Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

От: От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Закво няма да мога ?
щото е почти най-ниско плащащия файл хостинг докато другите дават по 0.005$ за едно теглене и няма рангове.
Тоя боклук тоя дава по 0.002$ за едно теглене и не отчита повечето такива.
 
От: От: От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

щото е почти най-ниско плащащия файл хостинг докато другите дават по 0.005$ за едно теглене и няма рангове.
Тоя боклук тоя дава по 0.002$ за едно теглене и не отчита повечето такива.


Яснооо.... благодаря, че ми каза да не са занимавам :}
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Само където забравяте една основна разлика с повечето други file-sharing услуги.

HotFile плащат за БГ трафик и даунлоади, а повечето други НЕ...може да дават по малко пари ама плащат за повече различни страни и трафик.

Е миналият ден качих само 1 файл и за 4-5 часа навъртя $3 в парички :)

аз от няколко седмици работя с HotFile и съм много доволен тествам различни методи и за момента съм намерил няколко които работят перфектно :)

Естествено съм положил известно време в тестване и вадене на статистика...аз съм от този тип хора които разчитат на коректна статистика за да си извадят заключение за даден метод и неговата резултатност.

Експериментирайте и успех в печалбите.
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Sparx съгласен съм с теб,аз преди да се запиша в Hotfile бях много предубеден към подобен тип програми но съм човек който обича да експериментира и не сгреших,че го направих.Естествено немислимо човек да забогатее от шеринг програма но пък месечно ми идват достатъчно парички за почерпка което,на фона на това,че не си мърдам и пръста за да правя нещо сериозно си е направо екстра,пък и така пестя от заплати и т.н. Иначе понеже малко или много се зарибих (признавам си) тествах наскоро и Матрицата (Sharing matrix) нещо обаче се разочаровах,не знам защо!
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Само където забравяте една основна разлика с повечето други file-sharing услуги.

HotFile плащат за БГ трафик и даунлоади, а повечето други НЕ...може да дават по малко пари ама плащат за повече различни страни и трафик.

Е миналият ден качих само 1 файл и за 4-5 часа навъртя $3 в парички :)

аз от няколко седмици работя с HotFile и съм много доволен тествам различни методи и за момента съм намерил няколко които работят перфектно :)

Естествено съм положил известно време в тестване и вадене на статистика...аз съм от този тип хора които разчитат на коректна статистика за да си извадят заключение за даден метод и неговата резултатност.

Експериментирайте и успех в печалбите.

бих казал че повечето плащат вече и за бг трафик, малко трудно ми е да ти повярвам че си ги направил тея пари и то за няколко часа,защото и аз съм го пробвал (това знаеш ли че са 1500 тегления - не можеш да ги направиш с един фаил дори за 10 месеца приятел)не пиша само празни думи.От по 1000 файла в 5-6 различни такива сайта хотфейл е в последните места по приходи а всичките са турени на едни и същи места.Нищо няма да спечелиш с това да се фукаш и да хвалиш програма,за която и ти самия знаеш че не е това което ти се иска а и това не те топли повече и да искаш няма да ти даде.
 
Последно редактирано:
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Вместо да гледате кой сайт за колко сваляния плаща и колко плаща насочете вниманието си към тези Хостинг сайтове които плащат процент от закупени премиум акаунти от там идват Основните пари за собственика на сайта и за вас ако знаете как да се възползвате от това.

След това се опитайте да накарате потенциалните потребители на вашите файлове да си закупят Премиум акаунт а не само да свалят вашият файл, а това става само с големи файлове а не с MP3 и други подобни файлове под 90-100 MB.

Едва тогава ще дойдат истинските пари, които много трудно може да направите само от сваляне на файлове.

А Хотфайл както знаете е пълен СКАМ-Прибира Големите пари от Премиум акаунтите а на вас ви дава Трохите от постояно спиращата и не реална статистика на свалени файлове.

Хотфайл е собственост на "Българина" от Руски произход Антон Титов с който имах кореспонденция на БЪЛГАРСКИ език наскоро след като ми Банна акаунта и ако желаете мога да е публикувам в форума

PS

Например парите които правя в шерингматрикс 60% са ми от закупени Премиум акаунти, около 30% от сваляния и под 10% от реферали
 
Последно редактирано:
От: От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

бих казал че повечето плащат вече и за бг трафик, малко трудно ми е да ти повярвам че си ги направил тея пари и то за няколко часа,защото и аз съм го пробвал (това знаеш ли че са 1500 тегления - не можеш да ги направиш с един фаил дори за 10 месеца приятел)не пиша само празни думи.От по 1000 файла в 5-6 различни такива сайта хотфейл е в последните места по приходи а всичките са турени на едни и същи места.Нищо няма да спечелиш с това да се фукаш и да хвалиш програма,за която и ти самия знаеш че не е това което ти се иска а и това не те топли повече и да искаш няма да ти даде.

Аз не бих казал че повечето плащат за БГ трафик понеже съм тествал няколко други които не плащат. Колкото до това с файлчето, което ми докара $3 за няколко часа е абсолютно вярно.

Бих споделил точно къде е постнат файлът и точно какъв файл е. С прилагане на тази стратегия резултатите са близки почти всеки път въпреки, че сайта където пускам линка не ми позволява да спамя твърде много и за това не си позволявам да злоупотребявам там, за да мога да пускам някакви линкове там поради изключителната резултатност :)

Бих споделил линк към файлът където е качен и точно какъв е файлът и нямам идея да ви лъжа за резултатите понеже не са нищо нереално и невъзможно за постигане просто се иска съобразителност и стратегия :)

Да ако не проявите съобразителност и не пробвате различни методи в повечето случаи вашите файлове ще се свалят по 10-20 пъти на ден максимум може и по малко.

Трябва да мислите по мащабно....Какво имам в предвид като казвам това...Ами следвайте трафика...няма даунлоади ако няма трафик там където пускате линковете си.

Пускайте линковете си в сайтове с най-много трафик и не пускайте какви да са файлове а пускайте файлове които са от интерес за трафика на сайта на който се опитвате да разпространите линка си.

Ще дам лек жокер :) кои са много популярни и много посещавани сайтове у нас? Казвам у нас защото не съм зачекнал дори и за секунда въпроса с международния трафик понеже от изхождам от презумцията че повечето които биха опитали да пробват да печелят парички с HotFile не знаят добре английски.

Както и да е аз лично не съм се старал кой знае колко с HotFile понеже го ползвам като третостепенен метод за доходи който главно ползвам за шеринг на файлове. Това не ми пречи без много зор и проблем да прибирам по $5 на ден които да ми плащат хостингите на сайтовете от които наистина печеля :)
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

да бе да мога да правя пари ама не искам а няма и да ви споделя щото наяве нищо не съм изкарал - ей тва ме кефи в такива като тебе!
,я качи поне един скриййн на статистиката си от хотфейл да видим имаш ли поне 200-300 тегления на прословутия файл от който за 5 часа си направил 3$ ,пък после пак ни обяснявай за стратегиите за които никой не се е сетил до сега!
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

да бе да мога да правя пари ама не искам а няма и да ви споделя щото наяве нищо не съм изкарал - ей тва ме кефи в такива като тебе!
,я качи поне един скриййн на статистиката си от хотфейл да видим имаш ли поне 200-300 тегления на прословутия файл от който за 5 часа си направил 3$ ,пък после пак ни обяснявай за стратегиите за които никой не се е сетил до сега!

На теб драги неверни господине нали ти е наясно че безплатен обяд няма?

Тоест няма балами дето без никаква печалба да си споделят абсолютно всички хитринки стратегии и знания?

Как да тръгна да споделя абсолютно всичко с някой неверник като теб да речем от който после нямам никаква полза...имам полза да споделя и да запаля някой който да прави това което правя и хем той да печели хем и на мен да помага с някое екстра доларче :)

Ама като толкова не вярваш на думи ето ти скрийн от първата ми заработка преди плащането от хотфайл откакто почнах да ги ползвам съвсем на скоро.

sparxhotfileproof.jpg


Вярно това ми беше по-силния доход за това и него показвам :) следващата седмица съм доста по-надолу, но старта ми беше летящ с HotFile :) а и не го ползвам като основен и начален приход така, че каквото дойде такова.

Пак да си предупредя отделил съм няколко дена в тестване на различни стратегии преди да се захвана просто защото ми беше станало любопитно дали може аджеба нещо да излезе от HotFile но става ама не е лесно. Това което съм направил изисква други по специфични способности за това и мога да гарантирам на някой незапознат макс $5 на ден ако следва методите които му дам и отдели достатъчно време.
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Ай пич така не съм се смял отдавна, ще ме умориш още млад. :clap:

Преди да правиш фалшиви скрийнове и да лъжеш балъците да си беше направил труда да провериш че Хотфайл плаща всеки понеделник.
А според тази статистика на 16.11-Понеделник ти си имал 92-93 долара заработени от предните пет дни.

Как така не са ти платили на 16.11, не те обича Антон Титов ей забравил те е.:D

Там където пише Изплатени трябваше да пейстнеш $92.., но няма нищо ще се научиш следващия път за някой друг форум, Шарани колкото щеш в България, то и за това минималната заплата е 260 лева

1. Това не е твоя статистика, ако е дай скринн на статуса ти до днес

2. В понеделник след обяд качи скрийн на получините от теб пари

NB Но преди това качи скрин на статистиката ти в неделя вечерта за да видя дали си получил същите пари в Понеделник.

3. Как така се занимаваш от няколко седмици и миналата седмица си качил само един файл при положение че от статистиката виждам че този акаунт е качил над 200-300 различни по-големина файлови и има много реферали също с подобни печалби.

4. Абе пич на краставичар, краставици ли ще продаваш, аз съм в този бизнес от повече от половин година и използвах Хотфайл от април до миналия месец.

Така че изтрий си постовете и бягай да не ти се смеят хората в понеделник или изпълни точка 1 и 2 и ни дай предварително и-мейла си в PayPal или данните за друг вид плащане за да видим дали ще си получиш съответната сума в понеделник


5. Да живее Фотошоп и подобните на него програми. :lol:


PS

Подобен скрийн със статистикака съм виждал в някой форум без българското меню, не се сещам къде но ако имам време ще го намеря.

Този форум освен сериозни теми и коментари е в състояние да разсмива аудиторията с Псевдо Предприемачите в него.:mrgreen:

==================================
Е миналият ден качих само 1 файл и за 4-5 часа навъртя $3 в парички :)
аз от няколко седмици работя с HotFile и съм много доволен тествам различни методи и за момента съм намерил няколко които работят перфектно :)
Експериментирайте и успех в печалбите.

Ама като толкова не вярваш на думи ето ти скрийн от първата ми заработка преди плащането от хотфайл откакто почнах да ги ползвам съвсем на скоро.

sparxhotfileproof.jpg


Вярно това ми беше по-силния доход за това и него показвам :) следващата седмица съм доста по-надолу, но старта ми беше летящ с HotFile :) а и не го ползвам като основен и начален приход така, че каквото дойде такова.

Пак да си предупредя отделил съм няколко дена в тестване на различни стратегии преди да се захвана просто защото ми беше станало любопитно дали може аджеба нещо да излезе от HotFile но става ама не е лесно. Това което съм направил изисква други по специфични способности за това и мога да гарантирам на някой незапознат макс $5 на ден ако следва методите които му дам и отдели достатъчно време.
 
Последно редактирано:
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Пич ако си нямаш на идея трябва да знаеш че понеделник има 24 часа и просто скрийнът е сниман преди да се отброят. Все пак HotFile не цепят секундата знаеш :) а и края на моят ден за тях не е краят или началото ан техния ден разбираш че те не са БГ компания и има нещо на което му викат часова разлика :)


Ти за колко тъп трябва да имаш някой който ако може да фалшифицира снимката не би се постарал да го направи точно.

Ако съм фалшифицирал този скрийн кажи ми колко сложно щеше да ми бъде да добавя просто една сума в изплатени????

Хайде Тома неверни ходи да си търсиш друго занимание "На калпава ракета, космосът ѝ е крив!" Е това си ти :)

да те удари пачка по главата ще кажеш че е мираж и няма да я вземеш :)

Предлагам ти задачка ако ми намериш този скрийн постнат някъде другаде със задна дата ще ти дам $10 в PayPal ако изобщо имаш такъв или си чувал за такова животно.

PS: Кой ти е казвал че съм качил само един файл :) мозък си голям дадох пример само с един файл, а не че съм качил един файл.

Ако ти дам скрийн шот и за неделя и за следващата седмица какво ще млъкнеш ли или ще се извиниш или пак ще кажеш че не е реален???
Какво ли се занимавам с теб ама хайде заради другите ще ти лепна скрийшот :) та да се потрудиш да напишеш още един пост как аджеба и това съм фалшифицирал.
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Ей "Предприемач" аз когато съм правил пари от хостинг сайтове плащащи през PayPal ти още не си знаел какво е това

Не знаеш ли че колкото повече продължаваш да овърташ толкова се оплиташ в собствените си лъжи. Виждал съм не целия скриин а само часта с приходите по дни, която може да се пейстне навсякъде и манипулира.

Хотфайл не плащат в края на работния ден, на мен са ми плащали в 12 на обяд в понеделник или в 15, 16 часа след обяд, Но теб (и твоите реферали) са те оставили да направиш $17.66 да свалиш скрийн и чак тогава са ти платили или може би още не са, МАРС е далече

Днес сме 22 Ноември защо не ми качи скриин със статистиката от днес, вчера или онзи ден а ми качваш скрийн от понеделник, Ха-Ха:clap:

И нали се занимаваш с този бизнес от няколко седмици защо статистиката и приходитe ти започват от 11 ноември, тоест миналата седмица(да не си проучвал пазара)

Ей МИСЛЕТЕ преди да Лъжите бре, господ за какво ви е дал или взел Мозък.

От първият ден имаш комисионни $4.75 от реферали, те преди теб ли са регистрирани в Хотфайл или след това, или може би си ги закупи или нае тези реферали като при Бъксовете.

Другаря Титов е въвел нова услуга Закупуване или Наемане на Реферали.
Хотфайл вече предлага ДВЕ В ЕДНО, Хостинг сайт и Бъкс сайт в едно, скоро очаквам да кликате по реклами в Хотфайл:mrgreen:

Дай скриин от статистиката за 17 или 18.11 за да видим дали са ти платили и каква сума, или може би още не си я сметнал.

Бягай да смяташ колко да пишеш в графата Изплатени да не стане пак грешка.:p

И дай си скрийна на плащането от понеделник 16 ноември от PayPal да го видим или и него още не си го направил или си в друг планетарен часови пояс

Кой нормален човек ще ти стане реферал в тази СКАМ програма която е на пазара от повече от половин година та дори и ги изнудваш срещу информация.

За какво са ти реферали ти имаш много придобити само за една седмица, ФАКИР си ти ей обърна пазара в този сектор веднага ти ставам реферал ако ми кажеш как го направи, може и на PM :D

Смятай бързо и не си губи времето с Фотошоп има много по бързи и ефективни програми и плъгини за целта.......:twisted:
 
Последно редактирано:
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Хайде бре пич вече 2 часа те чакам аз до сега да съм ги направил и по двата начина само за 20-30 минути:

Първи начин: С Фотошоп или друга програма

Втори начин:

- Влизаш в акаунта ти в Хотфайл и правиш скрийн

- Влизаш в акаунта ти в PayPal и правиш скрийн на "полученото плащане" от Хотфайл (ама той другаря Титов няма вече пари и може би те пратил да му правиш реклама). Чупи се Калъпа викат старите хора, вече никой не се хваща на тази програма

- Качваш ги тук: [URL]http://img89.imageshack.us/[/URL]

Не е сложно
 
Последно редактирано:
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Еййй какво ли неправи човек за някой реферал от който не се знае дали изобщо ще спечели нещо.
Поне да бе сложил някоя по скромна снимка че да се замислим ти с тая направо ни разби отвсякъде!
Успех дано за 1 година ги събереш тея пари!
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Проблем имаш с това, че мога да събера рефърали от първия ден в който започвам?

Случайно да си се замислял че съм казал на мои приятели и те са ми първите рефърали понеже знаят какво и колко могат да си докарат като им помогна.

Ей ма сте маскари големи :) както бях писал преди сами да го видите няма да се уверите пък камо ли аз да се опитвам да ви доказвам...

Ето ви скрийншотите дето толкова ревахте.

hotfile2s.jpg

paypalproof.jpg


PS: И сега няма да сте доволни ама то вам угодия няма.
Някой зорлян да карам да се джойнва? НЕ. ако някой иска да разбере истината да се задържи с мен като реферал и ще му покажа всичките си методи...естествено няма да ги кажа на един път като знам какви сте тарикатчета повечето ще се регнете като рефърали, за да ви дам методите и после дим да ви няма :)

За това на който се регне му давам 1 стратегия за правене на пари. Като го видя че качи някой файл и има поне 10-20 даунлоад-а тоест някъв друг цент което и малко дете може да постигне без никакъв метод да му казвам, тогава ще му дам втора стратегия.

като събере 200-300 даунлоада хем той ще е доволен, че работи това което му казвам хем аз ще знам че той е сериозен да му дам допълнително идеи как да има повече даунлоади и така нататъка.

Ако вие до сега сте свикнали като нечии рефърали да лапнете мухата на думи само и после да ви зарежат без грам внимание сами да се оправяте това не значи че аз така се отнасям с моите рефърали.

Тези които виждам че полагат усилия лично награждавам като им споделям абсолютно всичко което знам като методи и начини за докарване на даунлоади.

Повече няма какво да ви се доказвам на вас неверници който иска пробва с мен не губи нищо може само да спечели. Методите не ги вадя от г..за си а съм отделил някакво време да тествам и пробвам.

Не съм от вчера в бизнеса с правенето на пари през итнернет вярно не се занимавам отдавна с filesharing, но съм рефърал на такива които се занимават и те са ме подучили за част от нещата за другите сам съм изтествал и налучкал правия път.

Успех на всички с HotFile или с каквото ви е на душата.
 
Последно редактирано:
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Почвам да се повтарям ама няма как налага се явно не ме разбират хората.
От скоро се занимавам с това, но не ми е чужд нито един метод на промотиране онлайн.

Рефърал съм на човек който е много навътре и ми е споделил доста от стратегиите си за което му благодаря много.

Колкото до рефъралите пак обяснявам...90% са ми лични приятели които съм им обяснил какво и къде да правят. И те си ме слушат и изпълняват за което имат и резултати :)
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Eй предприемач

Вместо да ни обесняваш колко знаеш за онлайн бизнеса и колко бързо се учите ти и твоите реферали за програма която е пълен СКАМ(а ти може би си самия Титов или негов подчинен) да беше кликнал на на менюто File Stats и направил скрийн да ти видя файловете и кой ти ги тегли тези файлове.

Но това сигурно е тайна и се прави по трудно с Фотошоп.

Както и да е през уикенда може се регвам като твой реферал под името Факир или нещо подобно и чакам съветите ти, но не и преди да видя File Stats

PS

Помощ , Съвети и Благотворителност се оказват БЕЗПЛАТНО и не се парадира с нея, в противен случай това вече не е Помощ а Комерсиализъм, в което няма нищо лошо но не е Замаскирвай под формата на Добрия Самарянин който помага на "Бедните" хора да изкарат някой лев.

Аз давам безплатни съвети и помощ на всеки който се е обърнал към мен независимо дали е мой реферал или не.

Ще дам и на тебе.

Зарежи Хотфайл (дори и да си самият собственик), тази програма вече Девалвира и се Изложи тотално, за справка виж повечето форуми за онлайн бизнес като Дижитал Пойнт и други подобни.

Намери някоя Нова и Сигурна Хостинг програма или си направи такава и тогава събирай Реферали.8)

Още един БЕЗПЛАТЕН съвет

Уж от толкова време си в Онлайн бизнеса а не си разбрал основния принцип при Рефералите:

Контингента от Реферали за даден Бизнес или програма е ограничен по време и място , затова когато се появи нова програма има смисъл да събираш реферали за нея само през първият един най-много два месеца, след това търси реферали на МАРС от където може би си ти самия.

След третия месец да хванеш оборотни реферали си е жив късмет или дето се казва От умрял Писмо.:)

Объркал си рейса ПИЧ, Закъсне Чедо, Закъсне
 
Последно редактирано:

Горе