Kак да имам продажби

От: как да имам продажби

Трябват ти ПОСЕЩЕНИЯ !!! Според мен е нужно дизайна да е на ниво, но не и чак перфектен. Важо е да му докараш трафик на сайта и най-добре ако той е таргетиран
 
От: как да имам продажби

Пишеш ли в разни женски форуми? Намери някакви англоезични такива и стани активен участник, като не се натрапвай и не пускай директно линкове към сайта си, а просто си пиши с хората и сложи един линк в подписа си. Може и в повече форуми да се регнеш, но ще ти е трудно да следиш какво става.
 
От: как да имам продажби

виж по кои ключуви думи се бориш и прегледай на коя позоция си ...
 
От: как да имам продажби

а мога ли да си напиша статия на български и след това да я преведа на английски през google translate ???

Можеш и на испански да я преведеш ако искаш ама няма да е граматически правилно написана. Резултата ще е такъв да ти го покажа нагледно:lol::

Код:
http://www.vbox7.com/play:3f390d6e
 
От: как да имам продажби

За да имаш трафик трябва да добавяш ново и уникално съдържание колкото се може по-често. като се понасъбере трафик може да минеш на веднъж седмично. Само с линкове не става работата. :)

Затова и много хора нямат продажби, защото вземат един готов темплейт, пренаписват му текста, малко линкове и чакат. Нямали ново съдържание ще има доста да си почакат. :)
 

Горе