Nginx Ускорен Споделен Хостинг с DirectAdmin

Blinky

Owner
Този лиценз за $6000 да не би да може да прави мусака? :) Сигурно едно 80% от функционалностите няма да се използват. Говорим при скъпия лиценз. Освен ако не си Hostgator. :) Ама тогава не мисля, че биха те съборили $6000. :)

s1yf0x

Well-Known Member
Този лиценз за $6000 да не би да може да прави мусака? :) Сигурно едно 80% от функционалностите няма да се използват. Говорим при скъпия лиценз. Освен ако не си Hostgator. :) Ама тогава не мисля, че биха те съборили $6000. :)
Не отричам факта, че за 6к получаваш голям набор от функционалности, но има и много жизненоважни такива, които не са домислени. Драгомир чакаше 3 месеца и отгоре да му дадат цена за индивидуална разработка на модул. Доста от процесите и процедурите по ISO 9000, 27001 и 20000 са заложени още при разработката. GDPR compliance също, макар че има какво да се желае. Е Драго не е hostgator, но лиценза не го е съборил.

s1yf0x

Well-Known Member
Знам, че Драго ще се пусне към този софт, гледайки какво красоти има. Иначе, и този за $1000 гледам, че върши добра работа. Определено с такъв за $6000 си е друго сигурно. :)
Драгомир го ползва от година че и повече.

Горе