Money Maker v13 - Започнете да правите пари онлайн сега! :)

D.Ivanov

Well-Known Member
Напоследък наблюдавам здраво нахлуване на нови потребители, които искат да започнат да правят сериозни пари от интернет и то веднага. Доста станаха темите като:

"Регистрирах се днес във форума, е кажете как се правят пари от интернет."

"Нов потребител съм, моля кажете какво да правя, за да започна и аз да изкарвам пари от интернет."

"Къде да цъкам, за да печеля и аз? "

....и още куп такива изречения.

Е, тази тема е за всички НОВАЦИ в интернет бизнеса, които са чували, че от интернет се печели бързо и лесно. Прави сте! Не сте в грешка!

Просто теглите Money Maker v13, оставяте програмата да работи и гледате как банковата ви сметка расте!

П.С. (за стари членове от форума :)) Вдъхнових се да пусна тази тема от един пост в BHW. Много ми е интересно какви въпроси ще възникнат.
 
От: Money Maker v13 - Започнете да правите пари онлайн сега! :)

Какво е Money Maker v13?

Ти колко пари си изкарал и получил?
 
От: Money Maker v13 - Започнете да правите пари онлайн сега! :)

Какво е Money Maker v13?

Ти колко пари си изкарал и получил?

Само за новаци е, ти си Hustla, знаеш отговора :).
 
От: Money Maker v13 - Започнете да правите пари онлайн сега! :)

искаш да кажеш за рибоци :)
 
Пускаш 10 такива програми и правиш по 100,000,000 лева на месец.
Супер изгодно е!

Купете го само сега за 100,000,000,000,000 лева!
Ако го купите до 5 минути, ще получите БОНУС, ВТОРИ такъв софтуер!

Използвайте и ТОЗИ УНИКАЛЕН код за ОТСТЪПКА и ще спестите цели: 10 лева!

Купете го СЕГА!!!
 
От: Money Maker v13 - Започнете да правите пари онлайн сега! :)

Програма с голям набор шаблони за различните валути. Само слагате стойността на банкнотата и избирате валута. Това е !
ПП: Нужен ви е принтер.
 
От: Money Maker v13 - Започнете да правите пари онлайн сега! :)

Ето ти Money Maker v2013 photo_verybig_703660.jpg
 
От: Money Maker v13 - Започнете да правите пари онлайн сега! :)

какви въпроси може да изникнат? това е може би най-малоумната тема от създаването на форума...
 
От: Money Maker v13 - Започнете да правите пари онлайн сега! :)

Само за новаци е, ти си Hustla, знаеш отговора :).
Ясно, тролваш.
 
От: Money Maker v13 - Започнете да правите пари онлайн сега! :)

Дали имат опция не за банкова сметка, а от пощата да ми ги носят на село, както носят пенсиите там!?
 
От: Money Maker v13 - Започнете да правите пари онлайн сега! :)

Това се дължи от кампанията и няма да е зле да им помогмем с каквото можем, защото утре от тях ще търсим помощ. ;)

Не знам какво толкова странно има в това, че някой иска да прави пари. :) Ама честно. Нали не очаквате тук да влезе някой, който да е на вашето ниво. Ако е така, то определено няма да пусне такава тема. Ако ще е по-лесно за тези, които смятат, че им е бреме, ето един съвет. Отваряте един word документ, правите един шаблон, който ще използвате в такиеа теми и това е. Ако имате желание да помогнете, това вече е друго. А ако случайно не ви е на нивото, поне аз да помоля да репортнете темата със събджект "новобранец" или нещо такова. Аз ще се оправя натам. Токувиж съм и успял да хвана подобна тела измежду десете лични, в които опитните тук са си сбъркали я темата, я някоя буква или имат лични драми с други потребители.

Ако аз започна така да режа на лични какво ще се случи?

Не искам да прозвуча грубо и с нападки, ама всеки може да бъде препратен добронамерено към нещо да чете с добър тон и с не повече от десет натискания на клавиатурата. И да не си задаваме въпроси, а да си помагаме.
 
От: Money Maker v13 - Започнете да правите пари онлайн сега! :)

Следващият път, ако видя такава тема, ще се раздават червени репутации. Този път ще се спра, защото явно не е наясно момчето за какво се събираме тук от 8 години вече. Нищо, следващият ще отнесе всичко. Да се знае. Големи терикати...питат хората. Поне едно "чети" им кажи.

С поща ще пращали пари??? Да видим ти как ще увиснеш с темата за RSS събмишъните. :)
 
От: Money Maker v13 - Започнете да правите пари онлайн сега! :)

В тази тема $INeed$ не видях нищо сериозно, че да отгварям точно. И що има ембарго на отговорите във форумите ли ?
 
От: Money Maker v13 - Започнете да правите пари онлайн сега! :)

В тази тема $INeed$ не видях нищо сериозно, че да отгварям точно. И що има ембарго на отговорите във форумите ли ?

Не бе, няма нищо общо с това да се пишат мнения. Направи ми лишо впечатление това, че подигравателно се гледа на подобни призири за помощ. Определено не са от най-читавите, но всеки са зададени тук, за да захапе нещо някъде. Ако мислите, че в другите форуми някой ще се наеме да им седне и да им обяснява търпеливо, жестоко се лъжете. Там всеки се прави от велик на по-велик, което е т.нар бг комплекс на всезнаещия. Темата не само е несеризна, но и грам не мисля, че и е мястото тук.
 
От: Money Maker v13 - Започнете да правите пари онлайн сега! :)

Абе копеле ние го теглим това, ама то кат се разпищеха едни серени за вируси , копеле побеснях и кат го заблъсках компиотъра и то зе че умре. Ся ко праим?
 

Горе