Kак да имам продажби

От: как да имам продажби

Направи си няколко блога и след като ги развиеш линкни.. Тук поддомейнът още куца.
 
От: как да имам продажби

Като за начало ако продаваш нещо, едва ли някой, ще обърне внимание на блог! Забелязах, че няма и трафик към сайта! Нужна е реклама! Има доста за изпипване :)
 
От: как да имам продажби

E kъде рекламирате бе хора,колко пари хар4ите за реклама?Гледам гугъла иска някъде до 5$ на клик!!Аз си мисля 4е за да има продажби,трябва да имаш поне 1000 посещения на сайта дневно Ееее-5000$ на ден ли трябва да давам за реклама??Не съм Рокфелер все пак..Имам около 10-15 посещения на ден,няма и толкова:( Нищо не мога да продам,един реферал нямам за един месец ве4е...:(....Два сайта си направих,но.....няма,не става.Някой може ли да помогне? Блога ми е...
www.jessica-moneyfromtheweb.blogspot.com

Сигурно ще кажете 4е съм мятал боя от 5 метра по платно....добре,сигурно е така,никой не се е родил нау4ен.Как да го преправя?Как да го преработя? Смейте ми се колкото си искате,бъзикайте ме,само помогнете моля...
 
От: как да имам продажби

прочети повече преди....
всички си мислим че знем всичко, но като ти опре яйцето...
и излиза кашааа
 
От: Kак да имам продажби

Продажби може да имате - ако сте продавач. Това е. Продавача продава - не лапа мухи. Продават най-много тези, които могат да обработват най-много продажби :) - ако ви кажа, че си купих пералнята от продажба на мартеници в София - кв. Слатина - пазаро. Май няма да ми повярвате, инвестирах под 100 - купих си я за 600 лв. Е 500 лв добра продажба ли е. Е мръзнехме с жена ми - ставахме в 5 - ама далаверата е на улицата и в интернет. Далавера за хора, които продават. После направихме и магазин за мартеници в интернет. Изкарах луди пари - все пак 6 лв е 1 кг прежда - айде 8 лв. А ако купя цял чувал ми пада на 3 лв парчето.

Хванах майка ми и баба ми и аз правех мартеници и жена ми правеше мартеници. Подбих пазара на всички и изядох каймака.

Но продавах най-много защото обработвах най-много клиенти. Стоката сама ги привличаше...................

Сега не ми се занимава с това. Станах мързелив - ама пералната още си работи :)
 
От: Kак да имам продажби

Инвестирай в нещо сериозно, уникално и качествено. С това което показваш, няма как да спечелиш.
 
От: От: как да имам продажби

Трябва да имаш правилния начин да го рекламираш и да набереш 100 процента това което искаш да продадеш!
 
От: Kак да имам продажби

Да ти кажа честно, най-разумно е да имаш самостоятелен домейн.
Избери си друго име на домейна, име, което се търси и е свързано с това, което продаваш.
Смени си заглавието, защото с това няма как да те намерят...особено в тази ниша :)
А статиите са абсолютно неразбираеми. Личи, че са писани със софтуеър...
 
От: Kак да имам продажби

Здравей, мога да ти предложа вариант, с който да рекламираш и в същото време да печелиш, независимо от успешността на рекламната ти кампания :) Аз се занимавам с онлайн бизнес и маркетинг :) За повече инфо, пиши ми лично или на скайп - bgmapper , facebook.com/nedelinm - или във фейсбук :)
 
От: Kак да имам продажби

и на мен не ми харесва особено дизайна, трябва да се доизкусури още
 

Горе