iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Използвате ли метода добавяне в социални мрежи за беклинкове и трафик?


  • Общо гласове
    141
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Да получих си вече пакета и съм много радостен от видяното.
Благодаря на г-н Борисов за отделеното време в пояснение на продукта :)

Поздрави
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Как мога да закупя пакета, в пейпал имам еврота(15) и долари(1)?
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Как мога да закупя пакета, в пейпал имам еврота(15) и долари(1)?

Можете да си го поръчате от бутона в първият пост.

Според гугъл, вашите 15 евро се равняват на ~ 15 Euros = 19.4535 US$ + 1 долар който имате = 20$, каквато е и цената за потребители на Predpriemach.COM
Справка:
Код:
http://www.google.bg/search?q=15+eur+in+%24&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a

Тази размяна би трябвало да бъде направена от пейпал автоматично, когато се опитате да платите.

За да бъдем напълно откровени има вариант, в който според курса на долар спрямо евро в пейпал, тези 15 евро да са по-малко в долари, и да се опитат да изтеглят и от картата ви, разликата до $20.

Надявам се, че съм ви бил полезен.

Поздрави,
Борисов
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

С пейпал всичко стана точно.
Congratulations . your payment was sent.
Как мога да си получа пакета?
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

С пейпал всичко стана точно.
Congratulations . your payment was sent.
Как мога да си получа пакета?

Здравейте,

Изпратих ви ЛС. Надявам се скоро да сте още един доволен собственик на iSOCBOX.

С уважение,
Борисов
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Congratulations . your payment was sent.
PP: val*****ka**da***@abv.bg

Ако може да ми пратите пакета.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте,

Congratulations . your payment was sent.
PP: val*****ka**da***@abv.bg

Ако може да ми пратите пакета.


Пратих ви ЛС.

Към всички бъдещи собственици на iSOCBOX:

На последната страница, която потвърждава плащането в PayPal има бутон "Return to Merchant", който трябва да натиснете за да бъдете прехвърлен обратно към страницата на iSOCBOX и да започне автоматично изтегляне на пакета от скриптове.

С уважение,
Борисов
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Звучи интересно и преди 3 дена го платих по paypal директно от сайта, но чак днес като разглеждах форума видях, че трябвало да натисна Return to Merchant. Добре е това условие да бъде написано и в сайта за да се знае преди да плаща човека, както и да има телефон или скайп за успокоение на клиента.
Сега какво да направя за да си получа продукта?
 
Последно редактирано:
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте, тъй като Борисов днес има офлайн ангажименти и явно не е на линия ще си позволя да Ви дам препоръка: изпратете кратко съобщение, че не сте успели да изтеглите пакета след плащането от мейла Ви регистриран в Пейпал. Пояснете, че плащането е направено от този мейл. При първа възможност Борисов ще се свърже с вас - вече му изпратих съобщение да провери пощата си и темата тук.

Поздрави!
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте, тъй като Борисов днес има офлайн ангажименти и явно не е на линия ще си позволя да Ви дам препоръка: изпратете кратко съобщение, че не сте успели да изтеглите пакета след плащането от мейла Ви регистриран в Пейпал. Пояснете, че плащането е направено от този мейл. При първа възможност Борисов ще се свърже с вас - вече му изпратих съобщение да провери пощата си и темата тук.

Поздрави!

Благодаря!

Звучи интересно и преди 3 дена го платих по paypal директно от сайта, но чак днес като разглеждах форума видях, че трябвало да натисна Return to Merchant. Добре е това условие да бъде написано и в сайта за да се знае преди да плаща човека, както и да има телефон или скайп за успокоение на клиента.
Сега какво да направя за да си получа продукта?

Здравейте,

Благодаря ви за конструктивната критика. Ще се постаря възможно най-бързо да коригирам тези пропуски.
Относно получаването на вашето копие от iSOCBOX, моля ви да се свържете с мен чрез скайп, където потребителското ми име е mythosbg

С уважение,
Борисов
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Извинявам се за припряното съобщение и благодаря на BullBlogger, както и на Борисов за бързо предприетите действия.
Вече тествах скрипта и работи чудесно. Препоръчвам го на всички, който искат да пестят от времето си.
Успех.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Искам да купя продукта,добавих ви в скайп..или по друг начин мога да го закупя??
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Искам да купя продукта,добавих ви в скайп..или по друг начин мога да го закупя??

Натиснете бутона на първата страница на тази тема, това е начинът да се възползвате от специалната оферта за членове на Предприемач.

Успех!
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Натиснете бутона на първата страница на тази тема, това е начинът да се възползвате от специалната оферта за членове на Предприемач.

Успех!

Да,праща ме да платя в пейпал 25$,но как ще получа продукта?
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи


Към всички бъдещи собственици на iSOCBOX:

На последната страница, която потвърждава плащането в PayPal има бутон "Return to Merchant", който трябва да натиснете за да бъдете прехвърлен обратно към страницата на iSOCBOX и да започне автоматично изтегляне на пакета от скриптове.


Борисов
Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте,

заинтересуван съм да закупя този софтуер, и бих искал да попитам дали има друг начин да платя освен чрез PayPal, защото нямам възможност да използвам тази система.
Имам възможност да платя само чрез Moneybookers или по банков път.
Моля ви да ме информирате ако може да се плати по друг начин освен чрез PayPal.

Благодаря ви предварително.

Поздрави.
 
От: От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте колеги и приятели,

Извинявам се за припряното съобщение и благодаря на BullBlogger, както и на Борисов за бързо предприетите действия.
Вече тествах скрипта и работи чудесно. Препоръчвам го на всички, който искат да пестят от времето си.
Успех.

Радвам се, че успяхме да изясним цялата ситуация и се надявам скоро да оставите вашето мнение относно продукта.

Да,праща ме да платя в пейпал 25$,но как ще получа продукта?

Виждам, че сте успял да се справите с механизма, по който се поръчва и се получава iSOCBOX, също така се радвам, че успяхме да поговорим в скайп и да изясним ситуацията.

Благодаря ви за интереса към iSOCBOX, както и за проявеният разум и здраво мислене за да откажете на "примамливите" оферти за закупуването на iSOCBOX от трети лица.

ВНИМАНИЕ: АКО ЗАКУПИТЕ iSOCBOX от трети лица НЯМАТЕ ПРАВО НА ПОДДРЪЖКА и ще бъдете докладван на администраторите на Predpriemach.COM
Ако ви бъде предложена подобна сделка, моля сигнализирайте на администраторите чрез функцията за репорт.


Здравейте,

заинтересуван съм да закупя този софтуер, и бих искал да попитам дали има друг начин да платя освен чрез PayPal, защото нямам възможност да използвам тази система.
Имам възможност да платя само чрез Moneybookers или по банков път.
Моля ви да ме информирате ако може да се плати по друг начин освен чрез PayPal.

Благодаря ви предварително.

Поздрави.

Отговорих ви чрез ЛС.

С уважение,
Борисов
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Благодаря на Борисов за помоща. Много съм доволен от скрипта. Добавянето става изключително лесно и бързо. По-добра цена няма на къде просто. Препоръчвам продукта на всички.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

А аз кога ще получа скрипта, платил съм го преди 2 дни и нямам емайл от вас.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте, г-н Костянев,

Моля ви свържете се с мен чрез скайп, защото не успях да ви изпратя вашето копие от iSOCBOX по имейл.

Скайпът ми е mythosbg .


С уважение,
Борисов
 
Последно редактирано:

Горе