Parfiumite.Com 100% коректни

От: Parfiumite.Com 100% коректни

Много съгласен с Yxaaaaaaa ! Евала, подкрепям те.
Хората ги купуват защото са гледали в други сайтове същите ама с по големи цени иначе един такъв марково-фалшиф парфюм на едро е до 10-15 лв макс и знаете ли колко парфюма са продадени през сайта? Около 25-30 ...
А я блинки да каже ProvigraX по какво количество на ден се продава?
 
От: От: Parfiumite.Com 100% коректни

[offtopic]

Точно заради такива сайтове хората в България НЯМАТ доверие на интернет търговията.. Това да продаваш парфюми ментета и да казваш, че са оригинални и маркови, е същата работа като това да предлагаш дрехи втора употреба за нови ( ставал съм свидетел на такива продажби ). Цените са надути нарочно - с цел потребителя да се заблуди, че са нови, иначе тия парфюми по магазините са 15 лева ( на едро излизат 6-7 ).

На всичкото отгоре сайта се пропагандира в сериозни форуми - срам за българската е-търговия.. Да взема да ви препоръчам в антиреклама-бг ;)

Въпреки офтопика се надявам мнението ми да не бъде трито.. Мерси..

А.. и нищо лично ;)
[/offtopic]
добре срам за българската интернет търговия , а били дал и мнение като има и такива интернет магазини който цените са им над 100 лева когато звънна на клиентите за потвърждаване на поръчката си казвам всичко какви са що са нищо не крия.И също така да те питам за парфюмите който се продават и във магазините същите като мойте и се водят оригинални като мойте уж и са пак на цени от 100-120 лева за тях какво ще кажеш ?

п.п не съм аз човека който пусна темата човека найстина си изкара парите и си му платих.
 
От: Parfiumite.Com 100% коректни

а само 1 ли е човека който е получил плащане?
 
От: Parfiumite.Com 100% коректни

доколкото се ориентирам сме 99 човека изобщо в програмата....
 
От: Parfiumite.Com 100% коректни

да там някъде но просто не всички продават повечето се регистрират да разглеждат има към 10-на профила който продават :)
 
От: От: Parfiumite.Com 100% коректни

да там някъде но просто не всички продават повечето се регистрират да разглеждат има към 10-на профила който продават :)

Регнах се и аз , чакам одобрение :)
 
От: Parfiumite.Com 100% коректни

Добре, лайте срещу продажбата на фалшива стока, евала!...Ама като си нямате и хабер от доставни цени защо говорите в цифри? Това само поставя квалитетността на мнението ви под съмнение, което иначе всеки привърженик на коректната търговия би подкрепил.
 
От: Parfiumite.Com 100% коректни

Подкрепям напълно казаното от Yxaaaaaaa. И аз се занимавам с онлайн търговия и всеки ден виждам как хората подхождат с недоверие, напатили си от измамници.

И един въпрос за тези, които не намират нищо лошо в това да се продават имитации: Ако ще и парфюмите да са по-хубави от оригинала, според вас дали е редно нерегламентираното използване на чужда търговска марка ?
 
Последно редактирано:
От: Parfiumite.Com 100% коректни

Опитах се да се изкажа по-меко в първия си пост и се радвам, че има хора тук, които мислят трезво. Това да продаваш ментета само вреди на е-търговията в българския нет! Заставам твърдо против подобни сайтове и търговци и се надявам органите, които отговарят за реда в интернет да ви надушат и да ви изхвърлят всичките, защото заради такива като вас страдаме всички, които играем по правилата и не излизайте с номера, как имало 20 разновидности на виагра, защото в случая продаваш ментета под чужда марка! Я си представи тия боклуци да са вредни за здравето? Ще те питам тогава как ще се почувстваш!
 
От: Parfiumite.Com 100% коректни

"Предприемач" или не, факт е, че е измамник. От една страна не казва на клиентите си какво точно им продава (едва ли и той самия знае) и ги лъже с чужда марка, от друга страна прецаква партньорите си, като ги натоварва с отговорността те да изглеждат измамници пред потребителите си, задето рекламират такава услуга.
Искрено се надявам да се обърне внимание от съответните органи на реда. Всъщност кои са тези органи? С удоволствие бих звъннал едно телефонче.
Курвенски номера за пари се нарича проституция.
 
От: От: Parfiumite.Com 100% коректни

"Предприемач" или не, факт е, че е измамник. От една страна не казва на клиентите си какво точно им продава (едва ли и той самия знае) и ги лъже с чужда марка, от друга страна прецаква партньорите си, като ги натоварва с отговорността те да изглеждат измамници пред потребителите си, задето рекламират такава услуга.
Искрено се надявам да се обърне внимание от съответните органи на реда. Всъщност кои са тези органи? С удоволствие бих звъннал едно телефонче.
Курвенски номера за пари се нарича проституция.

Аз ли незнам ? Когато звъня за потвърждаване на поръчките нали като ме питат им казвам какви са що са кво представляват и защо да не съм един от всичките който продават тези парфюми да не си мислиш че съм само аз аз даже съм един от малките пък и с ниски цени има сайтове който предлагат по 100-120 лева същите парфюми затова не обвинявайте само мен аз гледам да помогна на хората с уеб сайтовете да изкарат някой допълнителен лев... ей тва супер много ме издразни още малко ще потрая и спирам партньорската програма да не излизате вие виновни че аз съм продавал репликати.... е*и му мамата
 
От: Parfiumite.Com 100% коректни

exP, защо се успокояваш с факта че не си единствения дето продава такива ментета ?
Другите дето ги продават скъпо са мошеници, а ти си от добрите задето ги продаваш евтино и помагаш на хората.
 
От: Parfiumite.Com 100% коректни

Имам няколко приятели които продават такива парфюми офлайн. Всяка втора по лъскава заложна къща продава такива стока. Всеобща тайна е какво представляват и откъде влизат такива ментета. Това че си си инсталирал един cms и си ги набутал там да ги продаваш не те прави предприемач , а само престъпник. Нямаш фирма , нямаш издадени сертификати да продаваш , нямаш документи за произход и състав , не отговаряш на изискванията на закона за електронната търговия и тн. Не знам на колко си години, но знай че има голяма вероятност някой ден да ти почукат на вратата с лоши новини.
Какви са тези коментари "Ако не са вредни , няма проблеми" . Къде пише че не са? Знае ли някой каква химия има вътре , в кой китайски гараж са произведени , че да не доведе до някоя алергична реакция. Колкото повече реклама и маркетинг вкарваш в сайта , толкова по се набиваш в полезрението на хора които проверяват тези неща. Повярвай има такива. Познай кой ще го отнесе тогава?

Както се казва - Твоя си работа , оправяй се ;)
 
От: От: Parfiumite.Com 100% коректни

exp, защо се успокояваш с факта че не си единствения дето продава такива ментета ?
Другите дето ги продават скъпо са мошеници, а ти си от добрите задето ги продаваш евтино и помагаш на хората.

не съм казал че не съм виновен но просто фанахте мен все едно съм най-лошия във цялото интернет пространство че само аз продавам репликати ако не бях пуснал партньорската програма едвали щяхте да разберете кой държи сайта просто нестига че хем намирам начин да помогна и на другите да изкарат някой лев хем аз излизам най-лошия ей това ме ядоса
 
От: Parfiumite.Com 100% коректни

е вие какво искате без пари ли да ги дава като не са оригиналите

работех преди две години с един ирландец , който живее в Париж и той нямаше нищо против да си купува нашите евтини дискове с музика / то ясно защо са евтини / , а най -беше доволен като му инсталирахме безплатно windows на компа
 

Горе