Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Статус
Not open for further replies.
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Подкрепям Авитохол - много несериозно изглежда. Вижте как е решено в Ятото (aff link)
Фирмата е ясна, с международно участие. Обявиха, че 90% от приходите си реинвестират в мрежата и в парични награди на потребителите. Всеки месец дават 15000лв награди в брой: 5000лв на един човек изтеглен с томбола, от 5000лв между неговите приятели, и още 5000лв на каузите които защитава - обикновено това са благотворителни ортанизации. Лично ги проверих дали са сериозни и дали изпращат наистина пари.
В томболата се участва с билети, които се вземат с гледане на реклами и с постове (по един на ден), с покани или чрез много харесвания на един твоя пост.
Вече има над 53 000 участници, когато станат над 100 000 наградата ще е 30 000лв на месец. Звучи ми по-добре, а на вас?
Регистрирайте се през моя линк е разцъкайте мрежата, ако не сте го направили http://www.yatoto.com/register?id=lpOal1nRn6fQ1oLa
Повече инфо тук: http://www.yatoto.com/statics/how_it_works#faq_section
 
Последно редактирано:
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Вече написах, че тази седмица ще публикуваме фирмата, ама ти все пак реши да оспамиш темата с твоето афф линкче... :) И най-интересното е, че не си регнат тук от 2008 г....
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Аз пък симпатизирам на pal.bg ;) и между другото пуснах мейлче и вече пореден ден нямам отговор. Хайде моля от началото съм с вас ахах :) Имам предвид мейл в идеи и проблеми.
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Колкото до идеите - до момента не сме получили предложение, което да не е в списъка със задачите ни... Просто имаме приоритети...
 
От: От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Подкрепям Авитохол - много несериозно изглежда. Вижте как е решено в Ятото (aff link)
Фирмата е ясна, с международно участие. Обявиха, че 90% от приходите си реинвестират в мрежата и в парични награди на потребителите. Всеки месец дават 15000лв награди в брой: 5000лв на един човек изтеглен с томбола, от 5000лв между неговите приятели, и още 5000лв на каузите които защитава - обикновено това са благотворителни ортанизации. Лично ги проверих дали са сериозни и дали изпращат наистина пари.
В томболата се участва с билети, които се вземат с гледане на реклами и с постове (по един на ден), с покани или чрез много харесвания на един твоя пост.
Вече има над 53 000 участници, когато станат над 100 000 наградата ще е 30 000лв на месец. Звучи ми по-добре, а на вас?
Регистрирайте се през моя линк е разцъкайте мрежата, ако не сте го направили http://www.yatoto.com/register?id=lpOal1nRn6fQ1oLa
Повече инфо тук: http://www.yatoto.com/statics/how_it_works#faq_section

Отблъсква ме домейна YATOTO, иначе бих се регистрирал. PAL.BG звучи сериозно като домейн, лесно запомнящо се, а Yatoto като го чуя и се замисялм дали не съм лястовица :D
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Интересни напъни за българска социална мрежа :) . Какво се очаква да се случи когато има много регнати потребители?
 
Последно редактирано:
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Е с цел да уважавате тези, които цъкат и висят по цял ден там е редно поне един смешен фийдбак да има било то шаблон или не.Но пак казвам мен пал.чето си ме кефи и това няма да ме накара да не си щракам.

Колкото до идеите - до момента не сме получили предложение, което да не е в списъка със задачите ни... Просто имаме приоритети...
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Мен ме интересува как се отчита активността колко да се оценява. Щото така е доста относително и както искате можете да се оправдавате. Имам предвид, това изказване "може и от 10-15 споделяния да се печели точка, може и от 150-200". Ама колко точно?!?

Щото примерно от вчера толкова лайкове и споделяния ми валят от други юзъри за моите публикации, че то броя по-голям отколкото във фейса имам, откакто има регистрация там. :D

И все пак само 1 точка до момента... :-/
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Мен ме интересува как се отчита активността колко да се оценява. Щото така е доста относително и както искате можете да се оправдавате. Имам предвид, това изказване "може и от 10-15 споделяния да се печели точка, може и от 150-200". Ама колко точно?!?

Щото примерно от вчера толкова лайкове и споделяния ми валят от други юзъри за моите публикации, че то броя по-голям отколкото във фейса имам, откакто има регистрация там. :D

И все пак само 1 точка до момента... :-/

Само по 1 т на публикация - общо 2 т за 24 часа инъче другите не се броят!
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Започва да ми става интересна тая ваша лотария :) Не че нещо, но след повече от 100 загубени точки и леко заинтригуване в победителите, почва да ми мирише на развалено...Виж файлът 11179Виж файлът 11180
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Започва да ми става интересна тая ваша лотария :) Не че нещо, но след повече от 100 загубени точки и леко заинтригуване в победителите, почва да ми мирише на развалено...Виж файлът 11179Виж файлът 11180
Оправи снимките плс искам да видя измамата :D
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Извинявам се :) Снимка 1 Снимка 2... И като се има предвид, че за първи път си правя труда да се заинтересувам, представям си предишните "победители".
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Ма вийй на мийлюзина ли вярвате?
Ай по-сериозно е :cry:
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Извинявам се :) Снимка 1 Снимка 2... И като се има предвид, че за първи път си правя труда да се заинтересувам, представям си предишните "победители".

Хаха, явно сме големи каръци. И аз съм набутал доста точки в тази лотария и... "дръжки", но иначе ми прави впечатление и на мен, че победителите доста често се повтарят... :).

И не на всички публикации, картинките излизат. Просто е кофти, не може ли да се оправи? Поздрави!
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

И аз да дам към момента положителна оценка на това което видях от Pal.bg! Няма да го гледам като от към печалба, а от като развитие на Българския пазар! Все пак в УСА си имаха YouTube - ние в БГ си направихме VBOX7... и то стана доста сполочлив проект. Защо пък не Pal да не стане и той! Стига тези, които го развиват да са сериозно! Тъмбс Ъп от мен...
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Силно се надявам да имате доста идеи.....Ако измислите нещо и като страничките във фейса...ще е много добре!
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Първо за лотарията - има една група хора, които постоянно играят в нея - и още повече, че тези хора играят с по 10 билета... Замислете се каква е вероятността от от 200-300 тегления при положение, че при всяко има по около 20 човека, които играят с по 1-2 билета и няколко които играят с по 10 да има повторение на печелившите.... Тези които играят с по 10 билета са от най-редовните и като добавим това, че те винаги имат шанс около 10-30 % (заради по-големия брой билети, които купуват) е напълно нормално това да се случва....
Колкото до групите и фен страниците - тази седмица пускаме групите в по-опростен вариант (като след време ще им добавим още функционалности)... по-нататък ще има и фен страници, но преди това ще пуснем чат, още функционалности като лайкове на коментари, линкове в коментари и в ЛС, тагвания и още игри... Списъкът е дълъг.... просто има приоритети.
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Първо за лотарията - има една група хора, които постоянно играят в нея - и още повече, че тези хора играят с по 10 билета... Замислете се каква е вероятността от от 200-300 тегления при положение, че при всяко има по около 20 човека, които играят с по 1-2 билета и няколко които играят с по 10 да има повторение на печелившите.... Тези които играят с по 10 билета са от най-редовните и като добавим това, че те винаги имат шанс около 10-30 % (заради по-големия брой билети, които купуват) е напълно нормално това да се случва....
Колкото до групите и фен страниците - тази седмица пускаме групите в по-опростен вариант (като след време ще им добавим още функционалности)... по-нататък ще има и фен страници, но преди това ще пуснем чат, още функционалности като лайкове на коментари, линкове в коментари и в ЛС, тагвания и още игри... Списъкът е дълъг.... просто има приоритети.

Дерзайте! Успех!
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Първо за лотарията - има една група хора, които постоянно играят в нея - и още повече, че тези хора играят с по 10 билета... Замислете се каква е вероятността от от 200-300 тегления при положение, че при всяко има по около 20 човека, които играят с по 1-2 билета и няколко които играят с по 10 да има повторение на печелившите.... Тези които играят с по 10 билета са от най-редовните и като добавим това, че те винаги имат шанс около 10-30 % (заради по-големия брой билети, които купуват) е напълно нормално това да се случва....
Колкото до групите и фен страниците - тази седмица пускаме групите в по-опростен вариант (като след време ще им добавим още функционалности)... по-нататък ще има и фен страници, но преди това ще пуснем чат, още функционалности като лайкове на коментари, линкове в коментари и в ЛС, тагвания и още игри... Списъкът е дълъг.... просто има приоритети.

Aбе, пич ти не знаеш какви ги говориш. В началото всичко беше интересно. Не може да набутвам на едно теглене повече от 70 точки и да ми говориш за шансове? А в такова теглене, в което участвам с над 70 точки какъв е моя % да спечеля. Говориш глупости и на отплесия. Погледнете си томболата и поне измислете нещо да се не се дублират нещата. Знам, че ви е все тая и гледате да взимате точки на хората... Така като гледам повече печелите вие отколкото печелившия от лотарията. Грозна работа е това... И не се оплаквам за набитите точки, все ми е тая, но не може да преглеждам победителите и да гледам едни и същи потребители. Аре малко по-адекватно.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе