Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Не знам какво, що... но на мен приходите ми:
от 3-4 дни спаднаха драстично (особено тези от рефералите ми) и то изведнъж.
eshk0 ми е реферал... ако сега е започнал да качва от друг акаунт не знам, но определено аз от него в момента май нищо не печеля
и което е по-лошото.. днес все пак имах малко по-високи приходи, от колкото имам в момента...
какво значи това ли?
Това значи, че преди няколко часа имах повече пари за деня, след което изведнъж .... сумата намаля ?!!!
Жалко, защото разчитах много на този сайт, но явно ще се наложи да минавам другаде :(
 
От: От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Не знам какво, що... но на мен приходите ми:
от 3-4 дни спаднаха драстично (особено тези от рефералите ми) и то изведнъж.
eshk0 ми е реферал... ако сега е започнал да качва от друг акаунт не знам, но определено аз от него в момента май нищо не печеля
и което е по-лошото.. днес все пак имах малко по-високи приходи, от колкото имам в момента...
какво значи това ли?
Това значи, че преди няколко часа имах повече пари за деня, след което изведнъж .... сумата намаля ?!!!
Жалко, защото разчитах много на този сайт, но явно ще се наложи да минавам другаде :(

Да, бях ти реферал но ся ползвам друга регистрация :( трябва да имаш над 20$ от мен за 23 дена
 
От: От: От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Да, бях ти реферал но ся ползвам друга регистрация :( трябва да имаш над 20$ от мен за 23 дена
Имам, да :)
По принцип огромна част от рефералите ми са неактивни, така, че в момента мога да разчитам само на собствените си файлове...
ще ги мъча още малко и ако все така ми падат приходите сигурно ще сменя програмата...
а между другото на мен ми се струва направо подигравка това, което виждам от скрииншота ти... с над 800 сваляния да имаш по-малко от 2 долара за днес...
 
От: От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Какво виждам :p

Ем аз съм в бронз групата и такива проценти както на теб не ми излизат.
Защо ли?
И както някой друг писа че днес се наблюдава спад в приходите,при мен е доста голям спада и почвам да се чудя дали изчислява свалянията коректно.
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Май ще минем към uploading.com да огромен спад имам и аз преди 2-3 дена за 1 ден направих 25$, после по 12$ после към 7-8 и днес духаме супата :( само 2$
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

И аз бях се зарибил по uploading.com но ме притесни следната схема;

GR1 - US, DE, GB(UK) - $10/1000
GR2 - CA, FR, AT, ES, IT - $10/1000
GR3 - PL, UA, CZ - $2/1000
GR4 - RU, GR, NL, PT, CH, SE, FI, NO, DK - $5/1000
GR5 - BR, MX, AR - $5/10000
GR6 - TR - $7.5/10000

И както гледам има много държави които ги няма в тази схема.
Ако някой се захване с тази програма ще чакам мнение от същия.:)
 
От: От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

И аз бях се зарибил по uploading.com но ме притесни следната схема;

GR1 - US, DE, GB(UK) - $10/1000
GR2 - CA, FR, AT, ES, IT - $10/1000
GR3 - PL, UA, CZ - $2/1000
GR4 - RU, GR, NL, PT, CH, SE, FI, NO, DK - $5/1000
GR5 - BR, MX, AR - $5/10000
GR6 - TR - $7.5/10000

И както гледам има много държави които ги няма в тази схема.
Ако някой се захване с тази програма ще чакам мнение от същия.:)

Ми тя България май въобще я няма :(
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Е като я няма България защо тогава тук: http://cash.uploading.com/main/ пише че 10$ за сваляния от Европа? И ни все пак сме в Европа. Я някой (който разбира англисйки) да им тегли едно мейлче на тия да попита дали плащат за свалянията от България?
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Аз сега ще ги питам.

П.С.: Тези от хотфайл не знам какво става с тях. Докато си разработвам сайта съм ги оставил на автопилот и правих по $1-2 на ден, а сега от няколко дена изведнъж станаха на по $0.50 и надолу.

Сега ще пиша на uploading.com и чакайте нова тема с всякакви разяснения :)
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Аз сега ще ги питам.

П.С.: Тези от хотфайл не знам какво става с тях. Докато си разработвам сайта съм ги оставил на автопилот и правих по $1-2 на ден, а сега от няколко дена изведнъж станаха на по $0.50 и надолу.

Сега ще пиша на uploading.com и чакайте нова тема с всякакви разяснения :)
Чакаме :)
Дано се намери добра алтернатива!
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Дано ;) гледам и тия http://depositfiles.com/en/earn.html са доста добри но нз дали за България плащат :( "Уж" пише EU но май тея още не знаят че България е в Европа :p
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Да, ама тия депозитфайлс много малко плащат. :)
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

От няколко дни търся по-добра алтернатива от hotfile, дори и след новите им правила пак не намерих по-добри. Всички останали или не плащат за тегления от България, или плащат още по-малко. Освен ако хората които ще теглят файловете не са от USA или т.н. Европа, в която ние явно не сме според повечето сайтове, няма да имате по-големи печалби от hotfile.

:\ И все пак ако някой открие нещо да свирка.
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Сега гледам в депоситфайлс пуснах една песен където е теглено 44 пъти и ми показва 14% свалено от EU а останалите 86% Others. Ще почакам до 00:00 да видим някакви пари ще отчита ли, ако отчита това за мене е много добро :D

Но като гледам това мяй ще съм на 0 :( http://depositfiles.com/en/eu_tariff.html 9 държави за ЕУ и те са Germany, Spain, United Kingdom, France, Italy, Portugal, Netherlands, Belgium, + Canada*
 
Последно редактирано:
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

eshk0, чети ;)

We will pay for downloads from this countries when their amount is no less than 15% of your daily number of downloads!
For example, if today the number of your files’ downloads is less than 15% of the general number, then you will have paid only for downloads from The US and Russia.
But if the number of European downloads is 15% or more – then you will be paid for this downloads also, and your daily earnings will be much bigger!

Не стига, че нашата страна не е между въпросните страни в ЕС, на всичкото отгоре плащат пари от EС само ако са над 15% от невните сваляния, ако са 14 примерно - гориш.
Тези не стават, поне за нас. За сега май просто трябва да се намери начин да се компенсира това, че hotfile намалиха плащането на половина...
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Еми ние тука в България ще духаме супата :(
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

много сериозно работя с този сайт и при мен се получават страшни разминавания в статистиката говоря сигурно с м/у 200-2000 ми ги няма(неотчетени)а са изтеглени файловете нз какво става , но ако това сайтче скамне алтернатива друга не виждам,честно много съм притиснен,дано всичко е ок
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Your current rank: Copper и ми показва 24% съм се доближил до Bronze снощи беше 21 после падна на 20 и ся гледам и 24% е нищо не разбрах от какво зависи тази промяна :( отиват на scam!
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Някой ползвал ли е letitbit.net гледам и нас ни има в условията?
Ограничението е че се чака 60 секунди за да се дръпне файла.
eshk0 след малко ще пусна в твоя сайт няколко линка от този сървър,да видим кво ще излезе.
 

Горе