Kак да имам продажби

Re: как да имам продажби

е отнема време :) а и не ти трабва голям трафик , трябва ти таргетиран трафик - може и да са много малко но ако търсят това което имаш на сайта рекламата ще конвертира в продажби и ще получиш комисонанна
 
От: как да имам продажби

godaddy.com
Виж ще ти кажа моята стратегия в маркетинга с 1 продукт
http://beststopsmoke.com - главните keywords , с които бутам са ELECTRON Cigarette
Сайта е перфектно оптимизиран , сменено съдържанието ,алт на изображенията,keywords навсякъде и така . Вече е на първите позиции по ключувите думи , които искам . Няма продажби , имам посещения от някои търсачки , предполагам с времето ще се ранкне още .
http://electroncigarettes.blogspot.com/ - или beststopsmoke.org , ще се бори за ELECTRONIC CIGARETTES и ще е пълен с articles , и ще води към сайта, тоест сателитка за думата - ELECTRONIC .
След 2-3 месеца ще направя и друг сателитен блог с keywords главно - QUIT SMOKING,и така нататък за спирането от цигарите.
 
От: как да имам продажби

защото от 3-4 дни е ранкнат добре , но това не е важно , с предния пост исках да покажа ,че keywords избора е много важен , като гледам нито h1 ,нито h2 имаш , нито meta keywords , нито името на блога ти включва името на продукта, или "weight lose" . Направо се откажи от тоя блог
 
От: как да имам продажби

в самата статия за който искам да са ключови думи така ли

да, ако ключовата ти дума е "електронни цигари" сложи я в h1 или h2 или я форматирай с болд поне. те таг облаците за това са измислени

може дори да се направиш на тарикат и от вътрешна страница да линкнеш през ключовите думи главната или още по добре друга вътрешна. например от статията за електронни цигари линкваш тази за отказване от пушенето и обратно
 
От: как да имам продажби

За подчертаване на ключовите думи ползвай strong тага, по-голям ефект има отколкото <b>. А може ида си го форматираш в css, за да не се отличава от нормалният фонт, само гледай да не прекаляваш с използването му :)
 
От: как да имам продажби

виж irgnet какво е писал - за предпочитане е стронг как се прави
<strong>така се прави</strong> това с css-а на тоя етап го пропусни - по-сложно е за начинаещ а и не ти е тумнало.
 

Горе