netsurfer - много кофти отношение!

Статус
Not open for further replies.
От: netsurfer - много кофти отношение!

Бата мата ... ако и в сериозните теми имаше по толкова мнения за толкова кратко време .......
 
Re: От: netsurfer - много кофти отношение!

Дори не е селска кръчма, защото няма качествен хейт, каквато беше примерно темата между амон и никс. Това това е голяма скука. Или се хранете подобаващо, за да има храна за нас сиирджиите или спирайте.

Няма и ракия! :(
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

От една страна старите баби и дядовци казват, че е по-добре да мълчиш с риск да те помислят за глупак, отколкото да проговориш и да разсееш всякакви съмнения. От друга страна старите баби и дядовци гласуват само за БСП, тъй че думите им трябва да се вземат винаги под съмнение. Това, което искам да кажа е, че дойде ракиено време и каквото и да се напише вече в тая тема няма как да е спам или офтопик :)
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

netsurfer го нямаше 2 седмици във форума,но като му трябвахме отговаряше на минутата :shock: Спрете да парадирате с "имане".Хора,които са десетки пъти по-богати от вас ако се държат така трябва да смятат останалите за нищожества,но пък те и затова са толкова по-богати,защото не са комплексари :)

П.С.test,от мен имаш репутация за това си изказване "От една страна старите баби и дядовци казват, че е по-добре да мълчиш с риск да те помислят за глупак, отколкото да проговориш и да разсееш всякакви съмнения. От друга страна старите баби и дядовци гласуват само за БСП, тъй че думите им трябва да се вземат винаги под съмнение." :D :D Просто ме разби!
 
Последно редактирано:
Re: От: netsurfer - много кофти отношение!

Дори не е селска кръчма, защото няма качествен хейт, каквато беше примерно темата между амон и никс. Това това е голяма скука. Или се хранете подобаващо, за да има храна за нас сиирджиите или спирайте.
Подкрепям. То и като хейт не може да се определи, но пък и нетсърфъра не осъзнава колко се излага в тази тема..
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

Марджо, язък дето толкова го кри тоя сайт майна :lol:
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

Момчета и момичета от тази тема, всички сте за завиждане. Виждам само, че имате много свободно време, което пък означава, че всичко ви е наредено и нямате какво да правите.

А ние обикновените хора имаме да си редим живота, да не говорим за липсата на време. :)
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

Момчета и момичета от тази тема, всички сте за завиждане. Виждам само, че имате много свободно време, което пък означава, че всичко ви е наредено и нямате какво да правите.

А ние обикновените хора имаме да си редим живота, да не говорим за липсата на време. :)
Осъзнаваш ли, че току що изгуби 1 минута, за да напишеш това мнение? :mrgreen:
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

Осъзнаваш ли, че току що изгуби 1 минута, за да напишеш това мнение? :mrgreen:

пу чи си ... ни мислиш дева, ми нали за да компенсира ши си легни една минута по късно бре. оуууууу
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

пу чи си ... ни мислиш дева, ми нали за да компенсира ши си легни една минута по късно бре. оуууууу


па и нетюзер... то гранд гранд ама много ретро модела ля :)
виж аудито много приятно такова заоблено харно...ако бях 70 кила надолу и 15 години назад... па ако бях и женско, щях да ти се натисна да ме повозиш...
на жената черокито 100 пъти по харно от тоя гранд...
много грозен го направили гранда. новия модел по-хубав. Важното е да имаш повече място в долапя. да си носиш кърпички, като караш и гледаш разхода и ревеш да се духаш :)
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

Аудито има нужда от нови амортисьори. Единствено това ме човръкна в тая тема.
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

Марджо, язък дето толкова го кри тоя сайт майна :lol:
Аз не го криех,ама просто ми беше някак странно ти да ми нареждаш какво да правя :)
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

Аудито има нужда от нови амортисьори. Единствено това ме човръкна в тая тема.
Аудито е с въздушно окачване и с натискане на копчета става високо, не се притеснявай :)
па и нетюзер... то гранд гранд ама много ретро модела ля :)
виж аудито много приятно такова заоблено харно...ако бях 70 кила надолу и 15 години назад... па ако бях и женско, щях да ти се натисна да ме повозиш...
на жената черокито 100 пъти по харно от тоя гранд...
много грозен го направили гранда. новия модел по-хубав. Важното е да имаш повече място в долапя. да си носиш кърпички, като караш и гледаш разхода и ревеш да се духаш :)
Мечтай си амуне, мечтай си ... коя година е чероките, 2003-та, 2004-та?? :p
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

Аз не го криех,ама просто ми беше някак странно ти да ми нареждаш какво да правя :)
Не се прай майна, гонеше те параноята :lol:

behind every successful person lies a pack of haters
Behind every woman lies a man staring at her ass :arrow:
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

Аз не го криех,ама просто ми беше някак странно ти да ми нареждаш какво да правя :)
Гледам са изтрили линка към bit.ly, трафика който си получил е едва 700, да те ожали човек ...
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

Не е учтиво да си говорите за неща дето само вие знаете.
Дайте линк.
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

Абе имаше една тема, в която аз го обвинявах, че е един мизерник (не е бил той, ама се държеше подозрително), а пък той не искаше да ми докаже, че не е и да ми покаже сайта си щото уж сме били конкуренти и да не го избомбя. Някъде във фейсбук раздела е май. Сега нетсърфъра им храни сайтовете с трафик и видях кой му е сайта. УЖАС! :lol:
 
Статус
Not open for further replies.

Горе