Paypal Verified - Стъпка по стъпка

Pay-Pal -Upgrade

Здравейте! Имам един два въпросчета свързани с pay-pal. Наскоро видях,че профила ми има опция за Upgrade но не пише колко е сумата която ти удържат? Другото което ме интересува е какви са предимства ако Upgrade акаунта. :).
 
От: Pay-Pal -Upgrade

Здравейте, имам следния въпрос.
Тъй като наскоро картата ми изтече и я поднових, а сега се налага наново да я верифицирам в пейпал... добавих я, изтрих старата, минаха няколко дни... сега ми трябва 4 цифрения код, НО тук имам малко въпроси (ппонеже когато правих това с старата карта имах интернет банкиране и нещата станаха бързо).
От всеки офис ли мога да получа такава разпечатка за движенията по сметката ми или само от този, който ми е издал картата?
Тук идва и следващия ми въпрос - предната ми карта си я взех от офис, който ми е убобен.. но по някаква причина новата ми карта трябваше да я взема от централния им офис.. сега до там ли трябва да ходя за този код или в който офис желая?
Къде се получават такива разпечатки (и дали се таксуват) - на касите в банката или другаде?
 
От: Paypal Verified - Стъпка по стъпка

Здравейте,

нямам идея дали питането е за тук, но имам проблем с пай пал. Спешно трябва да платя лиценз с тези пари и много хора зависят от това. Излиза ми грешен пасурд. Ок, грешен пиша им за нов. Пращат ми мейл с линк към тайни въпроси. На двата въпроса излиза че не отговарям правилно. Доста е абсурдно, защото едва ли съм забравила името на баща ми. Друга опция за възвръщане на кода не намирам. Няколко пъти вече опитвам и все греша, което е абсурдно но така излиза. Моля, ако някои има идея как да се оправя в това положение да пише. Съгласна съм и да платя за консултацията.
 
От: Paypal Verified - Стъпка по стъпка

Сериозно? Веси, кажи си направо акаунта и отговорите и въпросите. Също така ако може и пощата и паролата за нея. Не бе, бъзикам се.
Абе хора, по сериозно. Това не е отдел обслужване на PayPal. Всичко си го пише там, на английски. Аз как се оправих без професионална помощ. Първо се чете, после се пита.
Всичко нужно си го пише в PayPal, the f**k! Не е квантова физика, Paypal е.

Айде поздрави и наздраве. Успех на всички жадни за знания! :beer:

PS: Ако има обидени, както казва DL Hugley- "And if I offended someone... f**k you if you can't take a joke.". Извинявам се за латиницата.
 
От: Paypal Verified - Стъпка по стъпка

3 са опциите да видиш Числата за верификация - Стейтмънт от онлайн банкирането (ако го имаш като опция) , С някой банкомати в зависимост от банката която ползваш можеш да видиш работата с разплащанията с картата , или да отидеш на крака до някой близък клон и да зададеш правилно въпроса си - искай разпечатка за последният месец, в нея ще намериш транзакцията от 1.5 евро , 1 паунд или в каквато валута ти е акаунта. Но знам до колко пъти може да се сгреши с вписването на числата , но не е препоръчително бавене повече от 3-4 дни или няколко кратно лошо въвеждане - после започваш дълги разговори с мудният им съпорт.
 
От: Paypal Verified - Стъпка по стъпка

Не е квантова Физика Гей Пал-а но понякога се явява наистина чудесия, ето аз...какво ли не опитах...не мога и не мога да осъществя инстант пеймънт директно от банковата си сметка.Карат ме на Електронни чекове ако ми е празен акаунта в ПП...а понякога е ужасно кофти за разплащане ако се окажа с празен акаунт...2-3 чакане за прехвърляне от банката в ПП е пка по добре от седмица за Е чек...Простотийка си е защото главният проблем който се явява е че картата ми би трябвало да е изтекла , или скоро да изтече.Посъветваха ме съпорта им да я ъпдейдта или да добавя нова...Алоооо Йовчо , картата ми изтича след три години , какво да и ъпдейтвам.Примирих се , с тия хора не може да се спори. Жалко че така взеха да се бъзикат с клиентите си
 
От: Paypal Verified - Стъпка по стъпка

Момчета , благодаря за съдействието. Аз имам личен пп и никога не съм имала никакъв проблем с него от няколко години. Този обаче е служебен , притискат ме за свършена работа а аз не съм я свършила... както и да е.

Не се сърдя, градивната критика е ритник за растеж :wink:

От отговорите разбирам, че може би пробелема е че още няма банкова сметка прикачена.

И те няма от къде да си вземат тези 1,50 евро.
 
От: Paypal Verified - Стъпка по стъпка

Колеги, имам един въпрос. При верифициране на пейпал карта четох, че кода може да се види на банкомат (последни 5 транзакции). На мен обаче ми показва само сумата, датата и "IMPR TD". Кода не излиза.
Моля някой, който го е гледал на банкомат, да каже на коя банка е банкомата за да отида на такъв и аз.
Благодаря.
 
От: Paypal Verified - Стъпка по стъпка

Един въпрос - в сметката ми нямам евро, а лева - ще могат ли да удържат таксата от 1.5 евро, като сами си ги преобразуват или ще ми се наложи да ходя да внасям чужда валута??
 
От: Paypal Verified - Стъпка по стъпка

Чужда валута в левова сметка е невъзможно да се внася и пак да си остане чужда. Т.е. възможно е, но ще се превалутират и те в лв., съответно действието ще ти стане безсмислено. Трябва € сметка принципно.

Иначе да, ще си ги удържат. Гледай да имаш ПОНЕ 5 лв., тъй като има $/€1 скрито теглене (checking). Ако смяташ да получаваш добри суми, несъмнено е по-добре да се отвори € банкова сметка с € Visa карта и в нея да се Withdraw-ват сумите от PP Balance. За да няма превалутиране по кофти PP или Bank rate.
 
От: Paypal Verified - Стъпка по стъпка

Ами аз няма да получавам пари по нея... ще я иззползвам само за пазаруване от интернет.. т.е 5 лева ще ми стигнат, за да се потвърди картата в пейпал?
 
От: Paypal Verified - Стъпка по стъпка

Къде има кредитна карта, която е дебитна за paypal ?
Защото не ми трябва кредитна карта, а дебитна да използвам Paypal-a, тъй като ми блокнаха сегашната карта деа..
 
От: Paypal Verified - Стъпка по стъпка

Всяка или почти всяка дебитна, стига да има логото на „VISA“, става за PP. Не знам какви катаклизми и неща си правил. Иди е друга банка, извади си VISA карта. MasterCard не е препоръчително, не може да се теглят кинтите при/през нея. Maestro пък ептен не препоръчително, но е изключително и ексклузивно препоръчителна за ePay.
 
От: Paypal Verified - Стъпка по стъпка

Най лесния начин е да си активираш онлайн банкиране. След това без да ходиш до банката или до банкомата имаш всичката информация, за картата - извлечения, баланс и т.н. Всичко става онлайн и съответно кода само чакаш да пристигне в извлеченията. Аз се лутах тогава, защото от банката като им казах PayPal не знаеха за какво им говоря и съответно не можеха да ми помогнат.
 
От: Paypal Verified

Свера като кълбо, или.. !? :lol:

Как се пише: сфера или свера?
Правилно е да се пише сфера, мн.ч. сфери. Думата има гръцки произход – σφαίρα. Правата на потребителите се нарушават най-често…
Публикувано в Правопис, Чужди думи
 
От: Paypal Verified - Стъпка по стъпка

Някой има ли представа защо не мога да тегля пари от Paypal чрез дебитна карта мастер кард и ми изписва само, че с Виза дебитна карта можело :)
 
От: Paypal Verified - Стъпка по стъпка

Някой има ли представа защо не мога да тегля пари от Paypal чрез дебитна карта мастер кард и ми изписва само, че с Виза дебитна карта можело :)

Ами отиди до банката и си направи виза на същата сметка, иначе няма да можеш да ги получиш. Или питай някой роднина, приятел, който е на виза.
 

Горе