Jordan Belfort в България!

Force

Active Member
"Джордан Белфърт, популярен като Вълкът от Уолстрийт, пристига в България на 7 април. Той ще проведе целодневно обучение на тема „Техники за продажби и убеждаване по системата на Джордан Белфърт” в Sofia Event Center."

Някой обмисля ли да присъства на събитието? Ако си купите билет до 10.02 получавате -10% отстъпка. Аз съм там и може да се съберем колегите от форума, ако има и други желаещи.
 
От: Jordan Belfort в България!

Bernie Madoff няма ли и той да изнесе някоя лекция. :) Belfort си е обикновен престъпник, който си вярваше че цял живот ще успява да мине между капките. За разлика от други съмнителни финансисти, Jordan често се появяваше по телевизията и затова решиха чак филм да направят за него.
След речта му в Дъблин миналата година, цялата аудитория го освирка. Не очаквам да е на по-високо ниво в София, но ще видим. :)
 
От: Jordan Belfort в България!

@Емил, може да е престъпник, но човека определено може да продава. Който има възможност да ходи, заслужава си, а цената като гледам е в пъти по-ниска отколкото ако ходите, докато е в Германия или Англия.
 
Re: От: Jordan Belfort в България!

@Емил, може да е престъпник, но човека определено може да продава. Който има възможност да ходи, заслужава си, а цената като гледам е в пъти по-ниска отколкото ако ходите, докато е в Германия или Англия.

То по тази логика даходим на семинари, с лектори ЦЦ, Алексей Петров, Митьо Очите, и др. То и те нищо, че са престъпници може да си заслужава. Дори малко по-реалистични методи знаят. :)
 
От: Re: От: Jordan Belfort в България!

То по тази логика даходим на семинари, с лектори ЦЦ, Алексей Петров, Митьо Очите, и др. То и те нищо, че са престъпници може да си заслужава. Дори малко по-реалистични методи знаят. :)

От всеки може да се научи нещо, независимо дали е престъпник или не.

Той не те учи как да крадеш пари, а те учи как да продаваш. Успял е да извърши престъплението (продаване на акции + пъмп анд дъмп), чрез невероятните си умения. Човека определено знае как да продава продукти.

Може да използваш умението да продаваш за добро, като продаваш качествени продукти, може да го използваш за лошо, като продаваш некачествени продукти. Той е направил, грешката да продава некачествени продукти и си е платил за това, чрез ходене в затвора. Ти може да използваш същото умение, да продаваш, но да продаваш нещо качествено и да станеш богат без да ходиш в затвора.
 
От: Jordan Belfort в България!

Абе защо ми се струва че темата е сериозно окастрена ??? Некой спонсор ли изпищя та изтрихте една торба постове
 
От: Jordan Belfort в България!

Не. Май имаше друга тема някъде за това, но не мога да я намеря. Явно там си видял другите постове.
 
От: Jordan Belfort в България!

Няма друга тема - Това е темата но са изрязали половината от постовете за това ще се повторя само че този път малко по остро и високо

ТРЯБВА ДА СИ МАЛОУМЕН ЗА ДА ДАВАШ ПАРИ ДА ТЕ УЧИ ЧОВЕК ДЕТО Е БИЛ В ЗАТВОРА
 
От: Jordan Belfort в България!

Защото търсачката на форума е под всякаква критика и не я ползвам - Като ми се наложи да търся ползвам гугле и пиша предприемач

А това че има втора тема не пречи да си напиша мнението и в нея
 
От: Jordan Belfort в България!

Няма друга тема - Това е темата но са изрязали половината от постовете за това ще се повторя само че този път малко по остро и високо

ТРЯБВА ДА СИ МАЛОУМЕН ЗА ДА ДАВАШ ПАРИ ДА ТЕ УЧИ ЧОВЕК ДЕТО Е БИЛ В ЗАТВОРА

Нещата не са черни или бели, в повечето случаи са сиви. Той говори за това как се продават неща, а не как се мами.

С подобно мислене, до никъде не се стига.
 
От: Jordan Belfort в България!

Нещата не са черни или бели, в повечето случаи са сиви. Той говори за това как се продават неща, а не как се мами.

С подобно мислене, до никъде не се стига.

Как се продават нещата - Ако филма е точен много ясно се видя как - Лъжеше инвеститорите - Ако това ви липсва ходете му дайте по някой лев да ви научи - Аз лично бих дал пари да слушам Бъфет, но разни хора разни идеали.
 
От: От: Jordan Belfort в България!

Как се продават нещата - Ако филма е точен много ясно се видя как - Лъжеше инвеститорите - Ако това ви липсва ходете му дайте по някой лев да ви научи - Аз лично бих дал пари да слушам Бъфет, но разни хора разни идеали.

Аз бих далк пари и на Бъфет и на Джордан, защо трябва да е едното или другото?

Да лъже инвеститорите, но все пак има умения да продава, защото дори така не е лесно. Пък и преди това и други са го правили, но никой не го направил толкова добре, колкото него, така че има нещо, което може да се научи от него.
 

Горе