Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Статус
Not open for further replies.
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Напротив - много добре знам какви ги говоря - като не ти харесва, просто не играй!
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Оправи си "лотарията" да не е толкова явна :) Виждаш, че набира популярност, стоя за ебавката. Нали не мислиш, че очаквам да спечеля нещо или да трупам реферали?
Напротив - много добре знам какви ги говоря - като не ти харесва, просто не играй!
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

И не мисля, че най-удачното решение е да спра да играя хахах, така не губя, а ти не печелиш!
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

@mihluzin не искаме да ти навредим бе човече или да ти кажем, че си измамник или че нещо такова! Просто понякога е добре да чуеш и изслушаш друго мнение, което може да ти е от полза! @beautyFear не ти го казва за лошо. Забелязале е дупка в сайта ти и се опитва да ти помогне! Не мисли само за парите и за печалбата или за егото си. Има неща които трябва да се разглеждат в переспектива! Забелязваме, че има идея има смисъл..ама не тръгвай с рогата напред!

Харесва ми идеята ти и то много! Като за начало е много добре, развивай , допринасяй!

Поздрави!
 
От: От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

@mihluzin не искаме да ти навредим бе човече или да ти кажем, че си измамник или че нещо такова! Просто понякога е добре да чуеш и изслушаш друго мнение, което може да ти е от полза! @beautyFear не ти го казва за лошо. Забелязале е дупка в сайта ти и се опитва да ти помогне! Не мисли само за парите и за печалбата или за егото си. Има неща които трябва да се разглеждат в переспектива! Забелязваме, че има идея има смисъл..ама не тръгвай с рогата напред!

Харесва ми идеята ти и то много! Като за начало е много добре, развивай , допринасяй!

Поздрави!

Много си прав :) Не знам защо някои хора приемат всичко като критика и се сърдят. Все тая е, но ако не те критикуват си за никъде..
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Не се сърдя, достатъчно са ме нареждали тук и с право и без право, че да се сърдя за това.
Колкото до критиките - вие твърдите, че лотарията е манипулирана - аз отговарям, че не е и обяснявам защо, но вие си продължавате, че била манипулирана... Какво искате - наистина да я манипулираме, че да няма повтарящи се... Е, няма да стане. И не мисля пак да обяснявам едно и също нещо...
Ако имате други въпроси и предложения - насреща съм.
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Не се сърдя, достатъчно са ме нареждали тук и с право и без право, че да се сърдя за това.
Колкото до критиките - вие твърдите, че лотарията е манипулирана - аз отговарям, че не е и обяснявам защо, но вие си продължавате, че била манипулирана... Какво искате - наистина да я манипулираме, че да няма повтарящи се... Е, няма да стане. И не мисля пак да обяснявам едно и също нещо...
Ако имате други въпроси и предложения - насреща съм.

С извинение, но да ти имам и тъпото мислене. Няма проблем, дръж си така лотарията. Нали се сещаш, че не съм единствения на който това прави впечатление, пък и надали четеш постове на разочаровани хора. Дръж си ги така едни и същи победители. За ква манипулация говориш. Просто забрави печеленето на едни и същи всяка лотария, колко му е? Поне да не кара хората да си мислят, че е манипулирано. Или тия печелившите са си твои хора и режеш такива като нас? Да не говорим, за точковата система. 50 години постване за пикливия айфон :), но вече това е др. тема пък и чакаме да го оправиш - ти така каза.
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Не се сърдя, достатъчно са ме нареждали тук и с право и без право, че да се сърдя за това.
Колкото до критиките - вие твърдите, че лотарията е манипулирана - аз отговарям, че не е и обяснявам защо, но вие си продължавате, че била манипулирана... Какво искате - наистина да я манипулираме, че да няма повтарящи се... Е, няма да стане. И не мисля пак да обяснявам едно и също нещо...
Ако имате други въпроси и предложения - насреща съм.

Да, Колега, аз имам въпроси и се чудя колко пъти трябва да ти пиша, за да получа отговор?! Попитах те: защо на някой сайтове публикациите в ПАЛ.БГ излизат с картинка, а на други НЕ и съответно може ли да се отстрани този проблем. Проблемът е при теб, тъй като в другите социални мрежи го НЯМА.
Относно този проблем, писах ти на сайта, тук в темата и накрая на ЛС, но ти така и не се опита да ми отговориш на този въпрос, поне от уважение към самият човек потърсил твоята помощ.

За лотарията, майната й, не ме интересува... Сайта си е твой, прави с него, каквото си искаш и го развивай както си пожелаеш. Който иска да си хвърля точките-нека играе, който иска да не играе... Аз специално НЕ вярвам в подобен род сайтове с награди, тъй като съм участвал в подобни и всички са едно голямо МЕНТЕ!

За сега посещавам сайта ти и мисля, че допринасям и аз за неговото развитие, но като гледам твоето отношение към потребителите ти, как се "палиш" и как навикваш някои от тях, не бих се учудил да започнем един по един да се разделяме със ПАЛ.БГ

Благодаря за търпението и очаквам да отговориш на въпроса ми до края на 2015г. Успех на Сайта и Хубав ден!
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Да, Колега, аз имам въпроси и се чудя колко пъти трябва да ти пиша, за да получа отговор?! Попитах те: защо на някой сайтове публикациите в ПАЛ.БГ излизат с картинка, а на други НЕ и съответно може ли да се отстрани този проблем. Проблемът е при теб, тъй като в другите социални мрежи го НЯМА.
Относно този проблем, писах ти на сайта, тук в темата и накрая на ЛС, но ти така и не се опита да ми отговориш на този въпрос, поне от уважение към самият човек потърсил твоята помощ.

За лотарията, майната й, не ме интересува... Сайта си е твой, прави с него, каквото си искаш и го развивай както си пожелаеш. Който иска да си хвърля точките-нека играе, който иска да не играе... Аз специално НЕ вярвам в подобен род сайтове с награди, тъй като съм участвал в подобни и всички са едно голямо МЕНТЕ!

За сега посещавам сайта ти и мисля, че допринасям и аз за неговото развитие, но като гледам твоето отношение към потребителите ти, как се "палиш" и как навикваш някои от тях, не бих се учудил да започнем един по един да се разделяме със ПАЛ.БГ

Благодаря за търпението и очаквам да отговориш на въпроса ми до края на 2015г. Успех на Сайта и Хубав ден!

@magnit голям срок бе човече :)
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

@mitkohristov , ми така де, нека проявим толерантност и търпение! Аз не бързам за никъде, форума ми харесва, винаги научаваш нещо ново и полезно тук, сприятеляваш се, контактуваш и работиш с много знаещи и можещи колеги... Просто, форума е Супер !!!
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

@magnit Проблемът е в теб, а не при нас - това че, във Фб ти зарежда линковете със снимки е защото те са много по-про от нас. За да си ок и при нас си оправи мета таговете:
<meta property="og:image"
content="http://link_kum_snimka.jpg" />
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

@magnit Проблемът е в теб, а не при нас - това че, във Фб ти зарежда линковете със снимки е защото те са много по-про от нас. За да си ок и при нас си оправи мета таговете:
<meta property="og:image"
content="http://link_kum_snimka.jpg" />

ОК, благодаря за отговора! Може и при мен да е, но и в "Ятото" ми излизат картинките, а в ПАЛ.БГ не искат. Няма проблем, това исках да разбера... откъде идва проблема?! Ще потърся човек, който разбира от сайтове и ако наистина е при мен, да го отстрани! Поздрави! :)
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Пичове, съсипвате си сайта с глупавите "подобрения" и "промени".
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Абе, екипчето, аре оправете си ги тия предметни награди? Седмици наред не са налични, това че имате айфончета, то хората нямат толкоз точки?
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Работи ли сайта? Не бях влизал скоро и днес, като се сетих, не зарежда линка?
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Работи ли сайта? Не бях влизал скоро и днес, като се сетих, не зарежда линка?

Аз отдавна приключих с този сайт, многото му "промени, подобрения и ограничения" ме отказаха напълно. А и доста мнения имаше по негов адрес, с негативен характер и обвинения в некоректност...
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Аз отдавна приключих с този сайт, многото му "промени, подобрения и ограничения" ме отказаха напълно. А и доста мнения имаше по негов адрес, с негативен характер и обвинения в некоректност...

Не знам дали е спечелил нещо, но с тия 890 точки един калъф можеше да си взема... докато не са приключили с дейността си, но като се замисля, евтините стоки винаги не бяха в наличност. Чувствам се балам...
 
От: От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Не знам дали е спечелил нещо, но с тия 890 точки един калъф можеше да си взема... докато не са приключили с дейността си, но като се замисля, евтините стоки винаги не бяха в наличност. Чувствам се балам...

Можеш да ги отпишеш тези точки, аз отдавна ги отписах... А сега се махам и от темата, че направо вони... Успех!
 
От: От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Много интересно!
Проблемите които са описани тук, все още ги има.
Сайта е бавен, влачи, снимки се споделят по една две минути.
Игрите са с голяма продължителност. Последната "Снимките" накара хората да се хвърлят да печелят точки с всички възможни средства. Качват се по десетина снимки. Слагат се снимки на кучета, котки, планини, коли, дори и еротични. Правят се някакви "сдружения" и почти едни и същи са окупирали челната десетка.
Има моменти когато не може да се влезе, ето в момента например.
Аз вече го написах в сайта. Явно админите си имат "по–важни" ангажименти в и от сайта, отколкото да обръщат внимание на такива дреболии.
Успех, а до кога ще кисна в сайта, времето ще покаже.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе