Parfiumite.Com 100% коректни

От: Parfiumite.Com 100% коректни

Тогава си купувай евтини шоколади Nestle менте. Знаеш ли от какво ги правят ?
 
От: От: Parfiumite.Com 100% коректни

Тогава си купувай евтини шоколади Nestle менте. Знаеш ли от какво ги правят ?

сравнението е неподходящо
 
От: Parfiumite.Com 100% коректни

Всъщност твоя пример е неподходящ, щото не говорим за пиратство, а за ментета. И ако Windows-а ти е иматация ще усетиш какъв е кефа ... Пък който толерира ментетата е менте, и живота му е менте. Заради простаците в България много хора заминаха назапад ...
 
От: Parfiumite.Com 100% коректни

преувеличаваш
чудно ми е дали дънките които си купуваш са оригинални и въобще къде в България намираш оригинали
 
Последно редактирано:
От: Parfiumite.Com 100% коректни

Като гледам никой не даде подходящ пример, за това аз ще дам. Каква е разликата между блузата Версаче на илиенци и блузата Версаче на центъра на софия. И двете изглеждат еднакво, но при 2-ри изпирания версачето от илиенци избелява и изпадат лъскавите работи по нея..
 
От: Parfiumite.Com 100% коректни

Като гледам никой не даде подходящ пример, за това аз ще дам. Каква е разликата между блузата Версаче на илиенци и блузата Версаче на центъра на софия. И двете изглеждат еднакво, но при 2-ри изпирания версачето от илиенци избелява и изпадат лъскавите работи по нея..

Аз имам една такава блузка версачи...леле, прецакан съм:)

Незнам за какво спорите въобще - едните са насочени към платежоспособните, а другите към по-ниско платежоспособните. И край на темата - това е от към маркетингова гледна точка - как се разделя таргет маркета. От към гледна точна на патенди, лицензи, и т.н. си е много тегаво за производителя на оригиналния продукт. :wink:
 
Последно редактирано:
От: Parfiumite.Com 100% коректни

говориме за пазарна икономика стига сте мрънкали за ментета и незнам си какво...
ае аз изчезвам за ден
 
От: Parfiumite.Com 100% коректни

Ей затва ще ни отрежат от Европейския съюз и бавно ще отплаваме през Босфора към мургавите събратя
 
От: От: Parfiumite.Com 100% коректни

Ей затва ще ни отрежат от Европейския съюз и бавно ще отплаваме през Босфора към мургавите събратя
Бате, не е хубаво да си толкова краен: все пак целия проблем идва преди всичко от доходите. Който каквито възможности има, примерно хората тук с допълнителни от нета (ако не и усновни), може да си го позволи, но някой работещ на позиция с минимален доход, няма как да смъкне двуцифрен процент % от заплатата си за да го плати.

Индивидуално е. Както всичко - само таргет групите са с еднакъв статус.;) Няма спор че не е редно, но ако не се лъжа и на запад е така, но там си ги гонят и съдят. Това е ралзиката - което води до извод че и от контролните органите и самите фирми си зависи.;)

Все пак трябва да се мисли обективно върху ситуацията. Не е само абе ако живееме ефтино, сме ефтини....тук си е до персонален избор.;)
 
От: Parfiumite.Com 100% коректни

Добре искам да попитам тези който са против тези продажби за хората които взимат 400 лева заплата и искат да си вземат парфюм какво правят дават половината си заплата за 1 парфюм ако искат да са добре изглеждащи и да миришат хубаво какво ще си дават цялата заплата за 1 оригинални дънки и 1 парфюм ли вие такали правите ?
И какво като си вземете едни дънки Версаче за 100 лева си мислите че са оригинални ли ? Почти нищо оригинално няма в България... разберете го затова не ме опреквайте че съм продавал ментета хората щом взимат значи знаят закво става въпрос едвали взимат за 1-ви път до ся имам само 1 недоволен клиент защото му объркахме парфюма иначе всички други са доволни хем по ефтино хем същото само по-нетрайно.... което не е голяма загуба защото почти всички се пръскат ужасно много и парфюма пак си трае цял ден....

п.п Забравих да допълня даже човек от америка се свърза с мен да ми продава репликати и ако ви кажа че ги дава на по 40-50$ им иска даже на по-гадни боклуци от мойте незнам ако попаднете на такъв и ви искат 100 лева кво ще кажете тогава...
 
От: Parfiumite.Com 100% коректни

Който си купува ментета лъже само себе си че е голям гъзар, и никоя селяндурка няма да му се върже като го види с черни обувки, анцуг и фланела Версаче.
 
От: От: Parfiumite.Com 100% коректни

Който си купува ментета лъже само себе си че е голям гъзар, и никоя селяндурка няма да му се върже като го види с черни обувки, анцуг и фланела Версаче.

ами ако няма пари за други ? като гледам почти навсякъде всичко ефтино е версаче долче и габана арманита какво ли не това са евтините стоки няма други какво да си взема ? да ходи гол ? И не всички жени гледат облеклото... това е най-малкия косур
 
От: Parfiumite.Com 100% коректни

Икономическата ситуация с БГ е такава и хората си купуват ментата - факт!
Общоприета практика е да се продават фалшификати на всякакви стоки - факт!
Незаконно е да се използва чужда запазена марка - факт!

Можем да коментираме цял ден, всеки си е прав за него си.

Аз лично не бих видял нищо лошо, ако артикула имаше необходимите сертификати и се казваше примерно Био на Бабармани, и в описанието ми се казва, че е със същия аромат като Гио на Армани, ( Адибас / Адидас). Цената е пъти по-ниска, не се използва запазена марка и хората в никакъв случай не могат да са подведени какво точно купуват.

Но колко хора биха си купили такъв артикул?

Всичко опира до търговската марка и почти безсмислен си остава спора кой е виновен, производителя, продавача, купувача или корумпирания държавен апарат който позволява това да става.
 
От: От: Parfiumite.Com 100% коректни

Икономическата ситуация с БГ е такава и хората си купуват ментата - факт!
Общоприета практика е да се продават фалшификати на всякакви стоки - факт!
Незаконно е да се използва чужда запазена марка - факт!

Можем да коментираме цял ден, всеки си е прав за него си.

Аз лично не бих видял нищо лошо, ако артикула имаше необходимите сертификати и се казваше примерно Био на Бабармани, и в описанието ми се казва, че е със същия аромат като Гио на Армани, ( Адибас / Адидас). Цената е пъти по-ниска, не се използва запазена марка и хората в никакъв случай не могат да са подведени какво точно купуват.

Но колко хора биха си купили такъв артикул?

Всичко опира до търговската марка и почти безсмислен си остава спора кой е виновен, производителя, продавача, купувача или корумпирания държавен апарат който позволява това да става.

Прав си но искам да ви кажа едно малко трагично нещо

"Влизам си аз с 1 мой приятел във доказан магазин за парфюми точно в центара на пловдив ( забравих му името точно до адидас се намират ако сте от пловдив ще го знаете ) та влизам си аз разглеждам парфюми цени и т.н пръскам си с лакост ( оригинален уж ) и какво забелязвам след 4 часа е извитрял , а кажете ми ся тва оригинално ли е ? :)
 
От: Parfiumite.Com 100% коректни

ти засича времето така ли ?

"Купувам си аз от тоя сайт и ми го носят след една седмица Хуго Босс оригинален уж пръскам се аз и след 1 час вече е изветрял и няма и след от него а дадох 50лв за него. Незнам дупликат ли репликат ли кво е ама къде е гаранцията от 4 часа? Сега ми излязаха и пъпки явно заради химията все пак мейд ин туркей"
 
Последно редактирано:
От: Parfiumite.Com 100% коректни

не просто се пръснах и вечерта иска да покажа на 1 приятел какъв парфюм съм си харесал и вече не миришеше :)
 
От: Parfiumite.Com 100% коректни

мног странно човека който е взел парите ProBy и се похвали
скоро не ни е посещавал като последния му пост е създаването на тази тема
май се оказах прав че това всъщност е exP ама да видиме :)


  • Последна активност: 10-13-2008 06:42 PM
 
От: Parfiumite.Com 100% коректни

мног странно човека който е взел парите proby и се похвали
скоро не ни е посещавал като последния му пост е създаването на тази тема
май се оказах прав че това всъщност е exp ама да видиме :)


  • Последна активност: 10-13-2008 06:42 pm

Не съм аз може да си 100% сигорен :) човека даже пусна тема в няколко форума единственото доказателство е.... незнам от сайта да покажа поръчките и също така бележката от банката за изплатената сума :)
 
От: От: От: Parfiumite.Com 100% коректни

ами ако няма пари за други ? като гледам почти навсякъде всичко ефтино е версаче долче и габана арманита какво ли не това са евтините стоки няма други какво да си взема ? да ходи гол ? И не всички жени гледат облеклото... това е най-малкия косур

Рано или късно човека осъзнава че живее като боклук. Естествен подбор ...
 
От: От: От: От: Parfiumite.Com 100% коректни

Рано или късно човека осъзнава че живее като боклук. Естествен подбор ...

чакай малко де , ти сега го удряш се на крайности - неможеш да си толкова ограничен , просто невярвам , май си влизаш в некви роли?
упрекваш хората , че макар с ограничени възможности искат да миришат добре и да изглеждат добре така ли? значи според теб когато някой неможе да си купи оригинален парфюм или дрехи трябва да ходи миризлив и да се е препасал с парцали ? явно ти цял живот си ползвал само оригинални стоки - за това те поздравявам , но недей да си мислиш че всички от малки са имали възможноста да купуват оригиналните дънки , оригиналните маратонки и парфюми. А това че сега всичко ти е оригинално е достойно за похвала , тъй като можеш да си го позволиш , но недей да дискриминираш и да материализираш човешкия живот , като твърдиш че човек който няма финансови възможности живее като боклук... :mad::mad::mad:
 

Горе