Lifebox1 част II

vbogoev

New Member
Здравейте,

гледах сега новините по БТВ някви ученици създали ,разбирате ли, "българския вариант на фейсбук" (Не мога да намеря линк сега от репортажа, ама като успея ще го кача).

Може ли да е толкова ограничена тази телевизия не знам... Ако всяка социалка я даваха по новините за друго нямаше да има време...

Възмутен съм!
 
От: Lifebox1 част II

дам и аз се смях като видях тиизъра(там както му викат) зърнах некви пишлимета и някви смешни неща на монитора им там ..... който го има да даде линк че няма кво правя сега преди да заспа :D
 
От: Lifebox1 част II

Преди бе друго, а преди това имаше некъв дето пак пусна такова нещо и след репортажа му скапа сървъра и така месеци бе " server not found "
 
От: Lifebox1 част II

Корифеи бе! Забелязах, че тук някои хора ги наричат нежно и гальовно "Бунак ТВ", но за мен те са си просто ьТВ. Единствено филми може да се гледат там. За спорта само едно си знаят, едно си баят - МанЮ и Барса. Не че нещо, ама и други хора има на тоя свят. Новини - без коментар!!! Ай, че се отплеснах...
 
Код:
http://bg.share-it.tk/

И някой вече им е*а мамата :Д

Едит: Готово ;)
 
Последно редактирано:
От: Lifebox1 част II

:D :D ShareIt верно така се казва, не знаех че е толко куц домейна обаче... Защо се излагат тия хора, така не си правят реклама, а точно обратното привличат хората да им съборят смешния сайт :/

Същото стана и с лафбокс1 1 ден след като го даваха по ТВ сайта беше хакнат, в момента не знам дали още е жив... :D

Тази телевизия просто съвсем ме отчая :D

PS Нямам нищо против пичовете, нека да си правят соц. мрежи, живи и здрави да са и дано им потръгне, обаче да ни занимават всички с такъв проект лично на мен не ми се нрави... Има толкова по-хубави (и развити) проекти, на които никой не им обръща внимание освен ако не налееш куп пари, а тука с 80 рег. потребители и вече по новините... :D
 
Последно редактирано:
От: Lifebox1 част II

Леле то по-гадно от това което видях от тв-то за миг

Който има желзни нерви за да регне, да прати един скрийншот
 
От: Lifebox1 част II

Леле то по-гадно от това което видях от тв-то за миг

Който има желзни нерви за да регне, да прати един скрийншот
cc.jpg

Аз не се сдържах, просто трябваше да го видя :D :D
 
Re: От: Lifebox1 част II

:D :D ShareIt верно така се казва, не знаех че е толко куц домейна обаче... Защо се излагат тия хора, така не си правят реклама, а точно обратното привличат хората да им съборят смешния сайт :/

Същото стана и с лафбокс1 1 ден след като го даваха по ТВ сайта беше хакнат, в момента не знам дали още е жив... :D

Тази телевизия просто съвсем ме отчая :D

PS Нямам нищо против пичовете, нека да си правят соц. мрежи, живи и здрави да са и дано им потръгне, обаче да ни занимават всички с такъв проект лично на мен не ми се нрави... Има толкова по-хубави (и развити) проекти, на които никой не им обръща внимание освен ако не налееш куп пари, а тука с 80 рег. потребители и вече по новините... :D


лйфбокса не го хакнаха аз доколкото си спомням излезе че не само ползват нулната версия на joomla social ами и нулната версия на темплейта (00):D ги бяха нарепортвали и всеки хостинг би те спрял при такива условия или се спряха сами за да избегнат по тежки последствия...
 
Re: От: Lifebox1 част II

мислите ли че сайта е достатъчно хубав че заслужават линк от форума ако да нека си седи ако не може да си едитнете постовете на неив линк ...
 
От: Lifebox1 част II

сега и аз го гледайх и викам да вляза да видя има ли тема?

някакво лайне и един снайперист
имали 60 регнати
от тях 30 бота..
хакерски атаки чудесиии
то трябва сериал да заснемат?
изобщо защо за трети път дават такава новина?
 
От: Lifebox1 част II

Не че нещо но собственика на Lifebox1 (предния) има рег тук :D
но не може да се сравнява с това което са направили сега :D поне домейн да бяха купили :D
 
От: Lifebox1 част II


Постепенно обаче започват да се присъединяват и хора от чужбина. Оттам идват и първите хакерски атаки, на които засега системата издържа. Дали двамата приятели от Свиленград ще натрупат богатство, подобно на милиардите които донесе Фейсбук на Марк Зукърбърг, времето ще покаже. Засега обаче момчетата го карат по- пестеливо. От създаването си ShareIT им струва по 1,20 лева на месец - толкова плащат за сървъра, който използват.

:D :D :D :D :D
 
От: Lifebox1 част II

Добре де БТВ-то толкова ли са го ударили през простото, то ако е така всички колеги дето се занимват с музикални и видео сайтове, са собствненици на българския аналаг на Itunes/Youtube a всичките дето пишат статити са с контракт да пишат за CNBC, BBC, CNN, Financial Times, Wall street journal и правят успоредно снимки за National Geographic - e***ти мизерията заклевам се
 
Re: От: Lifebox1 част II

Добре де БТВ-то толкова ли са го ударили през простото, то ако е така всички колеги дето се занимват с музикални и видео сайтове, са собствненици на българския аналаг на Itunes/Youtube a всичките дето пишат статити са с контракт да пишат за CNBC, BBC, CNN, Financial Times, Wall street journal и правят успоредно снимки за National Geographic - e***ти мизерията заклевам се

черешката на тортата при БТв била като са давали за печелене от интернет и дали бъксове (не съм го гледал Блинки ми разказа) няма да дадът някои сериозен форум...
 
От: Lifebox1 част II

хахахах сериозно ли бе Куул,

Е верно тези ми скриха шапката!!!
 
Добре, че не са направили частта със сериозния домейн.
Представяш ли си тоя смс хостер за колко време ще фалира, като му изядат ресурсите бг-кравите гледали новините :Д
 

Горе