ovo и alle новите хит бг ли са?

кой се класира по-добре


  • Общо гласове
    8

miratrade

New Member
От може би половин година и повече /Вие ще потвърдите или отречете/ наблюдавам, че такива сайтове се класират доста добре в определени ниши. Ще е интересно да споделите от опит и т.н.
 
От: ovo и alle новите хит бг ли са?

От опит споделям, че тези сайтове са с ограничен достъп за чужбина (особено хит.бг) и се класират добре в google.bg. В случай, че ми попадне някой в десятката, просто не го отварям, освен ако не е на някой колега (подпис) тук.
 
От: ovo и alle новите хит бг ли са?

Здравей, и аз съм забелязал доста сайтове при търсене на български. Ovo-то ми хвана окото и мисля да го пробвам, ще споделя какъв е бил резултата.
 
От: ovo и alle новите хит бг ли са?

От опит споделям, че тези сайтове са с ограничен достъп за чужбина (особено хит.бг) и се класират добре в google.bg. В случай, че ми попадне някой в десятката, просто не го отварям, освен ако не е на някой колега (подпис) тук.
Хит бг до скоро бяха с ограничен достъп - преди около 2 години бота на гугъл нямаше достъп до тях - там май заради това, че мтел ги купиха и от чужбина бяха невидими - от скоро са видими и за бота :)
 
От: ovo и alle новите хит бг ли са?

hit.bg въобще не се отваря от чужбина..
a ovo се хостват при братушките.. ucoz беха едно време.. или поне системата им прилича..
 
От: ovo и alle новите хит бг ли са?

hit.bg въобще не се отваря от чужбина..
a ovo се хостват при братушките.. ucoz беха едно време.. или поне системата им прилича..

Май си прав за хита, че го нема извън бг :)
Освен пък гугъл бота вече да има бг ип адрес минавайки та да го засича и класира....
 
От: ovo и alle новите хит бг ли са?

Хит-а от 2 години е само за бг. интернет, а потребителите, които си градят сайтчета там да съобразят услугите си единствено в рамките на родината си. Затова предпочитам блогър от безплатните платформи - с неограничен достъп е, както и с отлично позициониране.
 
Да съм честен, правил съм само един на ovo и доста добре е като за сателитка, но това е защото следващите линкове бяха вече на големите сайтове, където реално се води и купуване на PR статия или инфо статия с твой линк вътре. А нали се сещате какво плащат за SEO тук. :) Та накратко, това е добра алтернатива, ако искате да правите сателит, за човек с ограничен SEO бюджет. :) За него и гласувах де. ;)
 
От: ovo и alle новите хит бг ли са?

хит бг доскоро беше зарязан и нямаше достъп до админ панелите, напоследък явно някой се занимава и има достъп но според мен освен за информативна страничка за друго не става, 10МБ е дисковото и нищо по голямо не можеш да сложиш
 
От: ovo и alle новите хит бг ли са?

Сега като казахте влязох да видя какво се случва със сайтовете ми в hit.bg установих, че един го няма. Не ми се вярва да съм го изтрил....
Иначе виждам, че ovo се ползва. Alle имат също добре направена промоция за лесно управление.
 
От: ovo и alle новите хит бг ли са?

Хита още от 2006-7 си е пълен боклук. А след като го взеха м-тел го доразвалиха съвсем. Много е остаряло това нещо. Трябва да се пренапише наново.
Алето е пълен боклук. Нищо не можеш да бараш по кода май. Или поне преи 3 години като си направих първия сайт в живота на на него така беше. А как исках да си сложа сякакви глупави часовници, статистики, таг облаци и кичозни простотии дето сега като ги видя на сайт и излизам от него. Не знам барнали ли са го или не, но сега хвърлих едно око и гледам че не важи за стари браузъри, вкл IE8, а все пак със фрее хост гониш обикновен юзър, кото на дали след като си и купил компютър със 7-ца ще седнеда слага 9 или да се мъчи със сървис пак 1 и десятката. Сега се опитах и да се логна 100 год търсих логин формата. Влязах и май си е същото като преди 3 год.
Ово-то и на него леко му мина времето. Познавам системата перфектно. Оптимизирана е долу-горе добре. Има интересни неща. Темите са доста остаряли и кофти кодирани, някои от тях и много труд се хврля докато се попроменят. Не е много на високо ниво CSS - а. Добре че като си правих първия сайт там съм избрал прилично написана тема, че лесно си направих доста промени. Не че не изглежда кофти под повечето браузъри, но все пак нищо не разбирах тогава. Ще я оправя някога де. Имат много повече опции естествено от але и хит. Имат много сърварно място, започва се от 400МБ и се вдига според посещенията, което си е добре. Имат страничка с доста ресурси. Направиха и опит за респонсив дизайн. Овото всъщност е копие на юкоз на братушките, като използва техните логини и част от контрол панелите. Може да се вземат и от техните ресуси. Овото е доста по-добре за първи сайт, но имат и много трески тези системки. То е нормално де. Все пак е фрии. За ово ако имате въпроси питайте. Имайте предвид, че първия месец нямате достъп до роботс.тхт и трябва да пишете на админа ако искате да се индексирате.
 
От: ovo и alle новите хит бг ли са?

E free.bg що не ги зачитате за таз рабата
Free.bg ги бяха хакнали и бяха изтрили всички потребителски акаунти. Имах 3 сайта там и трите си заминаха. Никой им няма доверие, въпреки че имат готини опции.
 

Горе