Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Ок ;) дано да има пари ;) пусни да видим и аз ще ги изтегля ;)
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

много сериозно работя с този сайт и при мен се получават страшни разминавания в статистиката говоря сигурно с м/у 200-2000 ми ги няма(неотчетени)а са изтеглени файловете нз какво става , но ако това сайтче скамне алтернатива друга не виждам,честно много съм притиснен,дано всичко е ок

Всеки има такова разминаване. Тези, които не ги отчита идват от държави, които ги няма в списъка. От тях не плащат.
 
От: От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Някой ползвал ли е letitbit.net гледам и нас ни има в условията?
Ограничението е че се чака 60 секунди за да се дръпне файла.
eshk0 след малко ще пусна в твоя сайт няколко линка от този сървър,да видим кво ще излезе.


Значи колкото разбрах за български трафик плащат 5$ на 1000 сваляния.
А иначе плащат от 5 до 15 $ взависимост от къде се тегли файла,колкото видях мисля че минималната сума за изплащане е 5$ (може и да греша).
Ем за сега е това ще чакам плащане и тогава може да отворя отделна тема.
 
От: От: От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Значи колкото разбрах за български трафик плащат 5$ на 1000 сваляния.
А иначе плащат от 5 до 15 $ взависимост от къде се тегли файла,колкото видях мисля че минималната сума за изплащане е 5$ (може и да греша).
Ем за сега е това ще чакам плащане и тогава може да отворя отделна тема.
Ако отчита тегленията от България и ако наистина е толкова нисък пейаута... и ако ти платят, сигурно и аз ще се регна :wink:
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Big_N имаш ли тегления от моят сайт? Гледам си пуснал 2 албума и един кючек! Отчотало ли ти е някакви $?
 
От: От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Някой ползвал ли е letitbit.net гледам и нас ни има в условията?
Ограничението е че се чака 60 секунди за да се дръпне файла.
eshk0 след малко ще пусна в твоя сайт няколко линка от този сървър,да видим кво ще излезе.

Аз доколкото разбрах с моя руски, за да ни платят трябва на 500 даунлоуда да продаваме поне по един акаунт.

Това им е от F.A.Q-a
Если у вас за последние 5 дней отношение количество скачиваний/количество продаж аккаунтов > 500, то выплата за этот день не начисляется
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Глупости. Пише:

"Ако в последните 5 дни количеството на качванията/продаванията на акаунти е повече от 500, то не се натрупват пари за този ден."

Всъщност като гледам и моето са глупости. Не мога да разбера какви са тези продавания на акаунти.
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

За хотфайл гледам май май не сте разбрали някои работи... аз може би съм най-неопитния тук но да напиша това, което съм разбрал (според логиката):
Трябва отношението между свалени и качени файлове да е с голям коефициент, т.е. не да качваш 50 файла и да са изтеглени 100 пъти, а да качиш колкото може по-малко и да се теглят много, все пак шефовете от това печелят, а не да им пълним сървъра с файлове, които не се теглят. А между другото под описанието на ъпдейта пише, че въпреки всички тия статистики най-важното ще остане "колко човека са платили за акаунт".
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

хотфайл няма да скамне 100% съм сигурен в това продължавайте да го използвате и ще се обедите в това.Успех :)
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Ами то където има намесен бг , така става винаги
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

хотфайл няма да скамне 100% съм сигурен в това продължавайте да го използвате и ще се обедите в това.Успех :)

А кое те кара да мислиш така?
 
Your current rank: Copper и ми показва 24% съм се доближил до Bronze снощи беше 21 после падна на 20 и ся гледам и 24% е нищо не разбрах от какво зависи тази промяна :( отиват на scam!


ами не правят го това точно за да не отидан на скам :) Според мен зависи от броя сваляния от различни премиум портебители те трябва да генерират печалба за да могат да ти платят. Бизнес Модела име такъв че реално ако третират всички равно накрая няма да могат да платят на всички защото няма да има достатъчно приходи от смси... Изхода можеше да е баннат сваляния от някоя държава от която не печелят достътчно или по доброто решение да подходят персонално към всеки акаунт и да дават различно на всеки според печалбата това определено е умно и най вроятно ще се задържът още дълго (това го казвам откровено колкото и да не харесвам тези програми за печалби като афф)
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Еми да не скамнат и пак ще имам около 100$ в този вид :( имам 3-4$ на ден, а ако беше в стария им вид поне между 10-20$ :( както и да е ще се задаволим и така!
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Така както гледам от днес имат нови правила, и колкото съм разбрал вече не се чака 45 мин. а 15 мин. това е голям плюс за потребителите.
И мисля да си остана към хотфайл,все още съм в групата бронз и каот гледам процентите отивам нагоре :D.

Какви са ограниченията на HotFile за брой сваляния или дневен лимит за трафик?

Няма такива ограничения! Всичко зависи от вашата скорост за сваляне, също така от типа потребител, нормалния потребител има ограничение: 15 минути пауза между всяко едно сваляне
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Значи все пак по-добра алтернатива не се намери...
ще трябва явно да се постараем повече, за да печелим колкото преди.
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Вчета имам над 6$ в Cooper :( ако бях в бронз или силвър :( 25% ми показваше вчера а днес е 15% уж качих вчера 5-10 файла които са теглени между 500 и 2000 . Не съм разбрал нищо от тази работа ама както и да!
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Ем да ти кажа letitibit май не стават,вчера гледам имам 0.70$ и накрая като се преизчеслиха те останаха 0.30$ :shock: и не стават за нищо.
И хотфайл си е добре,но трябва да качваш файлове а не да чакаш от реферали кинти.Ето аз всеки ден качвам по няколко файла (гледам какво качвам) и ей сега гледам съм стигнал 90% още 10% и се местя в групата Silver.И както по-нагоре казаха,тези групи са направени с цел да не скамне програмата.

eshk0 за да ти се вдигат процентите и от там ранга трябва да има сваляния и от премиум акаунти,а в България хората които имат премиум се броят на пръсти.

Не съм спал и почнах да правя грешки :D
 
Последно редактирано:
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Пълна трагедия става с хотфайл, качвам на ден по 10-15 файла където се теглят по стотици пъти на ден а гледам ранга ми все пада :( до 25% бях стигнал вчера сутринта а сега съм на 5% вече ще качвам всичко, да видим дали ще ме свалят и под Cooper :D :D :D
 
От: Hotfile - $10 за 1000 сваляния на вашите файлове

Пълна трагедия става с хотфайл, качвам на ден по 10-15 файла където се теглят по стотици пъти на ден а гледам ранга ми все пада :( до 25% бях стигнал вчера сутринта а сега съм на 5% вече ще качвам всичко, да видим дали ще ме свалят и под Cooper :D :D :D
Аз поне до колкото разбрах, този ранг си е ден за ден и всеки ден се преизчислява... но пак не съм съвсем сигурен де...
Аз тази седмица се въздържам от качвания, искам да видя дали сега ще платят утре на някой (понеже аз тази седмица и $15 няма да имам) и ако все пак си плащат може да продължа да ги мъча, като качвам повече файлове.
 

Горе