PayPal - потвърждаване на кредитната карта?

От: PayPal - потвърждаване на кредитната карта?

Мерси платих, каквото ми трябваше! Мислех, че трябва да се вкарат в сметката. Поздрави!
 
От: PayPal - потвърждаване на кредитната карта?

Мерси платих, каквото ми трябваше! Мислех, че трябва да се вкарат в сметката. Поздрави!

:D :D :D А да питам, как става номера да откажа продукта? И връщат ли се пари по картата, тъй като в Пейпала нямах и го платих, чрез пейпал но дръпна от картата!?
Не мога да подкарам плъгина, който закупих от съпорта ми отговориха преди 7 часа след това им писах още 3 пъти, така и не дадоха информация как да си оправя проблеам, а след като плащам не съм длъжен да им чакам кефа, защото тоя плъгин ми бърка в момента в джоба а дори има безплатни такива ...............
 
От: PayPal - потвърждаване на кредитната карта?

Отново съм аз... :D Наближавам лимита от 2 500 преминали през акаунта.. какво трябва да направя, че да премина към бизнес акаунт?

В профила си имаш upgrade опция. За бизнес акаунт ти трябва фирма. Можеш да си верифицираш акаунта и като личен (Personal или Premier, не съм сигурен за името на плана) със сканирана лична карта, банково извлечение и фактура за потвърждение на адреса ти.

Доколкото разбирам май не трябва да показвам отново лични карти, сметки и т.н... просто трябва да премина към бизнес акаунт, но мога ли да го направя като нямам фирма, примерно?

Можеш, но няма да можеш да го верифицираш и ще ти го затворят като минеш 2500.

Мен ме интересува следното нещо:

Ще се наложи ли да се верифицира PayPal акаунт, на който се получават пари, които се употребяват изцяло за онлайн пазаруване и евентуално препращане към трети акаунти, но никога не се теглят към карта и не преминават онзи годишен лимит от колко беше там?

Ако не минаваш лимита не е нужно да верифицираш. Можеш и да теглиш без проблем, ако пак си под лимита.


Здравейте, аз си верифицирах картата за секунди ми дойде кода онлайн всичко е ток и жица. Обаче въпроса е, че незнам как да си вкарам пари ОТ картата КЪМ пейпал акаунта.
Цъкнах на менюто Withdraw и избрах Withdraw funds to your card обаче, като въведох сумата 120 и ми изписа, че не мога да искам повече от колкото има в сметката и това ме навя на мисълта, че явно тази опция е ЗА ТЕГЛЕНЕ от пейпал КЪМ Картата а аз искам обратното. До сега не съм ползвал пейпал и съм куц по английски за това, ако някой помогне ще съм много благодарен. П.С, ако това е правилното да вкарам пари, което посочих в случая имам повече от колкото исках да вкарам за това мисля, че е грешно пари има не мога да ги добавя в сметката в пейпал.......

Поздрави

Няма такава опция за картата, а както са писали колегите не ти и трябва. Когато парите не достигат по баланса си дърпат разликата от картата ти.
Top up опцията ти дава възможност да прехвърлиш пари от банковата си сметка (не от картата!) в баланса си.


:D :D :D А да питам, как става номера да откажа продукта? И връщат ли се пари по картата, тъй като в Пейпала нямах и го платих, чрез пейпал но дръпна от картата!?
Не мога да подкарам плъгина, който закупих от съпорта ми отговориха преди 7 часа след това им писах още 3 пъти, така и не дадоха информация как да си оправя проблеам, а след като плащам не съм длъжен да им чакам кефа, защото тоя плъгин ми бърка в момента в джоба а дори има безплатни такива ...............

За подобни проблеми можеш да отвориш диспут. Най-вероятно ще ти върнат парите от PayPal, но забрави този човек да ти продаде нещо отново. Парите ще се върнат по баланса ти в PayPal. Ако искаш да ги изтеглиш по картата си плащаш и таксата за това (на PayPal и на банката ти най-вероятно, защото повечето банки имат такса за refund по карта).
 
От: PayPal - потвърждаване на кредитната карта?

Здравейте. За да не отварям нова тема ще си позволя да питам тук. Преминах на Бизнес акаунт, за да мога да получавам плащания от кредитни карти. Плащанията само с PayPal няма проблеми, но ако някой реши да си купи нещо от магазина с карта, му излиза следното съобщения: The merchant country is not supported. Имате ли някаква представа къде е проблема, случвало ли се е на някой друг. PayPal Website Payment Pro, е активирано от админ панела на сайта. Грешката излиза от Бг. карти и UK карти
Поздрави
 
Последно редактирано:
Няма как. Просто това е опция само за "белите" държави. Да обработваш карти с PayPal, за момента не сме се класирали до там, както и да си сложим банков акаунт. И може би и куп други глупости. :)

А и аз да питам. Вчера си добавих картата (новата в PayPal), но не ме чаржна...стана ми странно. По-странното е, че и не ми иска код за верификация на новата. Просто подмених старата, защото беше изтекла. Така де, добавих новата, а старата я извадих. ;)
 
От: PayPal - потвърждаване на кредитната карта?

Мерси за бързия отговор. Скоро и аз ще добавям новата карта, че старата изтича. Но доколкото срещам от колеги, не е задължително да получиш такъв код, може би се въвежда само на първата регистрирана карта за потвърждение на акаунта.
Добре, а като не може чрез PayPal кредитни карти, коя система е най надеждна. Няма добри отзиви за повечето използвани.
 
Да, на първата е. Не съм сменял скоро, а имам само една към акаунта. Явно е на първата.....

Погледни Skrill. От опит ти казвам, че не са лоши. За бг виж някой модул на борика, ако не, попитай банката ти дали предлагат. Повечето го правят с една тегава документация. :)
 
От: Re: PayPal - потвърждаване на кредитната карта?

Няма как. Просто това е опция само за "белите" държави. Да обработваш карти с PayPal, за момента не сме се класирали до там, както и да си сложим банков акаунт. И може би и куп други глупости. :)

А и аз да питам. Вчера си добавих картата (новата в PayPal), но не ме чаржна...стана ми странно. По-странното е, че и не ми иска код за верификация на новата. Просто подмених старата, защото беше изтекла. Така де, добавих новата, а старата я извадих. ;)

Напоследък не дърпат пари а задържат за многон малко време. От порядъка на 15 минути и даже не разбираш.
 
Re: От: Re: PayPal - потвърждаване на кредитната карта?

Напоследък не дърпат пари а задържат за многон малко време. От порядъка на 15 минути и даже не разбираш.

Да, супер е. Не съм забелязал честно казано. :)
 
От: PayPal - потвърждаване на кредитната карта?

Добре, а като не може чрез PayPal кредитни карти, коя система е най надеждна. Няма добри отзиви за повечето използвани.

Link: разбиране точно що не приемат карти. Иначе Website Payments Standard чрез генериран бутон жълт би следвало да става иначе, не знам що не е проработило. Спомената и е една от алтернативите възможни.
 
Привет на всички. Имам въпрос към хората, които са запознати с PayPal. Направих си дебитна карта (VISA DEBIT) в ЦКБ. Заредих картата и я въведох в пейпал акаунта си, както и банковата си сметка. пейпал изтеглиха 1 евро или колкото там беше за верификация и всичко беше ОК. Днеска получих 4 цифрения код, въведох го в дебитната карта за да я confirm , но не се получи ,дори и след няколко опита. Премахнах я, добавих я пак и отново не стана. Въведох кода в банковата сметка и там се получи. Проблема е, че сега ми изписва, че имам добавена дебитна карта, но не иска да я confirm... изписва ми "
Link your debit or credit card" ... направих си акаунта "бизнес акаунт" опитах пак няколко пъти, но не иска. Иначе ми показва опцията за трансфериране на парите, които са ми пратили на пейпал акаунта, но не става

Yha6Yth.jpg

Нотификационният панел ми изписва " Confirm your debit or credit card to complete verification and remove the pre-set limits on your account." Когато натисна на съобщението пък иска да "
Link your debit or credit card"

а дебитната ми карта е добавена, но никъде вече не ми дава да добавя 4 цифрен код
 
Този интерфейс не го използваш, а минаваш на класическия, достъпен тук:

paypal.com/cgi-bin/customerprofileweb?cmd=_profile-credit-card-new-clickthru

От там би следвало да ти я има картата и да цъкнаш на Confirm, въвеждайки Expuse Code-ът. Ако я няма, я добавяш. Ако не може да се добави вече, явно вече са я блокирали, понеже след 3 опита въведен грешен PP Expuse Code така става. Щом и не може да се добави отново. Не знам и колко кинти си имал вътре в нея, поне 5-10 лв. трябва да има.

---

Ако нито може да се confirm-не, нито добави наново, явно е блокирана и се имат 2 опции:

  1. Обаждане утре до телефонната им поддръжка след 10:00ч., говорене с rep по тел., че си искал да я добавиш, да я отблокират, за да я добавиш отново от горната стр. обаче;
  2. Изваждане на нова карта, чакане да дойде и добавянето ѝ отново.
 
Изписва ми "
You currently have no credit or debit cards associated with your account. Simply add a credit card or debit card and enjoy PayPal's many features and benefits.
" А аз имам добавена, хаха :)
А това говорене с "rep" по тел. какво ще рече?
 
Representative/operator/agent.

…Звънкайте на +35314369111 (между 10:00 – 18:30ч. от понеделник до петък):

vivacom: 0.36 лв./мин. моб. абонат. (0.72 лв. на voucher и 0.18 лв. от дом. тел.);
Mtel: 0.18 лв./мин. моб. абонат. + voucher + дом.;
Telenor: 1.19 лв./мин. моб. абонат. (1.19 лв. на voucher и 0.12 лв. от дом. тел.);
Skype: €0.02/мин. през CT може да бъдат заредени 3 лв. мин.;
VoIP: €0.006/мин. с минимум €10 top-up.
8-10 мин. гарантирано минават.
 
Не мога да разбера защо системата им е направена толкова сложно........ Дано се усетят, че по този начин си губят клиентите.
 
при мен сумата стои блокирана за 1 месец, поне така пише, та тоя код въобще го няма тъй като в извлечението тази транзакция не излиза, след месец ли да я видя, що ли
 
Зависи си от банката. Има банки, които на 1 месец „осчетоводяват“ и чак тогава излиза PP Expuse Code. Би следвало да се бяга от такива. Ако се активира SMS известието ПРЕДИ добавянето на картата и charge-а, възможно е да се получи instantly този код as SMS и instantly да се верифицира.

Иначе, принципно се имат 3 опита за получанане на кода. При третия вече гърми. Т.е. 3 x €1,5 charges. Така, че може да се пусне SMS на картата, откъдето взема кинти, за да се провери дали ще дойде as SMS (зависи тук вече от банката).
 
ами умрялото дск в случай, старата ми изтече, поднових и и не я приемат вече, добавям нова и се почва този цирк с месеца изчакване
 
На мен като ми изтече старата от ДСК (Virtual Visa) не ми е искало да верифицирам новата. Въвеждам само новата expiration date и cvv и толкоз. Номерът на картата си е същият като на старата.
 

Горе