PayPal - потвърждаване на кредитната карта?

От: От: PayPal - потвърждаване на кредитната карта?

Благодаря за бързия отговор. Много по лесно щеше да е така :(
 
От: PayPal - потвърждаване на кредитната карта?

Ако имаш онлайн банкиране, там също може да видиш кода, който се въвежда в PayPal. С ДСК поне така става.
 
От: PayPal - потвърждаване на кредитната карта?

Имам следния въпрос,като имам една верифицирана карта в ПейПал, При добавяне на друга карта (нова ) Трябва ли и нея да верифицирам? Или автоматично става верифицирана?
 
От: PayPal - потвърждаване на кредитната карта?

Всяка карта се верифицира поотделно.
Antifraud protection
 
От: PayPal - потвърждаване на кредитната карта?

Имам следния въпрос,като имам една верифицирана карта в ПейПал, При добавяне на друга карта (нова ) Трябва ли и нея да верифицирам? Или автоматично става верифицирана?
Всяка картаима сметка и сювсеки верификационен код се получава там. Така, че е строго индивидуално. Аз лично нямам 2 и нагоре карти в ПайПал, но мисля, че е така. Даже се чудя дали не е възможно да има потребители с по 3-4 карти закачени за PayPal акаунта им. Каква ти е идеята? Да закачиш още една, или да заместиш старата? Предполагам е първото де. ;) Тогава се третира като добавяне на нова и се изпълнява процедурата отново.

В интерес на истината има ли някой закачил Paxum MasterCard към PayPal и дали процедурата е същата или се изисква нещо допълнително, така и така сме почнали да закачаме карти, поне да знаем до къде стигат възможностите ни. :)
 
От: PayPal - потвърждаване на кредитната карта?

Идеята ми беше , че съм закачил виртуалната ми карта , и исках да добавя и другата която си ползвам за теглене на пари от банкомат без да се разкарвам до банката ( защото несъм си пуснал онлайн банкирането ) Ама няма начин , явно ще се ходи.. ;)
 
От: PayPal - потвърждаване на кредитната карта?

Хора най-лесно това се прави, ако си потребител на ЦКБ. Правиш си една Виза при тях с онлайн банкиране и къртиш мивки :wink:
 
От: PayPal - потвърждаване на кредитната карта?

Онлайн банкирането на ЦКБ не е ли само ако имаш електронен подпис?
 
От: PayPal - потвърждаване на кредитната карта?

Онлайн банкирането е пасивно (да си следиш сметката) и активно (да се разпореждаш с нея). За първото не ти трябва подпис
 
От: PayPal - потвърждаване на кредитната карта?

От банката не ми казаха така, а от сайта им се вижда, че дори и за пасивното банкиране ти трябва достъп с електронен подпис.
Ако някой ползва онлайн банкирането на ЦКБ без електронен подпис нека да каже.
 
От: PayPal - потвърждаване на кредитната карта?

Хора, и аз да питам.
Взеха ми парите за верифициране на бизнес акаунт в paypal, сега остава да дам кода.
Ето това виждам в електронното банкиране:

Референция:S05ZCMG131480221
Описание:Плащане ПОС PAYPAL *DNREGISTRAR 4029357733. Обменен курс: 1.957446808511

И къде е кодът???!!!
Моля, някой ако знае, да ме ориентира.
 
Според мен не гледаш правилната транзакция. Това *DNREGISTRAR си платил някъде за някой домеин.
 
От: PayPal - потвърждаване на кредитната карта?

Плащах за домейн, да, но не намирам друга транзакция сякаш. Значи банката още не ми я отчита ли?

П.П. Лейди съм :)
 
Ами да, явно още не е дошла другата транзакция. Няколко работни дни трябват.
 
От: PayPal - потвърждаване на кредитната карта?

Случвало ми се е да минат 4-5 дни след транзакцията, докато се появи в банковото извлечение. Така че, просто изчакай.
 
От: PayPal - потвърждаване на кредитната карта?

Така, получих 4-цифрения код за вдигане на лимита на бизнес акаунта ми и го въведох. Беше приет. Но като следваща стъпка ми иска следното:

Confirm account information
EU regulations require that we confirm your account information.
What is your ownership type?
-An individual consumer refers to any individual or household that is not a business, legal entity, or other type of organization.;
-A sole proprietor
-Any other type of business, charity, or government entity.

Кой от трите варианта според вас е добре да избера?
Моля, ако имате инфо, да ми помогнете.
Благодаря :)
 
От: PayPal - потвърждаване на кредитната карта?

Нямам фирма и, тъй като ще продавам ел.книга, мисля, че трябва да се регистрирам като свободна професия. Но ще го направя, ако наистина имам доходи и тя се продава.
Така, че в такъв случай какво трябва да избера?
 
Re: От: PayPal - потвърждаване на кредитната карта?

Нямам фирма

Тогава "An individual consumer refers to any individual or household that is not a business, legal entity, or other type of organization"

За другите опции биха ти искали документи за регистрация на фирмата.
 

Горе