iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Използвате ли метода добавяне в социални мрежи за беклинкове и трафик?


  • Общо гласове
    141
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте, аз също закупих пакета и искам да изкажа на създателя благодарностите си.

Проблемът обаче е, че от всички социални мрежи при мен доста са бъгнати, изхвърлят ме от системата, защото ме разпознават като спамър (пък аз не съм), или чакането отнема доста време и направо ръчно започвам да въвеждам данните, защото леко се изнервям.

Сред тях са: BG-Avto, Edno23, Ezitura, LekarBG, Letovnik, feedsCraft.com, mamaiaz.com, nishto.net, Pogledni.com,Renebu.com, kafe7 и други, да не ги изброявам всички.

Та... исках да попитам при някой от другите дали това се случва? Особено със забавянето на публикуването, защото програмата наистина е страхотна, но понякога отнема повече време, отколкото да се пускат ръчно :(((
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Ще позволите ли да ви задам няколко въпроса, понеже аз съм един от най-редовните ползватели на isocbox, а явно Борисов не е на линия в момента.

1. Какво съобщение ви извеждат сайтовете и как ви разпознават като спамър? Принципно това е възможно ако някой е злоупотребявал с вашето IP (не е задължително да сте вие - напълно възможно е да е някой от мрежата на вашия интернет доставчик)

2. Каква е свързаността ви с интернет? Скорост и тип?

3. Коя версия на Мозила използвате?

Част от посочените сайтове не работят. В смисъл техните собственици по една или друга причина са преустановили поддръжката на сайта и са го свалили от мрежата - на пръв поглед това са кафе7, мамаиаз а погледни от известно време е вероятно в ремонт. Доколкото ми е известно в близко време ще има актуализация на скрипта за едно23.

Скоростта на публикуване при мен е значително по-добра от ръчната алтернатива. Ще се постарая да се свържа с автора на isocbox за да може той да отговори на вашите въпроси във възможно най-кратък срок. Предполагам имате и негови директни координати получени при покупката на пакета.

ПП напълно съм съгласен с вас "програмата наистина е страхотна"
 
От: От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте, аз също закупих пакета и искам да изкажа на създателя благодарностите си.

Проблемът обаче е, че от всички социални мрежи при мен доста са бъгнати, изхвърлят ме от системата, защото ме разпознават като спамър (пък аз не съм), или чакането отнема доста време и направо ръчно започвам да въвеждам данните, защото леко се изнервям.

Сред тях са: BG-Avto, Edno23, Ezitura, LekarBG, Letovnik, feedsCraft.com, mamaiaz.com, nishto.net, Pogledni.com,Renebu.com, kafe7 и други, да не ги изброявам всички.

Та... исках да попитам при някой от другите дали това се случва? Особено със забавянето на публикуването, защото програмата наистина е страхотна, но понякога отнема повече време, отколкото да се пускат ръчно :(((


Здравейте,

Има проблем с някои от сайтовете, включени в iSOCBOX.

По подадения от вас сигнал, днес направих една пробна врътка с iSOCBOX и в крайна сметка стигнах до заключението, че:
edno23.com - Поради промени в дизайна и кода на сайта, скриптовете не работиха, но вече са оправени и са включени в следващия ъпдейт на iSOCBOX
kafe7.com - Вече не съществува
mamaiaz.com - Вече не съществува
renebu.com - Вече не съществува
nishto.net - Не може да постне новина, защото не се праща имейл за потвърждение на регистрацията
piron.bg - Вече не съществува
pogledni.com - Все още изчаквам, защото социалната мрежа е стара и работи, но в момента явно изпитват технически проблеми
predpriemach.net - Въпреки множеството грешки по скриптовете регистрацията и добавянето се получават.


Всички други сайтове, които сте споменала при мен работят без проблем.

Освен това, макар, че исках това да остане като изненада за потребителите на iSOCBOX, ще бъдат добавени няколко нови социални мрежи. Този ъпдейт ще е безплатен и ще бъде достъпен за всички настоящи потребители на iSOCBOX.

Относно бавното зареждане на сайтовете, и бавната работа на скриптовете, тя зависи от вашата интернет връзка. Не казвам, че тя е лоша, а просто, че може свързаността ви към някой сайтове да е по-лоша, отколкото към други. Като цяло е възможно и да сте улучила пикови часове, в които сайтовете са натоварени. Казвам това с чистата съвест, че съм тествал iSOCBOX днес.

Нанесох корекции по настоящите скриптове, както и работя по изработването на скриптове за новите мрежи, които ще бъдат добавени. Единственото, което моля както вас, така и всички потребители е да проявят търпение, защото работя по още 3 проекта паралелно.

С уважение,
Борисов
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Поздравявам Ви за чудесната програма, наистина е много полезна и най-вече пести изключително много време. Бих искал да попитам само как стой въпроса с ъпдейта? Вие ли ще го изпратите, или?
 
От: От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Проблемът обаче е, че от всички социални мрежи при мен доста са бъгнати, изхвърлят ме от системата, защото ме разпознават като спамър (пък аз не съм), или чакането отнема доста време и направо ръчно започвам да въвеждам данните, защото леко се изнервям.

Сред тях са: BG-Avto, Edno23, Ezitura, LekarBG, Letovnik, feedsCraft.com, mamaiaz.com, nishto.net, Pogledni.com,Renebu.com, kafe7 и други, да не ги изброявам всички.

С голямо уважение към труда на Borisov, но предлага атомна бомба на индианци.

Грижа се за някои от горепосочените социалки, така че мога да предположа какво се е случило.

1. Добавяне в тематична социалка на линк, който няма нищо общо. Примерно, добавяте "най-зимните гуми за BMW X5" в класацията за медицински сайтове.
2. Изгаряте не само там, но и в тематичната социалка, която при други обстоятелства дори би Ви поканила за такъв линк (BG-Avto).
3. Заради това изгаряте и в нетематичните социалки тип "EziTura", тъй като поради нарушението от т.1 вече сте в черния списък (банваме url, а не акаунти и IP) и сте аут от цялата ни мрежа, т.е. хората, които самосиндикално (или ползват услугите на събмитъри) публикуват нетематични линкове (за съжаление, над 70% от този вид спамъри са участници от този форум, лесно се разпознават по надписите "seo" в подписите).

Подвеждат се и начинаещите уебмастери, тъй като четат глупости (на прима виста им изглеждат добре) и вместо да бягат като дявол от тамян от атавизмите на пакистанската школа, навлизат вътре и с двата крака. И проблемът дори не е в нашите правила, тъй като модераторите ни прощават понякога или не забелязват. Но алгоритъмът на Гугъл не прощава. И забелязва.
 
От: От: От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте,

Изключително съм радостен да споделя със всички потребители на iSOCBOX, че вече има новя версия на скриптовете и тя е 1.6.

Само след няколко минути ще изпратя имейл на всички активни потребители на iSOCBOX, как и откъде да изтеглят ъпдейта. Ще си позволя да напиша основните подобрения в iSOCBOX v1.6:


- Поправени са всички неработещи мрежи, а тези, който вече не съществуват
са премахнати.

- Добавени са 9 нови мрежи, но имената им ще останат достъпни само за потребителите на iSOCBOX.

Надявам се, да изкажете мнението си за ъпдейта, както и за цялостните си впечатления от пакета.

ВНИМАНИЕ! Ако някой не получи имейл, моля да провери във Junk/Spam папките на своята поща, а ако и там го няма, нека да се свърже с мен чрез скайп.

ВАЖНО! Ако се свързвате с мен чрез скайп, моля предварително да проверите PayPal Email-а с който сте поръчали iSOCBOX и когато ми пишете да ми го кажете, в противен случай няма да бъдете обслужени!


А сега бих искал да дам отговор на следният пост:

С голямо уважение към труда на Borisov, но предлага атомна бомба на индианци.

Грижа се за някои от горепосочените социалки, така че мога да предположа какво се е случило.

1. Добавяне в тематична социалка на линк, който няма нищо общо. Примерно, добавяте "най-зимните гуми за BMW X5" в класацията за медицински сайтове.
2. Изгаряте не само там, но и в тематичната социалка, която при други обстоятелства дори би Ви поканила за такъв линк (BG-Avto).
3. Заради това изгаряте и в нетематичните социалки тип "EziTura", тъй като поради нарушението от т.1 вече сте в черния списък (банваме url, а не акаунти и IP) и сте аут от цялата ни мрежа, т.е. хората, които самосиндикално (или ползват услугите на събмитъри) публикуват нетематични линкове (за съжаление, над 70% от този вид спамъри са участници от този форум, лесно се разпознават по надписите "seo" в подписите).

Подвеждат се и начинаещите уебмастери, тъй като четат глупости (на прима виста им изглеждат добре) и вместо да бягат като дявол от тамян от атавизмите на пакистанската школа, навлизат вътре и с двата крака. И проблемът дори не е в нашите правила, тъй като модераторите ни прощават понякога или не забелязват. Но алгоритъмът на Гугъл не прощава. И забелязва.

Искам да кажа, че няма начин да не се съглася със strana! Напълно го подкрепям в това му мнение и бих искал да цитирам мой стар пост още от началото на темата, чрез което се надявам още веднъж да изразя ясно позицията си спрямо безцелното спамене:

brad1985,
Радвам се, че ще се възползвате от специалната промоционална оферта за Predpriemach.COM, но бих искал да изясня нещо:

iSOCBOX не е създаден с цел самоцелно спамене на социалните мрежи!

Целта на пакета е да улесни и без това заетите до гуша с работа предприемачи, като им позволи да съкрятат колкото е възможно повече досадната процедура по добавяне в социални мрежи.

Иначе, няма нищо лошо да се властва в гугъл :)


С уважение,
Борисов
 
От: От: От: От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Сега тествах новата версия и съм отново доволен от качеството и подръжката на продукта!
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Новата версия е в пъти по-добре. Новите социални мрежи са по-приятни и определено имаше нужда от тях. Браво!
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Много съм доволен от ъпдейта. Продуктът е много добър и има перфектен съпорт. А и този безплатен ъпдейт прави много добро впечатление.

Поздрави на екипа за отличната работа.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Два въпроса.

1.Това еднократна или месечна такса е ?

2. Можете ли да издадете фактура?

Поздрави
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Това е еднократна такса. Фактура мисля, че няма как да ти издадът.

И аз съм много доволен от новата версия на скрипта.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Два въпроса.

1.Това еднократна или месечна такса е ?

2. Можете ли да издадете фактура?

Поздрави

Еднократно се заплаща, даже и ъпдейти се предоставят, когато има такива БЕЗПЛАТНО.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Два въпроса.

1.Това еднократна или месечна такса е ?

2. Можете ли да издадете фактура?

Поздрави

Здравейте,

Минавам директно на въпросите:
1. Да, плащането за тази версия на iSOCBOX е еднократно.
2. Не, за съжжаление не мога да ви издам фактура.

С уважение,
Борисов
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Не е по темата, но коя е детската песничка, която върви като фон от време на време или кой я изпълнява?
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Не е по темата, но коя е детската песничка, която върви като фон от време на време или кой я изпълнява?

Clawfinger - Do What I Say
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Както неведнъж съм казвал, продуктът е страхотен. Новата, 1.6 версия включва в себе си още повече и по-ценни социални мрежи, които могат да ви дадат завидно количество обратни връзки. Редакторът на новини е изключително прост и приятен и добавянето на новина със спиннато съдържание е просто песен. Да не говорим за отзивчивостта на автора. Наложи се да му пиша по два проблема, решението на тях беше готово за минути. За тази цена, софтуер като isocobox си е направо подарък. :)
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Сега, ако измислите и скрипт за съмбит по директории, ще е чудесно. :)
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте,

Минавам директно на въпросите:
1. Да, плащането за тази версия на iSOCBOX е еднократно.
2. Не, за съжжаление не мога да ви издам фактура.

С уважение,
Борисов

За фактурата аз се оправих. Плащането мина успшешно и очакваме "включване" :)
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

За фактурата аз се оправих. Плащането мина успшешно и очакваме "включване" :)

На страницата след плащане има линк return to merchant, където е линка за сваляне на пакета. Ако сте пропуснали да го свалите от там изпратете писмо от мейла, от който сте извършили плащането на Борисов.

Поздрави и успешно ползване на iSOCBOX
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Вече изаползвам програмката. Наистина всичко описано е вярно. В началото имах лек проблем , но с помощта на Борисов всичко беше оправено в рамките на няколко минути.

Препоръчвам този инструмент на всички определено ще ми остава повече свободно време след като го имам.

Бих препоръчал още две мрежи които да се добавят в следващи версии:

http://www.twist.bg/

http://cukni.com/

Успех!!!
 

Горе