг?

хепи искаше да ти каже, че гаторите можеш да ги ползваш вместо бг фирма. Няма особенно значение къде е фирмата, важно е сайта да се вижда
 
От: HostGator ли е най-великия доставчик на хостинг?

Aз съм на гоу деди и съм що годе доволен..но сега за черния петък ще се метна на хост гатор.. Ще правят ли намаления за нови домейни и кога точно е 80% намалението
 
От: HostGator ли е най-великия доставчик на хостинг?

гаторът два пъти ми връща предплата за три години (извън промоциите) така и не разбрах защо и накрая просто ги зарязах. скоро ще си разкарам всичките сайтове от другия си акаунт при тях

има бг автернатива Впс от делта.бг http://delta.bg/members/packages.php

20 лв неограничен хостинг
 
От: HostGator ли е най-великия доставчик на хостинг?

Само да ви кажа, че ще ви звъннат след поръчка. Независимо от големината на ордера. Има вероятност да ви искат лична катра и тази, с която сте поръчали (скриншотове), даже може и банк стейтмънт. :) Абе и те са се опарвали от държави като нашата явно. Иначе не мога да си го обясня. Но е хубаво да се чуете - по-добрия вариант. ;)
 
От: HostGator ли е най-великия доставчик на хостинг?

По-скоро ще искат клиента да им се обажда. Аз като поръчвах от тях не ме питайте после колко платих за телефон...
 
От: HostGator ли е най-великия доставчик на хостинг?

Е чесно ли след като поръчам ще трябва и да им се обаждам ???
 
От: HostGator ли е най-великия доставчик на хостинг?

Май имаше алтернативен вариант - вместо да им говориш по телефона да им изпратиш сканирано копие на личната карта и дебитната карта, с която си платил. По форумите се оплакват даже, че не им приемат паспорта, а искат шофьорска книжка...

Не знам дали има смисъл изобщо да се занимавате с доставчик на хостинг, който ви иска сканирани документи. Не се знае кой е служителя, когото HostGator са наели и какво може да направи този служител с тези документи... Аз лично предпочетох да им се обадя и да си поговоря с тях (като обогатя с няколко лева Мтел) вместо да пращам документи, които кой знае как ще се ползват после...
 
От: HostGator ли е най-великия доставчик на хостинг?

Няма перфектен хостинг, всичките си имат недостатъци.
Използвал съм Hostgator, Bluehost, Dreamhost и Lunarpages. Имал съм проблеми със всички, но все за дребни неща. Каквото и да изберете няма гаранция, че винаги ще сте ок. А за личните карти - мен Хостгатор ме кара да им пращам сканирана разпечатка от банката на която е отразено плащането към тях. Това е ако плащате с карти Visa Electron. За Mastercard, Visa i American Exp. няма да ви искат верификация.
 
От: HostGator ли е най-великия доставчик на хостинг?

happyslacker, ти от мобилен телефон ли им звънна? Сигурно доста си се зарадвал на сметката..
Искат верификация, да. Нищо особено-избираш между два варианта - или се обаждаш да си потвърдиш името и адреса или им изпращаш сканирано копие на лична карта или паспорт+сканирана дебитна/кредитна карта със заличени номера, само последните 4 цифри трябва да се виждат
den1slav, аз също платих с дебитна карта виза електрон, не ми искаха копие от нея, обаждах се по телефона :)
 

Горе