Parfiumite.Com 100% коректни

От: Parfiumite.Com 100% коректни

Който няма възможност да си купува маркови стоки по-добре да си купи нещо евтино и качествено произведено в България например, вместо самия той да се превръща в имитация с ментетата. Марката е само гъзария, и ако качеството го няма на никой не са необходими такива боклуци.
 
От: От: Parfiumite.Com 100% коректни

Който няма възможност да си купува маркови стоки по-добре да си купи нещо евтино и качествено произведено в България например, вместо самия той да се превръща в имитация с ментетата. Марката е само гъзария, и ако качеството го няма на никой не са необходими такива боклуци.
като се хващаш се за това я кажи някой български качествен парфюм или марка дънки
 
От: Parfiumite.Com 100% коректни

Който няма възможност да си купува маркови стоки по-добре да си купи нещо евтино и качествено произведено в България например

ааааа такаааа....

Защитата ква е ся ?

:)

Между другото колко от вас знаят какво е
"КРЯ КРЯ"
а тия дето го знаят, знаят ли, че го има още

Струва левче, два:
24692859_krya.jpg
 
От: Parfiumite.Com 100% коректни

като се хващаш се за това я кажи някой български качествен парфюм или марка дънки

Начи не знам дали знаеш, ама има ено нещо дето му викат розово масло.
А има едни малки шишенца, тънки, едно време майките ви ги имаха
и ся ги имат (някои само)

Дънките са работно облекло от щатите при краварите (каубоите). Аз дънки цял живот не съм слагал. Само веднъж в 6-ти клас и ми смазваха топките.

Няма и да има български дънки.
 
От: Parfiumite.Com 100% коректни

на следващия купон на предприемач.ком ще дойда парфумирана с " българска роза" ,
но искам и axcx да бъде там , че да седна до него
 
Последно редактирано:
От: Parfiumite.Com 100% коректни

радев тва че ти не носиш дънки не значи че цялата тема не се върти около парфюмите и дънките... та затова питах асхс да каже "евтини но качествени български" пафюми и дънки... и с розовото масло е яко ама веченяма качествено
 
От: Parfiumite.Com 100% коректни

Като гледам никой не даде подходящ пример, за това аз ще дам. Каква е разликата между блузата Версаче на илиенци и блузата Версаче на центъра на софия. И двете изглеждат еднакво, но при 2-ри изпирания версачето от илиенци избелява и изпадат лъскавите работи по нея..
Че те все едно на тия от центъра не изпадат :lol:. Един колега си взе много гъзарски тъмни цайси Emporio Armani. От фирмен някакъв на Витошка. Ма много си ги пазеше - мека кутиика, ала-бала, не смее да се наведе с тях. И какво - след два месеца почаха да се лющят, при все че ги взе около два пъти над цената им в Щатите.

Маркови неща просто не се пазаруват от Балканите. 60-ина кинта е самолетче до Виена или Барселона. Ако купиш 5-6 неща дори си на плюс, без да коментираме разликата в качството и съответно дълготрайност.
 
От: Parfiumite.Com 100% коректни

За български дънки незнам, обаче всичките ми sweetshirt-и са български и не ми пука че не пише "Adidas" ами пише "Мездра", якетата ми и обувките ми също са български. И само не ми казвайте че в България не се произвеждат качествени стоки. Това че търсенето на китайските ментета е по-голямо вече е свързано с манталитета.
Аделина, ако не знаеш българската роза е символа на България.
Радев, шампуанчето се казва "Па-па", когато е за износ в Съветския съюз се казва "Кря-кря". Аз още ползвам крем за бръснене "Каро", ама даже и на него му направиха имитация "Купа" :D
 
От: Parfiumite.Com 100% коректни

хаха да бе верно, че беше Па Па
ама скоро го видях на един павилион Кря Кря и се обърках. Ма и Кря Кря си имаше от край време.

Аделина иска ти каже, че българска роза мирише шитаво..
ама като е в цикъл мирише по-шитаво

Мездра е яка марка, бих я носил с кеф. Звучи силно. Adidas кво е, нещо за ядене ли?
Обувки от 5 години си купивам само ямболско или габровско производство.
в кочината като няма, си ходя и си зимам от на място.

Един колега си взе много гъзарски тъмни цайси Emporio Armani. От фирмен някакъв на Витошка. Ма много си ги пазеше - мека кутиика, ала-бала, не смее да се наведе с тях. И какво - след два месеца почаха да се лющят

Тука сичко дето се продава идва с контейнерите от корабите на килограм. По точно на тон с умрели от прапарати плъхове.

Сеено де.. тия проблеми така или иначе са за пикличките. Те да се оправат и да си пият хаповете като не могат да спат ако нямат новата марка дреха на некой си (с гейско френско или италианско име)
 
От: Parfiumite.Com 100% коректни

Най-абсурдното в случая е заглавието на темата: "Parfiumite.Com 100% коректни" :)
 
От: Parfiumite.Com 100% коректни

Най-абсурдното в случая е заглавието на темата: "parfiumite.com 100% коректни" :)

Темата е за едно, тука се обърна на друга тема, май най-добре е да се заключи темата , да няма повече офф-топик.
 
От: Parfiumite.Com 100% коректни

ааааа такаааа....

Защитата ква е ся ?

:)

Между другото колко от вас знаят какво е
"КРЯ КРЯ"
а тия дето го знаят, знаят ли, че го има още

Струва левче, два:
24692859_krya.jpg
Хора, нека и аз да включа малко полезен офф топик - този шампоан + две хапчета Низорал(стрити на прах и разтворени в него) ще ви излекуват перфектно пърхота.
Що се отнася до парфюмите, сега като се започнат празниците и като трябва да купите на гаджетата си подаръци, да не би да познаят, парфюма менте ли е или оригинал. А за всеки мъж купуването на парфюм е спасение при избора на подарък за жена. Обаче по природа мъжете са пестеливи, затова вместо да дадат 150 лв за парфюм, с радост ще датат 50 лв, а гаджето ще се радва и ще мисли че е от 150. Е, така върви електронната търговия.
 
От: Parfiumite.Com 100% коректни

колеги, уляхте се...

На мен изобщо не ми пука дали дрехите, които нося са оригинални. Важното е да са ми удобни от добра материя и да издържат на пране, но ако не се перат правилно.... пак няма да издържат, дори и оригиналните.

С парфюмите е същата работа - на 50 и повече процента по-ефтини от оригиналните, вършат същата работа, само че за по-кратко - е голяма работа, аз повече от един ден, дори и 5 часа нейскам да държат... евентуално 10, ако по цял ден не се прибираш.

Какъв е смисъла да държат 5 дни ? Аз така или иначе сутринта пак ще пръсна няколко пъти...

Просто спрете да говорите глупости в темата, всеки средно интелигентен човек, да не казвам човек на поне 10-тина годинки би разбрал, че парфюма за 10-50-60лв не е оригинален. Ако иска оригинален ще е достатъчно богат да отиде да си го купи директно от мястото където се пройзвежда, в най-скъпия магазин или на друго проверено място.

Айде утре да си купим един 'костюм'
яке - кожено - около 500лв
блуза - маркова - поне 200лв
панталон - поне 200лв
обувки - поне 300лв
часовник - rolex - около 5-10 хилядарки мисля че вървят ?
~ 1200 без часовника...

яке - кожено - около 50лв - максимум 100
блуза - - 30-40лв
панталон - 50-80лв
обувки - около 50-100лв
часовник - сравнително добър/скъп- 50лв
180-320лв без часовника

разликата усещате ли в цените ?
а разликата във външния вид и качеството няма да е голяма!

Едит:
дори мисля, че цените които съм написал за марковите стоки са ниски, но нямам и на идея колко им е реалната средна цена... да предположим че е толкова някъде
 
От: Parfiumite.Com 100% коректни

колеги, уляхте се...

На мен изобщо не ми пука дали дрехите, които нося са оригинални. Важното е да са ми удобни от добра материя и да издържат на пране, но ако не се перат правилно.... пак няма да издържат, дори и оригиналните.

С парфюмите е същата работа - на 50 и повече процента по-ефтини от оригиналните, вършат същата работа, само че за по-кратко - е голяма работа, аз повече от един ден, дори и 5 часа нейскам да държат... евентуално 10, ако по цял ден не се прибираш.

Какъв е смисъла да държат 5 дни ? Аз така или иначе сутринта пак ще пръсна няколко пъти...

Просто спрете да говорите глупости в темата, всеки средно интелигентен човек, да не казвам човек на поне 10-тина годинки би разбрал, че парфюма за 10-50-60лв не е оригинален. Ако иска оригинален ще е достатъчно богат да отиде да си го купи директно от мястото където се пройзвежда, в най-скъпия магазин или на друго проверено място.

Айде утре да си купим един 'костюм'
яке - кожено - около 500лв
блуза - маркова - поне 200лв
панталон - поне 200лв
обувки - поне 300лв
часовник - rolex - около 5-10 хилядарки мисля че вървят ?
~ 1200 без часовника...

яке - кожено - около 50лв - максимум 100
блуза - - 30-40лв
панталон - 50-80лв
обувки - около 50-100лв
часовник - сравнително добър/скъп- 50лв
180-320лв без часовника

разликата усещате ли в цените ?
а разликата във външния вид и качеството няма да е голяма!

Едит:
дори мисля, че цените които съм написал за марковите стоки са ниски, но нямам и на идея колко им е реалната средна цена... да предположим че е толкова някъде

:) за дрехите те подкрепям, ама за 4асовника не съм мн съгласен
 
От: От: Parfiumite.Com 100% коректни

Хора, нека и аз да включа малко полезен офф топик - този шампоан + две хапчета Низорал(стрити на прах и разтворени в него) ще ви излекуват перфектно пърхота.
Що се отнася до парфюмите, сега като се започнат празниците и като трябва да купите на гаджетата си подаръци, да не би да познаят, парфюма менте ли е или оригинал. А за всеки мъж купуването на парфюм е спасение при избора на подарък за жена. Обаче по природа мъжете са пестеливи, затова вместо да дадат 150 лв за парфюм, с радост ще датат 50 лв, а гаджето ще се радва и ще мисли че е от 150. Е, така върви електронната търговия.


ОТ 4 ГОДИНИ СИ КЪПЯ КУЧКАТА С ТОЗИ ШАМПОАН И Е СУПИР!!!

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

attachment.php
 

Прикачени файлове

  • LadyAMBER.jpg
    LadyAMBER.jpg
    141.1 KB · Преглеждания: 81
От: Parfiumite.Com 100% коректни

плащахме партньорската програма е спряна. :)
поздрави на всички
 

Горе