IT сайт се продава

ITplace

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
за последен път се опитвам да продам сайта!

url - клик

tyxo - тук

към главния сайт се включва и:

http://directory.itplace.info/

както и соц. мрежа

http://svejo.itplace.info/

(и двете са добавени в списъка на добави.хит.бг)

+ Договорка с инеахост за 1 домейн месечно!

Домейна е PR 2

Посещенията идват от

Search Engines
969.00 (50.57%)
Referring Sites
678.00 (35.39%)
Direct Traffic
269.00 (14.04%)

Цена: 60 лв.
Ако има въпроси, питайте тук или на лс!
 
Каква точно е договорката с инеахост? Половината рекламни поизиции да са техни и да ти дават по едно info домейнче на месец?
 
От: IT сайт се продава

Не бе човека съвсем сериозно си пита за да знае каква му е далаверата ако го купи ;)
 
От: IT сайт се продава

Каква е системата на сайта? А на двете поддиректории? Тези данни от аналитикса за 1 месец ли са?
 
От: IT сайт се продава

Не бе човека съвсем сериозно си пита за да знае каква му е далаверата ако го купи ;)

Дано е така!

Отговарям: банерите на инеахост и два линка - това само което виждате съм сложил! двата не са на ротация защото няма други, иначе може да стане... Дават ми домейн от вида: .нет, .орг, .ком, .биз .инфо, еу (може да пропускам някои)

или вместо домейн може хостинг (за 1 год. от най-малкия план или от втория за 6 месеца-има повече място,трафик и аддон домейн мисля че 5 могат да се сложат)

Каква е системата на сайта? А на двете поддиректории? Тези данни от аналитикса за 1 месец ли са?

Отговарям:
системата на сайта - писана
система на дира - esyndicat (free версия)
системата на соц. мрежа - плигг (free версия)

Ако има нещо, питайте! :)

данните от аналитикса не са от 1 месец а общо! Но не са се променяли от както пусках предната обява (преди няколко седмици)
 
Re: От: IT сайт се продава

Отговарям: банерите на инеахост и два линка - това само което виждате съм сложил! двата не са на ротация защото няма други, иначе може да стане... Дават ми домейн от вида: .нет, .орг, .ком, .биз .инфо, еу (може да пропускам някои)
Искаш да кажеш, че ако взема сайта за 60 лв. и не го пипам изобщо 4 месеца, а всеки месец си регистрирам по един безплатен .com домейн, ще си избия парите само от това? Нещо не ми се вярва... да няма условия със ситен шрифт, които не съм забелязал?

EDIT:>> Абе сайта много често се посещава по ключова дума "itplace.info"... http://www.tyxo.bg/?ID=102518&show=lastse
Потребителите не се ли сещат, че могат да го пишат директно в адрес бара, а не да минават всеки път през гугле? :)
 
От: IT сайт се продава

Искаш да кажеш, че ако взема сайта за 60 лв. и не го пипам изобщо 4 месеца, а всеки месец си регистрирам по един безплатен .com домейн, ще си избия парите само от това? Нещо не ми се вярва... да няма условия със ситен шрифт, които не съм забелязал?

EDIT:>> Абе сайта много често се посещава по ключова дума "itplace.info"... http://www.tyxo.bg/?ID=102518&show=lastse
Потребителите не се ли сещат, че могат да го пишат директно в адрес бара, а не да минават всеки път през гугле? :)

ДА, Гарантирам ти! Условията са само банерите! Не съм подписвал договори за да има ситен шрифт!
Просто ако не искаш да те спонсорират-само 1 мейл и те отписват, сигурен съм че няма да е проблем!
Един домейн аз съм си регстрирал, но не ми трябва вече и един го дадох на някакъв от сайта а други два на мой фр
т.е. до сега съм взел 4 домейна - т.е. преди 4 месеца, можеш да видиш в брояча че е имало двойно по-малко посещания г/д

сайта се посещава по тази дума често защото не исках да слагам линк тук! сложих линк към гоогле, за да е по-лесно!
Но нали не искаш да ми кажеш че тази статистика:
Search Engines
969.00 (50.57%)
Referring Sites
678.00 (35.39%)
Direct Traffic
269.00 (14.04%)

е от това ??!??

Уверявам те, че НЕ Е !

Може да провериш предната ми тема за продаване на сайта, там пак има същата статистика !

Пък и така пуснах обявата и ми е донесла 30-тина уникални! ....

А това за избиването на парите - ест. че може и така да се смята!
Както и така - хостинг 4 лв. месечно*12месеца = 48 лв. - ето ти го сайта за 1 месец ...

П.п. ако не искаш да го купуваш нп, пиши ми на лс ако ти трябва хостинг или домейн
продавам
Starter Хостинг 1 год за 38 лв. от инеахост
Business Хостинг за 6 месеца за за 50 лв. от инахост
или домейн по избор от горните изброени - по-ниска цена от сайта! :)
(не се бъзикам, ако се съгласиш, сайта не се продава ...)

п.п. позлвам Business Хостинг (6 месечен), сложил съм 3 сайта(от общо възможни 5), съпорта е добър и отзивчив(имат лайф чат) а ъплоуда е невероятен(е, айде да не е невероятен но много добър! ако пусна едновременно да се качва в инеа и в хост.бг(където е сайта) няма да мога да разбера кое къде се качва ...)
 
От: IT сайт се продава

.info домейните са 1 смс или 4 лева във ePay , ако знаете от къде да ги купите , половината написано включително и моето мнение е СПАМ !
Относно сайта - има ли приходи и какви са те
 
От: IT сайт се продава

Айде сричай:

И какво като е .инфо домейн ? аз не съм го купил чрез смс както правчт децата в детската градина като теб ... (предполагам) сега не знам на какво се правиш, но просто си видял че другите мразят по някаква причина този вид домейн, дай и ти да кажеш нещо.. все едно си нещо повече от мен... Твоето мнение все едно не си го писал ! Това искам да ти е ясно! Воъбще не му обръщам внимание нито искам да вникна в бебешкия ти мозък да разбера какво искаш да кажеш! По твоята логика предприемач.ком струва 20 лв. ? (домейна е толкова) Тъп си, знаеш ли ?

Домейна го взех защото името беше свободно само с .инфо !

Относно втория ти въпрос - пак си глупак, сигурен съм че няма и 50 лв. да дадеш за сайта! И 1000 лв. да има приходи! Всеки разумен човек би могъл да предположи какви са му приходите... Не смятам да ти отговарям !

Не стига че си загубих и времето да пиша тоз пост, а и нахалства да пита какви приходи има..... ако има голями приходи бих ли го продавал за 50 лв. ? домейн пр2 и системата ? омг

и още нещо :

Ако искаш да ти взема един домейн, какъвто искаш, и когато го направиш пр 2 ми се обади! но за съжаление сигурно няма да съм жив... а ти може да си на преклонна възраст ....


Приемам критики САМО от хора който са се доказали с познания в някоя област..но не и в областа на цс ... да се меташ на стола по цял ден и да се чудиш какво да правиш!
 
От: IT сайт се продава

Какво стана със сайта гледам от няколко дни е почти умрял
 
От: IT сайт се продава

имах проблем с базара данни
на този хост съм сложил още няколко сайта и какво правих... стана мазало..

добре че беше съпорта ....

иначе сайта ако някой се занимава с него и пише уроци поне 1 на два - три дена, сайта ще потръгне!

ще помогне и това че сайта се открива по доста кл. думи на предни позиции.
 

Горе