It`s darby day!

От: It`s darby day!

На мачовете ходят част от истинските фенове - всичката останала помия е такива каквито описах вече.
Нормалните хора почти не ходят по мачове.

И то заради тези които си разменят реплики по между си от типа - да ти е*ба майката!
и как да е различно след като те са по-голямата част - над 90% минимум 8)
 
От: It`s darby day!

На мачовете ходят част от истинските фенове - всичката останала помия е такива каквито описах вече.
Нормалните хора почти не ходят по мачове.

И то заради тези които си разменят реплики по между си от типа - да ти е*ба майката!
и как да е различно след като те са по-голямата част - над 90% минимум 8)

Кога го прави това социологическо проучване? Ти въобще стъпвал ли си на стадион?
 
От: It`s darby day!

На мачовете ходят част от истинските фенове - всичката останала помия е такива каквито описах вече.
Нормалните хора почти не ходят по мачове.

И то заради тези които си разменят реплики по между си от типа - да ти е*ба майката!
и как да е различно след като те са по-голямата част - над 90% минимум 8)

Братле, работи които не са ти ясни по-добре не ги коментирай.
От 10 години ходя активно по мачове (не съм нито левскар, нито цскар), мога да кажа със сигурност, че футболните фенове са може би най-будното общество в България.Никоя младежка организация, да не говорим за студентска такава не може да се сравни с тях.

Примери мога да ти дам много...факта, че управляващите, заедно с медиите ВИНАГИ са се опитвали да искарат феновете виновни за случващото се в страната говори само едно...
 
От: It`s darby day!

Голяма част от феновете в агитките са необходимият коректив, тъй като те единствено казват нещата, такива каквито са. Разбира се има и утайки, но те са малцинство.

Момчетата и момичетата, които се бият с автобуси и други превозни средства от градския транспорт, не са футболни фенове, а просто травмирани деца, които избиват агресия.

Ком. власта има изгода от футболните фенове, защото ако нещо някъде се случи по митинги, стачки и така нататък спокойно могат да хвърлят вината точно на тези "лумпени". Едно време инакомислещите са били определяни като хулигани, макар че са били писатели, поети, инжинери и прочие. Нали се сещаш, че на червените не им трябват будни хора, а такива, които посещават контрапротести тип ала съвременните автори като Мишо ШамаНа и прочие БГ гангста рапъри.

Скандиране "Червени боклуци" - това са футболни фенове, хвърлен домат - това са футболни фенове, скандал с ром, това са футболни фенове ...

Някой зададе ли въпроса, защо се лепят етикети. Преди да си футболен фен си част от обществото, майка ми обича футбола, приятелката ми и тя го обича, те са футболни фенове, респективно за червените интелектуалци те са престъпници. Недай боже да снимат майка ми на футболен мач и след това на протеста ... Тогава вече цялто семейство сме криминално проявени ... На някой май така му изнася!

P.S.

Те тия същите фенове ходят и на баскетбол, волейбол и хокей, защо не им викат баскетболни или хокейни фенове. Тесногърдието на изедниците в ляво стигна до там, че създадоха отделно общество, което руши реномето на държавата и това са футболните фенове. Айде стига с тия фенове бе, всички се правите на по католици от папата и хората, които им е останало едничкото удовлоствие да подкрепят любимия отбор са ви виновни за гнилата съдба на държавицата ни. Много от писачите тука биха мечтали да могат да обявяват свободно позициите си както го правят лумпените на стадиона, ама нейсе ... Има много време да правиме мирни протести и да разиграваме театри на площад Независимост, само че ние не сме независими, защото робуваме на една държава много далеч от България.

Докато се научим, че за съдбата си сме виновни само и единствено ние ще духаме супата от сини, червени, жълти и бембени е това е истината, а не да си говориме за ланския снЕг.

Поздрави за всички журналисти във форума, добри сте щом сте убедили толкова много хора в невероятните си тези АШКОЛСУН ДРУГАРИ!
 
Последно редактирано:
От: It`s darby day!

@bgtifo и аз мисля, че тези които описваш НЕ са футболни фенове. Но тогава идва въпросът защо ходят на мачове?
аз вече отговорих на него :)
 
От: It`s darby day!

Вие тука тотално се объркахте. Футболен фен е всеки които гледа футбол а това дали като ходи на мач троши и създава безредици е съвсем отделен тип човек и този човек пак е футболен фен щом ходи на стадиона.
 

Горе