netsurfer - много кофти отношение!

Статус
Not open for further replies.
От: netsurfer - много кофти отношение!

Мечтай си амуне, мечтай си ... коя година е чероките, 2003-та, 2004-та?? :p

Обиждаш ме :(

черока е по нов от аудито, а и по скъп :)
а гранда е на по малко от половината цена,
нямаш база да ги сравняваш

:( ти сега и за лаптопа ще кажеш така...
ама ти грее ламарината на еъра можеш яйца да пържиш.
па мойто виж го пуканка тая седмица го докараха у бълхерия :)
http://www.google.bg/imgres?q=acer+...art=0&ndsp=66&ved=1t:429,r:3,s:0&tx=133&ty=82


д
ай по една линийка да мерим :)

супер тема за събота и неделя, мерси на започналите я :)
 
Последно редактирано:
От: netsurfer - много кофти отношение!

Обиждаш ме :(

черока е по нов от аудито, а и по скъп :)
а гранда е на по малко от половината цена,
нямаш база да ги сравняваш

:( ти сега и за лаптопа ще кажеш така...
ама ти грее ламарината на еъра можеш яйца да пържиш.
па мойто виж го пуканка тая седмица го докараха у бълхерия :)
http://www.google.bg/imgres?q=acer+...art=0&ndsp=66&ved=1t:429,r:3,s:0&tx=133&ty=82


д
ай по една линийка да мерим :)

супер тема за събота и неделя, мерси на започналите я :)
Хаха, за черока само може да си мечтаеш да е по-скъп и по-нов от аудито, Гранда го имам и от 3 години, аудито от повече от 2, а кабриото от около 4 години.
A за Acer-а само като му видях резолюцията и ме изби на смях, как само не те е срам да го сравняваш с apple ..
Като гледам всичките му харектеристика са доста под air-a,а за цената няма да коментирам ... доста надолу е от тази на apple-a :p
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

Хаха, за черока само може да си мечтаеш да е по-скъп и по-нов от аудито, Гранда го имам и от 3 години, аудито от повече от 2, а кабриото от около 4 години.
A за Acer-а само като му видях резолюцията и ме изби на смях, как само не те е срам да го сравняваш с apple ..
Като гледам всичките му харектеристика са доста под air-a,а за цената няма да коментирам ... доста надолу е от тази на apple-a :p

Какво като ейсъра е по евтин от епъла? Не може по-евтиното да е по-хубаво ли?
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

Обиждаш ме :(

черока е по нов от аудито, а и по скъп :)
а гранда е на по малко от половината цена,
нямаш база да ги сравняваш

В другата тема пишеш,че бил живял в квартирка с тв и комп,не било важно за един младеж да си вози задника в кола,пък тук се надцаква кой каква таратайка карал.Абе и ти си драскаш,колкото да не заспиш...
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

В другата тема пишеш,че бил живял в квартирка с тв и комп,не било важно за един младеж да си вози задника в кола,пък тук се надцаква кой каква таратайка карал.Абе и ти си драскаш,колкото да не заспиш...


Всъщност нямам шофьорска книжка :) и не ми пука за кола :)
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

Я, гледам че тука се фалите кой кво има... чекай и аз да се набутам при големите да пофала и аз
Trabant_0.jpeg
Туй ми е колата, па отзаде ми е квартирата дека живея. Е малко проблеми с нета и тока имам, ма криза ко да праиш:)
zastava_128b.jpg
На жената колата малко по-нов модел е земах, така червеничка на цвят да се радва мацката... ма малко зе да избелява от слънцето цвета, та че требва сега па да влизам в разход и да зема малко латекс да е омажа тия дни.
8050.jpg
Туй ми лапатопа:) малко ми е тегаво кат легна и зема монитора у скута,че понатежава ама вече му посвикнах.

$(KGrHqUOKiME31cufW6YBN+ik+Q(Qw~~_35.JPG
Ааа да не забравя и телефончето къде си имам, супер турбо-мега модерен телефон, бас държа че никой от вас нема такъв толкоз е скъп и як модел:)
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

Хаха, за черока само може да си мечтаеш да е по-скъп и по-нов от аудито, Гранда го имам и от 3 години, аудито от повече от 2, а кабриото от около 4 години.
A за Acer-а само като му видях резолюцията и ме изби на смях, как само не те е срам да го сравняваш с apple ..
Като гледам всичките му харектеристика са доста под air-a,а за цената няма да коментирам ... доста надолу е от тази на apple-a :p

ИЗЛАГАШ СЕ...
аудито коя е 2004 2005?
и как ши е по нов е 4ерока!
а гранда коя е 99 - 2000?
стига бе всички цигани са с такива:) или с ем ел

кабрито въобще нема го отразя за кола.

ейсъра? какво против имаш?
според теб на 13 - инов екран ще гледам на фулл хд резолюция ли?
ЕЙСЪРА Е ТЪНЪК С БАТЕРИЯ НАД 5 ЧАСА
и най важното!!!
РАБОТИ С УИНДОУС!!!
разбираш ли..
а като ми трябва висока резолюция си имам лед монитори достатъчно
като започнем от 24 инча и стигнем до 47...
като се замисля повече от необходимото :)
ИМАМ 4 ТЕЛЕВИЗОРА НАД 42 ИНЧА...

ейсъра е всичко това заради което мислех да си купувам еър, но не го направих заради операционната система с която не съм свикнал
а за цената...
простотии
аз предпочитам да си купя и машина за 500 лева стига да ми върши работа като тази за която си дал 2500...
2500.. за един еър...
мани като те кефи давай :) мен не ме кефи :)
 
Последно редактирано:
От: netsurfer - много кофти отношение!

гледай сега
ти обичаш коли :)
разбира се - страст са ти и искаш да имаш най-доброто което можеш да имаш.

За мен колата не е от значение - искам да ми е удобно, да не правя ремонти и да не ми пука ако я потроша.

както говорихме преди месец. още щях да съм с кочина за 3 000 ако не беше необходимо да купя тази.


за компютрите - страст са ми и най вече визията.
щях да си купя еър точно за това
лек удобен с дълга батерия
това което ме спираше е че няма какд а подкарам уиндоус на него.
също не ми харесваше и цената.
но се бях прежалил и търсех да си купя
и тогава видях новия модел на ейсър, а те са ми слабост - много добра съотношение
ЦЕНА-КАЧЕСТВО-ВИЗИЯ.
и сложих кантара
от едната страна еъра, от другата ейсър...
ейсъра натежа...
какво ми говориш за показатели?
ползваш си еъра на максимална резолюция?
или го товариш на 100 процента?
стига бе :)

искам лек и удобен лаптоп който да ползвам когато съм някъде на път или заведение.


ако искаш да спорим за цени
имам сони вайо тт който е купен за 4500 лева.
ползвам го в спалнята закачен за телевизора:)
имам си голям и тежък лаптоп с огромни показатели който ползвам за втори компютър и стои под монитора ми
имам и малък ейсър.
имам си и таблет ейсър.
когато не ми е необходим лаптоп с уиндоус ползвам таблета..
дълъг живот на батерията. лек и компактен.
и те така
вибратор и джапанки...

както ти имаш коли за различни ситуации защото това те влече и аз така съм с компютрите.
имаш си кабрио за лятото
ауди за тежест
и гранда за дупчен път :)


да няма нищо по важно за мен от високата резолюция и качество на картината.
Но не това търся в един латоп, защото не гледам филми на него.
За филми те си имам необходимото.


и като се замисля едно време си живеех добре и без всички тези дреболии и простотии :)
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

Аудито е 2007ма :)
Гранда е 2002-ра
Air-a батерията му държи 6-7 часа и НЕ РАБОТИ С БОЗА, което му е и най-големия плюс.
Освен това - ПО-ЛЕК Е!!
С по-добър процесор!!!
За по-тънък не знам кой колко е, но разликата ще е в мимиметри ...

А за тия коли, имам ги от няколко години ... и особеното аудито е сигурно 2 пъти по-скъпо от черокати и то сега, а не когато съм го купувал ...
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

На еъра можеш да си сложиш Windows разбира се, но на мен windows не ми трябва и не искам и да чуя за него ...
Иначе Air-a:
1. по-добър процесор
2. по-добър хард
3. по-добра рам
4. по-добър монитор
5. много по-красив ...
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

аз мога да си купя 10 аудита като твоето!

за какво са ми ? като не ми е кеф?


мога да си купя 100 еъра - за какво са ми като ненавиждам стив джобс и компания
ГАДНИТЕ АЛЧНИ И КРАДЛИВИ КОПЕЛЕНЦА?

сега да спорим коя ос е по убав аняма смисъл...
професионално ли ползваш продукти на апли или просто за гъзария ? и по сектантски причини :)
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

На еъра можеш да си сложиш Windows разбира се, но на мен windows не ми трябва и не искам и да чуя за него ...

то и на аудито мога да сложа двигател от мерцедес, ама защо да го правя и да си троша нервите??
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

по късно ще продължим че ме юрка ламята да излзлизаме
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

Абе то и аз мога да си купя 10 пакетчета семки Вуйчо Ваньо,но не си купувам:)
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

За гъзария и защото не всеки 2ри ги има, а и ме кефят. Като извядя еъра и ахват веднага :)
Ами и аз мога да си купя още аудита, ама няма смисъл, купил съм си и други коли :p
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

то и на аудито мога да сложа двигател от мерцедес, ама защо да го правя и да си троша нервите??
Е нали много разбираш и се кефиш, пък една боза не можеш да сложиш, едвали отнема повече от 1 час ...
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

Абе имаше една тема, в която аз го обвинявах, че е един мизерник (не е бил той, ама се държеше подозрително), а пък той не искаше да ми докаже, че не е и да ми покаже сайта си щото уж сме били конкуренти и да не го избомбя. Някъде във фейсбук раздела е май. Сега нетсърфъра им храни сайтовете с трафик и видях кой му е сайта. УЖАС! :lol:
Забрави да кажеш,че се държа като пълен каруцар и,че даже не се извини,но както и да е.Не съм и очаквал такова нещо от теб. ;) Аз съм сигурен,че redrum може да открие конспирация дори и в раждането си. :D

П.С.Обаче наглеците се надушвате... :)
 
Последно редактирано:
От: netsurfer - много кофти отношение!

Абе то и аз мога да си купя 10 пакетчета семки Вуйчо Ваньо,но не си купувам:)
много добри семки!!! фенове сме им...
има едни турски бели дълги само те ми харесват повече от на вуйчо ти :)
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

Е нали много разбираш и се кефиш, пък една боза не можеш да сложиш, едвали отнема повече от 1 час ...


разбирам много! инсталирал съм стотици пъти всякакви операционни системи :) все пак съм е занимавал с това години!
и точно по тази причина - разбирам от компютри и всичко подобно- мога да преценя кое е най-изгодно и най-добро.
в момента пиша от ейсъра... имам батерия за много часове:) и много му се радвам... идеален е... па и не съм му се нарадвал още.

и така пак по тази причина не съм си преинсталирвал и компютъра от две години поне.
не ми се губи дори и един час в глупости :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе