iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Използвате ли метода добавяне в социални мрежи за беклинкове и трафик?


  • Общо гласове
    141
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Платих си преди няколко часа през PayPal, след като се върнах на страницата ползвайки линка в PayPal обратно ми се появи
Not Found


очаквах да получа на страницата линк за сваляне на софтуера, или поне съобщение от собственика от къде и как да си го сваля. Емейл с потвърждение на транзакцията от PayPal съм получил още преди няколко часа. Писах на мейла на който платих в payPal и никакъв отговор досега.
WTF?
честно казано започвам да се изнервям лекичко и очаквам решение на проблема и реакция от собственика по въпроса.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Платих си преди няколко часа през PayPal, след като се върнах на страницата ползвайки линка в PayPal обратно ми се появи
Not Found


очаквах да получа на страницата линк за сваляне на софтуера, или поне съобщение от собственика от къде и как да си го сваля. Емейл с потвърждение на транзакцията от PayPal съм получил още преди няколко часа. Писах на мейла на който платих в payPal и никакъв отговор досега.
WTF?
честно казано започвам да се изнервям лекичко и очаквам решение на проблема и реакция от собственика по въпроса.
Пий една студена вода и се успокой. Човека не може да се съобразява само с теб.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

И при мен се получи същия проблем като при activesrc тази сутрин. Моля собственика да се свърже с мен на посочения при плащането мейл с инструкции как да процедираме.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте,

Моля ви да се свържете с мен чрез скайп, където потребителското ми име е mythosbg, когато го направите ще мога да ви изпратя лично iSOCBOX.

С уважение,
Борисов
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Доволен съм, iSOCBOX определено си заслужава парите и върши чудесна работа.
Получих отговор на следващият ден неделя, което като се има предвид, че поръчах в събота мисля времето за отговор беше повече от добро.
Допълнителен плюс -> Продавача е много коректен и лесно се комуникира с него.
Поздрави!
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте отново!

Първо искам да изразя благодарността си към Борисов за ъпдейта на iSOCBOX. Преди време имах проблем със скоростта, но сега всичко е ок. Бързо, лесно и удобно!

За жалост обаче преди три дни половината от социалните мрежи изведнъж изчезнаха. Всички до ITLinkovete ги няма... От ITLinkovete до Zdraveite са ок - работят безпогрешно (като изключим 2-3, които не са от безпроблемните, но тук вината си е в самите сайтове).

Въпросът ми е как да процедирам? Рестарирала съм компа многократно, преинсталнах програмата - нищо не помага. Ако някой се е сблъсквал със сходен проблем или пък се досеща какво може да е, ще съм благодарна на бърз отговор.

Благодаря предварително! :)))
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте отново!

Първо искам да изразя благодарността си към Борисов за ъпдейта на iSOCBOX. Преди време имах проблем със скоростта, но сега всичко е ок. Бързо, лесно и удобно!

За жалост обаче преди три дни половината от социалните мрежи изведнъж изчезнаха. Всички до ITLinkovete ги няма... От ITLinkovete до Zdraveite са ок - работят безпогрешно (като изключим 2-3, които не са от безпроблемните, но тук вината си е в самите сайтове).

Въпросът ми е как да процедирам? Рестарирала съм компа многократно, преинсталнах програмата - нищо не помага. Ако някой се е сблъсквал със сходен проблем или пък се досеща какво може да е, ще съм благодарна на бърз отговор.

Благодаря предварително! :)))

Здравейте,

Моля ви да се свържете с мен чрез скайп, където потребителското ми име е mythosbg

Там ще можете по обстойно да ми обясните проблема си, както и ще бъде по-лесно да го решим.


С уважение,
Борисов
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте,

Благодаря ви за подадения сигнал, вече всичко е в рамките на нормалното и сайта продължава да функционира.

С уважение,
Борисов
 
Последно редактирано:
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Наистина част от сайтове престанаха съществуват или има направени промени и не работят както преди.Кога ще има следващ ъпдейт и може ли да предложа нови социалки ,които не са включени в момента?
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте,

Към момента нямам идея кои са работещите/неработещите сайтове, защото нямам време да проверявам ежедневно.

Моля ви, ако имате реално списък с проблемите, както и с мрежите, да ми го споделите чрез лично съобщение или на имейл, а също така може и на скайп.

Не мога да обещая и незабавен ъпдейт, поради простата причина, че времето ми е ограничено, а работя по няколко неща успоредно, които са в "критична" фаза и изискват цялото ми внимание. Както винаги обаче, в първият удобен момент ще оправя неработещите сайтове.

Относно предлагането и добавянето на нови социални мрежи, това е възможно, но си запазвам правото еднолично да определям дали дадена мрежа да бъде добавена или не.


С уважение,
Борисов
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Наистина част от сайтове престанаха съществуват или има направени промени и не работят както преди.Кога ще има следващ ъпдейт и може ли да предложа нови социалки ,които не са включени в момента?

Изглежда, че г-н Борисов не може да им насмогне....
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте,

хората, които са си купили исоцбокс, а с времето са го изгубили, могат ли да го имат пак без да го купуват отново?

Поздрави,
Емил
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте,

хората, които са си купили исоцбокс, а с времето са го изгубили, могат ли да го имат пак без да го купуват отново?

Поздрави,
Емил

Могат!
.................
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Как?

..................
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

При ъпдейти си получавал мейли с инфо как да си дръпнеш новите версии ... от там можеш да си дръпнеш всичко необходимо ...
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Основата я няма там, проверих..
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте,

Моля ви да се свържете с мен чрез скайп. Последните няколко дни самият Скайп имаше проблеми и получих съобщението ви малко не навреме.

Когато го направите ще уточним детайлите.

Поздрави,
Борисов
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Гусин Борисов, няма ли да направите малко ъпдейт по бокса? Някой нова социалка, това онова?!?
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Може ли да кажете колко социалки вървят в момента че проявявам интерес но съм закъснял.
 

Горе