Nginx / Varnish SSD хостинг с cPanel

От: Re: От: Re: От: Re: От: От: Ултра бърз Nginx + cPanel хостинг от coolicehost.com

Ама аз не съм казал срок или ден. Ох, още малко. :) Надявам се да е полезно де....
Подскажи за какво става въпрос :D
Да не би да сте наели сървър в БГ?
 
Re: От: Re: От: Re: От: Re: От: От: Ултра бърз Nginx + cPanel хостинг от coolicehost.

Подскажи за какво става въпрос :D
Да не би да сте наели сървър в БГ?

Мне, и това не е. :) Виж хоума на сайта....има нещо там като подсказка.
 
Ами ново поколение хостинг хаха :) за съжаление affiliate остана на по-заден план ...

Ето какво обаче е добавено :)

Nginx + Varnish, SSD и CENTOS 7 Квебек Канада (не много далеч от границата със САЩ) с опция за американсо гео IP и тежка ддос защита - хостинга е готов и тестван. Продуктовата страницата му страница се очаква съвсем скоро, но може да се поръча от тук докато стане https://coolicehost.com/billing/cart.php?gid=10

(Оптимизиран е за скорост като най-първата версия на Coolicehost.com SSD плановете, затова има само една версия на php не е избираемо (5.4.45)


LiteSpeed SSD Хибриди - официален анонс + подготвят се и версии с повече ядра и пространство.


Нова версия на билинг системата + (оправен plugin за unban from firewall)


firewall-1.png



firewall-2.png



firewall-3.png



firewall-4.png
 
От: Nginx, SSD хостинг с cPanel и MicroCache в Европа Geo IP локации в 6 държави

Това от няколко дни стои на koming soon като цъкнеш на иконата USA/CANADA не е чак изненада, ами тоя firewall как да го достъпим, че не намирам линка/
 
Re: От: Re: От: Re: От: Re: От: Re: От: От: Ултра бърз Nginx + cPanel хостинг от cool

Следвай картинките, върху тях нарочно има курсор на мишка :)

цъкваш на продуктите, избираш който искаш и цъкваш на статуса му , и в лявотото меню най долу е оцията за unban
 
От: Re: От: Re: От: Re: От: Re: От: Re: От: От: Ултра бърз Nginx + cPanel хостинг от

Следвай картинките, върху тях нарочно има курсор на мишка :)

цъкваш на продуктите, избираш който искаш и цъкваш на статуса му , и в лявотото меню най долу е оцията за unban
http://prikachi.com/images/291/8352291W.png
Надписа се чупи, IP не се побира.
 
Това май ще се доработи утре :oops: Блинки затова казваше че е почти готово :)

Последни приготовления правим ще смалим заглавието малко вероятно иначе техничски си работи :)
 
От: Nginx, SSD хостинг с cPanel и MicroCache в Европа Geo IP локации в 6 държави

:clap::D:-|
 
От: Nginx, SSD хостинг с cPanel и MicroCache в Европа Geo IP локации в 6 държави

Да попитам на споделения Webmhosting съм имам wordpress с w3 total cache и ме интересува в General setting, на опцията reverse setings, ако сложа Enable varnish cache purging и сложа за сървър Varnish servers:127.0.0.1
ще сработи ли purge , смисъл като има нещо ново и искам на момента да видя резултата вместо да влизам в cpanel и да давам purge на varnish cache, това автоматично да го прави w3 total cache плъгина. Ta wyzmovno li e towa na spodeleniq hosting ili amo kogato si s жпс
 
От: Nginx, SSD хостинг с cPanel и MicroCache в Европа Geo IP локации в 6 държави

Ами по скоро от любопитство питам. Иначе Varnish гледам че си работи само за нелогнати потребители, поправете ме ако греша. Иначе хостинга е супер още в началото без оптимизации скоростта беше по висока отколкото на суперхостинга с оптимизации.
Иначе това mod_secure е готино имам познати който постоянно имат проблеми с атаки и прочие и това би им било от полза, аз лично при мен го спрях защото jetpack има някакви проблеми с него, последно photona заработи с включен mod_security , но като дам debug на jetpack ми дава че wordpress.com не може да направи връзка със сайта ми та го спрях за всеки случай да не би да има за в бъдеще проблем с някоя услуга от jetpack.
Тествах и php7 има доста разлика, предполагам на реален и натоварен сайт ще е още по видима, за жалост се върнах на 5,6 понеже някой функции като Preload the post cache upon publish events. не работят с php7.

Интересуваме това
DDOS Clean Bandwidth200 GB пряко свързано ли е с mod_security, смисъл като съм спрял mod_Security при мен важи ли това за ddos трафика.
 
Последно редактирано:
От: Nginx, SSD хостинг с cPanel и MicroCache в Европа Geo IP локации в 6 държави

Здравейте,

Искам да попитам някой възползвам ли се от този план https://coolicehost.com/billing/cart.php?gid=10 Webmaster Mini - US.
Главната ми цел трафика да идва от САЩ. Имам два сайта с еднакви системи и се хостват в България.
Единия на Български език, а другия на EN и 70% от информацията в него е на английски.
Но проблема, че този, където е на Бг се развива в България добре, а другия едва, едва крепи по 100 на ден и то не всичко от Сащ....
Та въпроса ми ?Има ли за 6 месеца, за да си преместя въпросния сайт
и ако съм доволен да си преместя и другите сайтове към този хост,
след като ми изтече срока към настоящия?
Също така по-добре ли е сайта, където искам да ми идва трафика от Сащ да се хоства там ?

Благодаря предварително и лек ден.
 
Re: От: Nginx, SSD хостинг с cPanel и MicroCache в Европа Geo IP локации в 6 държави

Здравей,

Планът е нов и е еквивалент на този в Европа: https://coolicehost.com/web-hosting.html - С две локации - US, CA.

Определено има значение къде се хоства, най-вече заради свързаността. Много хора на този хост, споделят, че нямат проблем със свързаността, но е възможно да има някакво забавяне от няколко милисекунди, точно поради тази отдалеченост. Винаги съм смятам, а и вярвам де, че сайтът е добре да се хоства в близост до пазара, на който оперира. Не е нужно да е точно US, но поне CA или Мексико. Както примерно за BG пазара, и в Германия, Франция, пак е добре, имайки предвид, че и бота на Google се спуска от най-близкия техен дейта център. Но най-важното е потребителите да са с добър експирианс при отваряне на сайта, после идват другите бенефити. ;)

Ако имаш други въпроси, драсни пак. Успехи с проектчетата. ;)
 
От: Nginx, SSD хостинг с cPanel и MicroCache в Европа Geo IP локации в 6 държави

Здравей,

Може ли да питам няколко въпроса на лично ?
 
От: Nginx, SSD хостинг с cPanel и MicroCache в Европа Geo IP локации в 6 държави

Само чакам coolice да ми отговори на ЛС и аз скачам при вас. (Той май е отпуска, защото вече 3-4 дни не отговаря) :)
Искам скорост и надеждност и смятам, че при вас мога да ги получа. (на база цялата тема и отзивите на много колеги от форума)
 

Горе