PayPal - ГАРАНТИРАНА КРЕДИТНА КАРТА VISA

Баси - аз по принцип никога съм нямал проблеми с адването на карта, проблем ми е било че по сметката няма пари и ПП не могат да изтеглят от нея за верифване......кредитна досега не съм ползвал, но с дебитните на ЦКБ, Райф, Първа инв, и Прокред съм нямал проблеми и надписи като тоя......
 
Ronson каза:
Повечето банки предлагат такива VISA карти ако не се лъжа.

В ПИБ със сигурност има. Също така техните VISA Electron без проблем се ползват в PayPal.
da
 
И аз имам проблем и ще бъда много благодарна ако някой ми помогне.
Направих първото си плащане към един сайт, на 25.01, на стойност 89$ и всичко мина както трябва, сега обаче когато искам да направя второ плащане, на стойнос 112$ ми излиза този надпис-This payment cannot be funded with a credit card at this time.This payment cannot be processed at this time. Please try again later.
Имам още 500$ налични в картат си.Пратих им вече 2 писма но никакъв отговор. Опитах да им се обадя но има някакъв технически проблем понеже не ми приема въвеждането на телефонния номер. Дневният ми лимит е 500$, (поне така си мисля).
Каква е причината?
Моля за бърз отговор понеже сайта в който съм направила поръчката си чака парите, и нищо чудно да ми я анулират.
П.С. Статуса ми в paypal е Verified и картата ми е кредитна VISA от Райфайзен
 
Stanislava каза:
И аз имам проблем и ще бъда много благодарна ако някой ми помогне.
Направих първото си плащане към един сайт, на 25.01, на стойност 89$ и всичко мина както трябва, сега обаче когато искам да направя второ плащане, на стойнос 112$ ми излиза този надпис-This payment cannot be funded with a credit card at this time.This payment cannot be processed at this time. Please try again later.
Имам още 500$ налични в картат си.Пратих им вече 2 писма но никакъв отговор. Опитах да им се обадя но има някакъв технически проблем понеже не ми приема въвеждането на телефонния номер. Дневният ми лимит е 500$, (поне така си мисля).
Каква е причината?
Моля за бърз отговор понеже сайта в който съм направила поръчката си чака парите, и нищо чудно да ми я анулират.
П.С. Статуса ми в paypal е Verified и картата ми е кредитна VISA от Райфайзен
ти плащане с Paypal ли правиш или с карта
 
ПП плащат и после си ги теглят от картат ми.
В самия сайт има две опции-1. да платиш направо с кредитна карта и 2. да платиш през ПП.
 
Stanislava каза:
И аз имам проблем и ще бъда много благодарна ако някой ми помогне.
Направих първото си плащане към един сайт, на 25.01, на стойност 89$ и всичко мина както трябва, сега обаче когато искам да направя второ плащане, на стойнос 112$ ми излиза този надпис-This payment cannot be funded with a credit card at this time.This payment cannot be processed at this time. Please try again later.
Имам още 500$ налични в картат си.Пратих им вече 2 писма но никакъв отговор. Опитах да им се обадя но има някакъв технически проблем понеже не ми приема въвеждането на телефонния номер. Дневният ми лимит е 500$, (поне така си мисля).
Каква е причината?
Моля за бърз отговор понеже сайта в който съм направила поръчката си чака парите, и нищо чудно да ми я анулират.
П.С. Статуса ми в paypal е Verified и картата ми е кредитна VISA от Райфайзен

а самата карта верифицирала ли си там с кода дето ти теглят 1.5$
 
Stanislava каза:
Да. Получих го от банката и го въведох. Това е статуса ми Bulgarian - Verified
ти пробва ли да платиш с пейпал
 
Shopping Cart Payment Sent (ID # 59U71402A1397153X)


Original Transaction

Date Type Status Details Amount
Jan. 25, 2008 Payment To Strawberry Limited Completed ... -$89.77 USD


Related Transaction
Date Type Status Details Amount
Jan. 25, 2008 Charge From Credit Card Completed Details $89.77 USD
 
Това е старото ми плащане.Сега сумата която трябва да платя е 112 $ и когато се опитам да напрявя плащане ми излиза въпросният надпис.
 
Stanislava каза:
Това е старото ми плащане.Сега сумата която трябва да платя е 112 $ и когато се опитам да напрявя плащане ми излиза въпросният надпис.
имат проблем в системата
 
Последно редактирано:
Ами тя картат ми е с лимит 1000 лева и от нея е направено само това плащане за близо 90 долара.
 
Stanislava каза:
ПП плащат и после си ги теглят от картат ми.
В самия сайт има две опции-1. да платиш направо с кредитна карта и 2. да платиш през ПП.

Тук ти е грешката. Не става така както си го намислила. Парите ти трябва да са в ПейПал акаунта ти а не в кредитната карта Виза. Щеше да стане ако имаш USA paypal акаунт.
 
Stanislava каза:
Дали няма да стане да вкарам пари от картат си в акаунта ми и после да платя?

Ето го отговора на Paypal: PayPal does not currently offer the ability to add funds from your bank account.
 

Горе